Як заробити мільйон доларів на відеооглядах іграшок

Мільйон доларів на ютуб

Я підготував для вас цікаву мотиваційну статтю Susan Shain, про те як і скільки можна заробляти на YouTube. Приємного читання.

Якщо у вас немає маленької дитини, ви навряд чи взагалі чули про Эване. Але канал YouTube цього дев’ятирічного хлопчика набрав більше одного мільярда переглядів і приносить до 1$ млн в рік. Що ж такого дивного Еван робить у своїх дико популярних відео? Огляди іграшок.

Заінтриговані? Мені точно не терпілося дізнатися більше! Саме тому я взяв у сім’ї Евана інтерв’ю, щоб з перших рук з’ясувати, навіщо вони почали робити відео для YouTube, як вони заробляють на ньому гроші, і як ви можете зробити те ж саме.

Історія EvanTube

У 2011 році п’ятирічний Еван запитав у батька, той зробити відео для YouTube. Хлопчик подивився кілька музичних кліпів, і йому стало цікаво, як вони робляться. У педагогічних цілях батько Евана – Джаред – показав синові, як можна зробити відео-ролик з його улюбленими плюшевими іграшками Angry Birds, використовуючи метод stop-motion (лялькової анімації).

В наступному місяці вони вже працювали над іншим проектом. В гордості від свого творіння, Еван попросив батька завантажити це відео на YouTube.

Канал Евана – https://www.youtube.com/user/EvanTubeHD

«Ми і уявити тоді не могли, що з цього щось вийде. Але через тиждень ми вирішили подивитися, як там наше відео, і виявили, що за цей час воно набрало кілька тисяч переглядів!» – розповідає Джаред.

«Багатьом було цікаво, як це робиться. Так що наступне наше відео було повчальним. Ми просто продовжували робити те, чого хотіли глядачі».

А число переглядів зростало. Все завдяки веселому та пізнавального характеру відео, в поєднанні з дитячим чарівністю Евана і интересностью самого предмета іншим дітям. «Наші відео унікальні тим, що діти не просто описують, що можна робити з іграшками, а вносять у огляди творчу нотку – наприклад, смішний скетч або спецефект… Нам неодноразово говорили, що деякі діти навіть запам’ятовують наші відео напам’ять цитують їх, показуючи щось своє», – пояснює Джаред.

Схожа стаття Скільки грошей можна заробити на YouTube?

Масштаби розвитку каналу вражали

Три з половиною роки, мільйон передплатників і мільярд переглядів, Джаред в шоці від масштабів зростання каналу: «На самому початку ми взагалі не очікували, що відео подивиться хтось крім наших бабусь і дідусів». Тепер родина працює разом, виробляючи відео для трьох різних каналів: EvanTubeHD, де Еван і його сестра Джилліан роблять огляди іграшок; EvanTubeRAW, який дозволяє зазирнути за лаштунки» знімального процесу; і EvanTubeGaming, де Еван робить огляди відеоігор.

Незважаючи на славу в YouTube, вони вважають себе звичайною сім’єю. Насправді, Джаред стверджує, що вони багато в чому завдячують своєму успіху саме завдяки цьому факту: «Ми працюємо як сімейний підряд. Кожен робить свій внесок і відіграє особливу роль… Сім’я – це основа всього, що ми робимо на YouTube».

І хоча Еван і Джилліан, безумовно, є YouTube сенсаціями, Джаред з дружиною роблять все можливе, щоб їх діти жили нормальним життям. «Вони ходять до школи, спілкуються з друзями і працюють над позакласними проектами. Евану подобається карате, а Джилліан займається музикою і танцями», – говорить Джаред.

Вони абсолютно звичайні діти, крім того факту, що обох їх тепер впізнають на вулиці. Але Джаред знаходить в цьому і позитивний аспект: «Я думаю, що розуміння того, що безліч однолітків дивляться на них і сприймають в якості прикладів для наслідування, допомагає їм бути впевненими у собі».

Як YouTube фінансує освіту Евана… і його пенсію

Як вже було сказано, спочатку ці відео не створювалися з метою заробітку. Джаред навіть не знав, що на YouTube взагалі можна заробляти. На початку єдиною його нагородою був час, проведений з сином. Але в один прекрасний день Джаред вирішив натиснути на кнопку «монетизувати» тільки для того, щоб «подивитися, що буде».

Вони почали заробляти за кілька доларів в день, і, розбираючись в темі капіталізації відсотків, Джаред зрозумів, що в остаточному підсумку це може перерости в щось більше. «Я подумав, що якщо взяти цей маленький потік доходу і вкластися у взаємний фонд, то до того часу, коли дітям потрібно буде надходити в коледж, у нас буде достатньо грошей для того, щоб впоратися із зростанням видатків на освіту».

Як ріс канал Евана

У них, швидше за все, вже накопичилася достатня для цього сума. Стаття Newsweek, опублікована в листопаді 2013 року, оцінює дохід з каналу Евана в 41 000 $ в рік. З тих пір масштаб каналу значно виріс, і нещодавно Business Insider оцінив дохід з нього в 1000000 $ в рік.

Хоча Джаред і не вдається в деталі, він дає зрозуміти, що вони не покладаються лише на популярність Евана. Джаред раніше, займається власним бізнесом, щоб «покривати повсякденні витрати», і більшість їх заробітку на YouTube – це внесок у майбутнє». Насправді, у обох дітей є власні пенсійні рахунки (куди вони вносять максимальну суму кожен рік), як і рахунки з накопиченнями на майбутнє освіта.

Схожа стаття Заробіток на перегляді відео

Також вони намагаються використовувати свою популярність на благо: наприклад, жертвують більшість іграшок на благодійність і допомагають підвищити обізнаність про різних організаціях, показуючи їх у своїх відео. Зовсім недавно у них був «неймовірний досвід» співпраці з благодійною організацією Make-A-Wish Foundation в здійсненні мрії одного маленького хлопчика: зустрітися з Еваном і зняти з ним спільне відео в Legoland.

Як ви можете заробляти на YouTube

Вже не терпиться завести власний канал на YouTube, але не знаєте, як на ньому заробити?

Заробіток грошей на YouTube проходить за тією ж схемою, що і в інших формах традиційних і цифрових медіа: рекламодавці платять вам за показ свого продукту вашої аудиторії. «У загальному і цілому, чим більше очей і вух у вашому розпорядженні, тим більш привабливі для рекламодавців і спонсорів. Так як багато рекламодавців останнім часом перейшли до інтернет-ЗМІ, автор контенту зі значною глядацькою аудиторією може дуже непогано заробляти», – пояснює Джаред.

Якщо це схоже на те, чим ви хотіли б займатися, нижче кілька ключових порад від Джареда.

Розповідайте про те, цікавому вам самим

Глядачі завжди можуть визначити, чи цікаво вам насправді те, про що ви розповідаєте – як у випадку з Еваном та іграшками. Переконайтеся, що ви маєте ентузіазмом і знаннями для підтримки каналу і аудиторії навколо обраної теми (причому, актуальною).

Приклад: Еван настільки подобається своїм маленьким глядачам, що Джаред часто отримує листи від батьків дітей, які люблять розповідати про свого «друга» Евана.

Робіть такі відео, які подобалися б вам самим

Якщо ви робите наголос на те, чим захоплюєтеся самі, для вас не складе праці придумати тему відео: просто подумайте про щось цікаве. «Швидше за все, на світі вже є хтось, хто бажає побачити те ж саме», – пояснює Джаред.

Увагу на якість

Так як Джаред і його дружина мають досвід у галузі мистецтва та освіти, вони змогли зробити так, щоб їх відео були не тільки розважальними, але і візуально надихаючими та освітніми. Нікому не подобається дивитися погано зроблені відео, так що їх якість повинна стати вашим пріоритетом.

Спілкуйтеся з глядачами

Як і на всіх соціальних медіа-платформах, тут дуже важлива зв’язок з аудиторією. Запитуйте своїх глядачів, що вони хотіли б побачити, і вислуховуйте їхні відповіді. Ідіть далі і відповідайте на коментарі до відео або звертайтеся прямо до найвірнішим глядачам.

Співпрацюйте з іншими каналами

Знайдіть інші канали у вашій ніші і зв’яжіться з ними. Зрештою, робіть спільні відео. Джаред називає це «відмінним способом розширити аудиторію».

Будьте наполегливі

Заробіток грошей на YouTube займає багато часу і вимагає відданості справі. Не можна просто завантажити пару відео і очікувати негайного потоку грошей. Джаред радить майбутнім зіркам YouTube «ставити перед собою реальні цілі і не здаватися».

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про