Залиште свою оцінку! (12 голосів, оцінка: 4,60 з 5)

Як заробити на іноземних туристах

заробити на іноземних туристах

Статтю оновлено:

Сімейний уклад, кухня, традиції гостинності― затребуваний товар, вони цікаві приїжджим, і на цьому можна заробляти.

Принцип простий ― запросити в гості невелику групу, влаштувати привітний прийом ―нагодувати, напоїти, розважити, поспілкуватися, взяти за це гроші і розпрощатися задоволеними один одним.

Сьогодні я розповім про те, як організувати сімейний бізнес по прийому іноземних туристів на дому. Тільки зрозуміло, що для такого варіанту вам треба жити в місцях, де водяться туристи з інших країн. Це можуть бути міста поруч з кордоном, туристичні мекки та просто великі міста з великим потоком представників інших країні.

Вирішуємо проблему з мовним бар’єром

Звичайно не всі знають іноземні мови. Цю проблему можна вирішити кількома способами:

Можна запрошувати туристів з країн колишнього СНД. У цих країнах ще пам’ятають російську мову, а її знають всі. Іншомовні групи, як правило, приїжджають зі своїм перекладачем, так нехай приходить в гості, а його чек розкидаєте на всіх інших.

Перекладача можна знайти за оголошенням, наприклад, студента, який вивчає мови. Переконайте його, що можливість попрактикуватися в перекладі, а заодно і повечеряти в приємній компанії дорогого коштує, це допоможе зійтися в ціні.

Як знаходити клієнтів

Складіть бізнес-пропозицію. Важливо, щоб вона було написана грамотно, за правилами маркетингу, тому краще замовити текст у рекламників або копірайтерів на біржі.

Розішліть рекламу на сайтах турфірм, готелів, краще маленьких, з такими простіше увійти в контакт, спробуйте їх зацікавити невеликим відсотком.

Заявіть про себе на сайтах оголошень в соціальних мережах.

Якщо самі кудись поїхали, просувайте послуги всіма доступними способами―обмін візитками, телефонами з звичайними людьми, керівниками груп, менеджерами.

Головне, дістати перших гостей, а потім справа піде.

На чому можна заробити

Інтер’єр

Якщо іноземець захотів зазирнути на вогник, то в першу чергу його цікавить не їжа (повечеряти в ресторані). Він мріє, що називається, підглянути у замкову щілину. Ваш будинок, квартира ― живий експонат, якого немає в жодному музеї. Так доставте людям задоволення, раз вони готові за нього платити.

Звичайно, в окремому будинку більше місця, де розвернутися (організувати ще й баню, барбекю), знову ж сусідам не заважаєте, але і квартира підійде.

Головне, щоб приміщення мало своє обличчя, носило відбиток місцевого колориту і це необов’язково щось надзвичайне. Цілком можливо використати якісь старовинні речі ― праска, ступка, чайник, світильник чи старі фотографії, картини.

Місця повинно бути достатньо, щоб гості зручно розташувалися за столом, могли розглянути інтер’єр, познайомитися з вами і поспілкуватися один з одним.

Домашній ресторан

Меню ― суто домашнє, в традиціях місцевої національної кухні, але одночасно недороге з урахуванням гастрономічних побажань запрошених.

Переберіть старі записники, згадайте фірмові сімейні страви, постарайтесь, щоб гостям захотілося взяти рецепт, розповісти друзям, а потім згадувати все життя і мріяти прийти ще.

Наприклад, китайців пельменями не здивуєш, а ось борщ пироги, оселедці, соління будуть мати успіх не тільки у них. І, звичайно, горілочка, вино. До речі, зі спиртним ― обережно ― представники деяких національностей (китайці, південці) швидко п’яніють і стають буйними.

Сувеніри для продажу

Пледи, скатертини, в’язані шалі ручної роботи можна ефектно розкласти по кріслах, оригінальні панно або картинки з міськими пейзажами ,куплені в місцевих художників, — розвісити на стінах, штучки з барахолки художньо розставити на полицях.

Якщо хтось зацікавився, натякніть, що річ продається.

Постарайтеся зробити все ненав’язливо, щоб не ви пропонували, а гості просили продати цю пишноту.

Караоке по-українськи і шопінг-ескорт

Гостям не повинно бути нудно, тому визначтеся зі сценарієм.

Велика підмога, якщо хтось з домашніх співає, грає на музичних інструментах . В якості додаткової послуги підійде караоке.

Поступово вона втягнула в бізнес тата й сестру, організувавши супровід по магазинам. Хочете,― йдете пішки, а хочете― на автомобілі. Прибуток залежить від того, скільки гостей приймати і чим пригощати.

Чим хороший бізнес― не треба вкладатися заздалегідь. Коли немає клієнтів― відпочиваєш, є― йдеш на ринок і закуповуєш продукти.

Обід з борщем, млинцями, горілкою і оселедцем на 1 людину обійдеться приблизно 500-600 грн. Подивіться, в таблиці наведено набір середньостатистичний набір продуктів на чотирьох чоловік.

Навіть велика ціна по наших мірках не відлякає іноземців середнього достатку, бажаючих сходити в екзотичні гості.

Якщо приймати і годувати раз на тиждень по 4-5 осіб, дохід від столу складе 8-10 тисяч щомісяця і навіть до 50 тисяч, якщо постаратись. А якщо підрахувати супутній дохід від продажу сувенірів, караоке і транспортні послуги, то вийде досить значна сума.

Остаточний вихлоп з маленького сімейного бізнесу буде залежати від вашої фантазії і успішної реалізації додаткових опцій.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про