Як заробити на кіносайті

заробити на сайті про кіно Заробіток на сайті

Монетизація кіносайтів не така проста як здається на перший погляд. Звичайно, завжди можна повісити на кіносайт тізерки і продавати посилання і при цьому отримувати певний стабільний дохід. Але як найкраще заробити на сайті про кіно?

Багато хто забуває, що з кінотрафіку можна отримати набагато більше грошей, якщо постаратися. Ця стаття буде цікава для розвинених кіносайтів у яких відвідуваність досягла вже більше 500 унікальних відвідувачів в день. Отже, спробуємо відповісти на питання як заробити на кіносайтах?

Як заробити на сайті про кіно

Існує чимала кількість кінопартнерок, які ви можете знайти в розділі партнерські програми. Однак є й інші хороші способи заробітку на кінотрафіку, тому я раджу прочитати цю статтю до кінця і ви дізнаєтесь яким чином заробляють більшість сайтів з фільмами та серіалами.

1. Тізери

В основному на великих кіносайтах висять тізери від:

  • TEASERNET
  • DIRECTADVERT
  • BODYCLICK
  • VISITWEB

Ці тізерні партнерки заточені для широкого охоплення аудиторії (за рахунок цього CTR досить високий), також і ціни за клік відносно непогані. Саме тому вони є найбільш перспективними та ефективними.

2. Попандери і спливаючі банери

В цій галузі можна порадити ADVMAKER і ADVERTUR. Майже на кожному кіносайті присутній клікандер або спливаючий банер, а іноді і те, і інше. Що втім не дивно, оскільки цей вид заробітку навіть перевершує тізери.

3. Кінопартнерки (партнерки для кіношних сайтів)

На жаль, на ринку зараз немає гідних кінопартнерок, які б підійшли для сайту про фільми. Всякі продажі фільмів з дисками давно пішли в минуле, а те що залишилося можна знайти в CPA-мережах, але це буде не дуже вигідно.

Зараз в моді розміщення відеороликів за гроші і спливаючі банери з відео.

Біржі кінопартнерок для заробітку на сайтах:

  • BESEED
  • TEASERNET
  • VIDEOSEED

Звичайно, ще існує чимало способів заробити на своєму сайті про кіно, фільми та серіали, однак я перерахував основні види заробітку, які присутні майже на кожному сайті даної тематики. Удачі!

А якщо у вас є досвід заробітку на сайті з фільмами – поділіться ним в коментарях!

Співзасновник проекту Fintramplin, відповідальний за його розвиток, рекламу та просування. Пише статті на основі власного досвіду заробітку в інтернеті понад 8 років.

Fintramplin
Додати коментар