Як заробити криптовалюту в інтернеті

як зробити криптовалюту

Криптовалюта існує вже не перший рік, і користується популярністю. На деяких сайтах можна використовувати її для оплати покупок або послуг, але багато людей тільки краєм вуха чули про неї, а подробиць не знають. У статті розповім що це таке і як заробити криптовалюту без вкладень, а також як її перевести в готівку.

Особливості заробітку криптовалюти:

  • Оплата: близько 0,06 біткоінів в день
  • Вимоги: вільний час, гаманець для криптовалюти
  •  Криптовалюта – що це простими словами

Криптовалюта – це вид електронних грошей, які захищені криптографічним кодом, щоб їх не підробили. Існує багато способів заробити ці гроші, а через певний час ви можете обміняти їх на електронні гроші і вивести на картку. Так що можна сказати, що це звичайні електронні гроші, тільки ще один їх підвид.

В інтернеті існує багато видів криптовалют, але найпопулярніший із них – біткоіни або Bitcoin.

Як отримати криптовалюту?

  • Купити криптовалюту.
  • Отримати оплату за послуги або товари.
  • Обміняти її у приватних осіб або на спеціальних сайтах.

Існує два способи зберігати криптовалюту: оффлайн гаманець, встановлений на комп’ютер, і онлайн-гаманець – він схожий все інші електронні гаманці на зразок Qiwi, Webmoney або Яндекс.Деньги.

Детальніше зупинюся на першому методі, тому що з онлайн-гаманцями все знайомі і прекрасно знають, як ними користуватися. Оффлайн гаманець – це зашифрована програма, яку ви встановлюєте на комп’ютер і заходите за допомогою свого пароля. У цьому випадку ваші дані відмінно захищені, але якщо ви втратите пароль або зламається жорсткий диск, ви втратите доступ до гаманця і своїх фінансів.

Плюси криптовалют

Немає інфляції. На цю валюту не впливають політичні події або корпоративні, так що ніякі зовнішні чинники не можуть прямо впливати на його курс. Вважається, що криптовалюта надійніше золота, і в подальшому буде тільки розвиватися і ставати ще більш популярною.

Немає обмежень в транзакціях. Ви можете переводити криптовалюту куди завгодно і кому завгодно. Перекази не контролюють і не можуть заборонити, крім того за транзакції знімається мінімальний відсоток від угоди: 0,1%.

Без підробок. Такі гроші можна підробити, створити дублікати або двічі витратити. Тому багато інтернет-магазинів погоджуються приймати біткоіни до оплати.

Серйозний мінус криптовалют:

В Україні використання криптовалют не схвалюється, і в деяких випадках навіть можливі штрафи. Все це пов’язано саме з тим, що криптовалюту ніхто не регулює, не контролює і в цілому вся ця система виглядає дивно і сумнівно. А ще з грошового обороту не виплачуються податки, що явно не до вподоби уряду.

Але все одно я закликаю до обережності – дійте обачно і уважно стежте за новинами з цього питання. У будь-який момент криптовалюта може стати незаконною в Україні. Або вся ця схема складеться, як картковий будиночок, і зникне з вашими грошима.

Як заробити біткоіни – найпопулярнішу криптовалюту

Заробляти біткоіни можна різними способами. Один з найвідоміших – Майнінг біткоінів, але він платний і останнім часом все складніше добитися успіху. Але про нього розповім в кінці статті, спочатку розповім про способи без вкладень.

  1. Сайти з «кранами» – це своєрідна безкоштовна лотерея, з видачею подарунків у вигляді невеликої кількості біткоінів (зазвичай близько 0,01-0,1). Досить заходити на ці ресурси з певною періодичністю. Зазвичай раз в день, в годину або «хто встиг, той і з’їв». Навіщо вони це роблять? Щоб підвищити відвідуваність свого ресурсу і заробити на рекламі.

Подібні сайти:

Щоб знайти подібні лотереї, введіть в пошук «кран біткоінів», «кран криптовалют», «кран Сатош» (це 0.00000001 біткоіни). На деяких сайтах / форумах можна зустріти списки сайтів з «кранами», що допоможе заробити криптовалюту. Швидше за все в списках будуть реферальні посилання, тому що з рефералів можна заробити набагато більше і простіше.

Умільці вже винайшли спеціальні скрипти, які дозволяють автоматично збирати бонуси з цих сайтів.

  1. Онлайн ігри з виплатою криптовалют – вже і такі ігри стали з’являтися. Детальніше ознайомитися з цим способом можна в статті про онлайн-ігри з висновком в рублях, але принцип той же. Просто пошукайте ігри саме з оплатою в біткоінах.
  2. Казино – ще один сумнівний спосіб заробити криптовалюти. На багатьох подібних сайтах видають початковий бонус, на який можна буде почати грати. А в подальшому збільшувати свої доходи, підвищуючи ставки і заробляючи віртуальну валюту.

Ось і все безкоштовні методи по заробітку криптовалют. Але є ще й платні методи, які буде доречно розглянути в цій статті, щоб повністю закрити питання з криптовалютами.

Майнінг криптовалюти (майнінг біткоінів) – це платний спосіб отримати біткоіни. Раніше можна було займатися Майнінгом на домашньому комп’ютері з хорошою відеокартою, але тепер умови гри стали складнішими і для «роботи» потрібне спеціальне обладнання, яке коштує досить дорого (близько 150-500 тис.руб.) Звичайна людина мало того, що не може собі таке дозволити, але і окупити такі витрати можна тільки за кілька років наполегливої роботи.

Заробіток криптовалюти – сумнівна лотерея!?

Варто враховувати, що дохід з створення нового блоку зменшується з року в рік: у 2013 році – 50 біткоінів, 2016 – 25, а в 2017 швидше за все впаде до 12,5. Так що цей спосіб втрачає свою актуальність.

Тому стали з’являтися так звані «ферми криптовалюти», де десятки або навіть сотні людей об’єднуються в групи і спільними зусиллями намагаються добути гроші. Всі доходи діляться відповідно до прикладених зусиль.

Хмарний Майнінг – це свого роду оренда обладнання для Майнінгу криптовалюти. Вам потрібно зареєструватися на одному з безлічі сайтів, які пропонують такі послуги, оплатити хешрейт і після цього отримати пасивний дохід, який приносить орендоване обладнання.

Але дуже часто подібні хмарні Майнінги розвалюються, пропадають і люди просто витрачають гроші. Так що не рекомендую зв’язуватися з цим видом заробітку.

Тепер ви знаєте, що таке біткоіни і як заробити криптовалюту її без вкладень і з інвестиціями. Але я сподіваюся, що ви не станете витрачати свій час на всі ці сумнівні способи, коли є десятки простіших і перевірених методів заробити гроші в інтернеті. Просто подивіться інші статті і ви обов’язково знайдете щось краще.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Андрійвика Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
вика
Гість
вика

Сейчас проводится бесплатная раздача 5 монет новой криптовалюта LEGITCOIN. Для этого нужно пройти регистрацию, и получить свой кошелек с 5 монетками. \

Андрій
Гість
Андрій

Не можете найти швидкий і достойний заробіток в інтернеті, заходь реєструйся в проекті по роздачі біткоінів і рахуй прибуток!