Як заробити гроші школяреві: 5 найкращих варіантів

як заробити гроші школяру в інтернеті Заробіток онлайн

У статті поговоримо про те, як заробити гроші школяру в інтернеті. Ділимось 5 перевіреними варіантами, як працювати школярам онлайн за допомогою комп’ютера чи телефона.

Знайти джерело доходу в нинішній час не так вже й легко, а особливо школяру. На допомогу приходить Інтернет.

Багато людей скажуть що заробіток там не можливий, але це зовсім не так. У всесвітній павутині є безліч способів роботи з якими всі впораються.

Як заробити гроші школяру в інтернеті? Саме на це питання є відповідь у цьому тексті.

Кращі способи хорошого заробітку в інтернеті для школяра:

 • Копірайтинг, рерайтинг
 • Заробіток на кліках
 • Переклади
 • Ігри за які платять
 • YouTube
 • Власний сайт.

Як заробити в інтернеті школяреві на кліках?

Перший і найлегший спосіб заробітку, з якого варто починати всім новачкам — це серфінг сайтів або як його ще називають заробіток на кліках.

Платять тут не дуже багато, але даний спосіб допоможе освоїти ази. Суть даного заняття в перегляді сайтів та виконання завдань за невелику плату.

Гроші можна отримати:

 • серфінгом сайтів;
 • читання оплачуваних листів;
 • виконання завдань.

За відвідування сайтів платять мало, але виконання завдань може приносити непогані доходи.

Таким способом можна підробляти до 100-150 рублів в день (саме рублів, бо платять в них, але їх легко перевести в гривні).

Сервіси, які надають таку роботу називають буксами. На закордонних буксах платять більше, але знайти їх складніше.

Трапляється серед цього виду заробітку і обман. Тому потрібно довіряти тільки перевіреним сайтам.

Кращі з сайтів по заробітку на кліках:

Їх існує ще багато. Вибирати тільки вам. Ось ще цікаві сайти, де заробляють на соцмережах, твітері, вконтакті, фейсбуці та ютубі. Треба ставити лайки та додаватись в друзі:

Як заробити гроші школяру в інтернеті на копірайтингу?

Один з найбільш прибуткових способів – це копірайтинг. Крім копірайтингу можна також займатися рерайтингом текстів. Єдине що треба вміти – так це грамотно і цікаво писати.

За рерайт платять менше, але це більш легка робота, ніж копірайт. Хоча заробіток залежить від старанності і темпу роботи. Можна вибрати будь-яку тему, яка вам по душі або в якій ви розбираєтеся. Сервісів, які надають таку роботу існує дуже багато. Хоч роботу надає звичайний чоловік, якому просто потрібен унікальний текст, ціни на різних сервісах теж різні.

Можна заробляти до 600 рублів в день, або навіть більше. Тобто кілька сотень гривень в день – без проблем. Середня ціна за 1000 символів без пробілів – це 30 — 50 рублів.

При пошуку замовлення або при продажу свого тексту потрібно звертати увагу на те, щоб ціна може бути вказана за 1000 символів з пробілами і без них.

Кращі з сайтів по заробітку на копірайтингу:

 • etxt;
 • text.ru;
 • copylancer – тут краще платять, але треба вміти писати.

Як заробити в інтернеті неповнолітньому на перекладі текстів?

Переклади дуже прибуткове заняття. Платять 50 – 70 рублів за 1000 символів. Знайти роботу в цій сфері можна на тих же сервісах, де знаходиться копірайтинг. Робота легка тільки для тих – хто добре знає іноземні мови.

Можна звичайно перекладати з мінімальними знаннями (знань звичайного школяра повинно вистачити) користуючись перекладачем, але доведеться попрацювати, щоб розшифрувати незв’язні слова.

Також до складнощів відносяться різні складні вирази. Перекладати можна, як і з англійської, так і на англійську – це сама популярна мова. Кращий сайт в цій сфері – etxt.ru

Як школярам на Youtube заробити?

На сьогоднішній день є можливість займатися улюбленою справою і отримувати за це гроші.

Бути відеоблогером не так вже і складно, і при цьому вікових обмежень в цьому занятті немає. В першу чергу треба зареєструватися на YouTube. Це нескладний процес, і впоратися з ним може кожен. Далі варто обов’язково визначитися з темою, на яку надалі будуть відео. Ця тематика повинна подобається автору, інакше толку не буде і не буде бажання продовжувати знімати.

Але в перші ж дні грошей ніхто не отримає. Для початку треба стати хоч трохи популярним. Це зробити не просто. Треба кожен день заливати нові відео, і так досить довгий період. Тільки після цього на каналі будуть з’являтися підписники.

Гроші отримують на Ютубі кількома способами:

 • реклама від Гугл або партнерських мереж в відео;
 • піар інших каналів.

За рекламу інших каналів можна отримати до 3000 рублів за один раз, але потрібно бути популярним. Скільки точно платить гугл за рекламу відомо тільки ютуберам. Не дуже популярний канал може отримувати до 100$ в місяць. Це популярний заробіток для підлітків, який потребує знань.

Не можна в цій справі красти чужий контент. За такі дії можуть забанити. Єдиний з мінусів – це те, що варто освоїти програми для монтажу відео і їм подібні.

Відеоблогінг напевно найкращий спосіб отримання грошей в інтернеті.

Радимо вам підключитись до партнерської мережі AIR, якщо у вас вже є свій канал, з певною аудиторією. Вони будуть платити вам гроші так само як гугл, але будуть захищати ваш канал і присилати цікаві новини та фішки на пошту. Цей заробіток вже давно освоєний навіть для дітей 10 – 14 років, вони пишуть свої відоси і щось капає на рахунок.

Введення власного сайту — як спосіб заробітку в інтернеті для школяра

До варіантів заробітку також відноситься володіння сайтом або блогом. Але як же заробити на цьому?

Відповідь проста: потрібно розмітити на ньому рекламу! Можна співпрацювати як з великими пошуковими системами, так і з дрібними сервісами. Великі компанії платять більше, але вони більш вимогливі до сайту.

На відміну від інших методів, тут можна виводити гроші відразу на карту. Щоб ресурс був популярним — варто наповнювати цікавим контентом. Сайт можна наповнювати самому або довірити це профі в цій справі (копірайтерам.) Сайт вимагає вкладень. Його потрібно ставити на хост, оплачувати домен. Загалом, щоб запустити сайт можна почати з 300 грн. Домен – 200 та пару місяців хостингу.

Кращі сервіси по створенню сайтів:

hostinger;

wix.

На цих сервісах є онлайн конструктори сайтів, де можна розмістити сайт навіть безкоштовно.Можна також відкрити ігровий сервер улюбленої гри, такий як майнкрафт або сампо. Можна довго розповісти про всі тонкощі і основи володіння сервером, але це не зовсім підходить під тему даного тексту. Але кращий варіант – зразу купити хостінг і домен – тоді він буде належати вам.

Якщо у вас вже є сайт, підключайте на нього такі партнерські програми:

ActionPay

SalesDoubler – українська партнерка, де купу партнерських програм магазинів різних.

Чим хороший заробіток для школярів в інтернеті?

Багато людей, особливо школярі, які не мають багато вільного часу, тим самим немає часу і на роботу. Не всім вистачає заробітку на основній роботі, а інтернет дає можливість отримати додатковий прибуток. Особливо це актуально, якщо хочеться заробити гроші школяру в інтернеті.

Можна знайти будь-яку роботу собі до смаку. Займайтесь відразу кількома роботами, кількість яких обмежується тільки фізичними можливостями.

У всякому разі, працювати в Інтернеті легше ніж тягати мішки на будівництві. Не особливо важливий вік. Не обов’язково мати особливі знання.

Робота в Інтернеті, тому можна працювати з будь-якого місця де є можливість виходу в мережу. Важливо! Перш за все треба подбати про виведення грошей. Виводити їх можна на платіжні системи, такі як Webmoney або Qiwi.

З платіжних систем можна вивести гроші на банківську картку або зробити якусь покупку в інтернет-магазині. Вибір платіжної системи заняття серйозне. Треба добре ознайомитися з угодою перед тим як десь реєструватися .

Чому варто хоча б спробувати заробити в Інтернеті?

 • Гроші зайвими не бувають.
 • Вільний графік.
 • Досить висока плата за не дуже великі зусилля.
 • Відсутність вікових обмежень.
 • Можливість працювати де завгодно.

Мінуси заробітку в Інтернеті:

 • Велика кількість обманів і лохотронів.
 • Складно одразу досягти великих заробітків.
 • Виведення грошей на платіжні системи.
 • Але не все так просто.

В Інтернеті можна попастися на обман. Не можна вірити різним обіцянкам про величезні заробітки.

У мережі достатні заробітки, але не величезні!  Бувають в Інтернеті сайти, такі як букси наприклад, які просто не виплачують гроші. Також не треба сунутися в проекти, де можна втратити гроші, такі як Форекс, адже тоді заробіток в інтернеті для школярів може стати плачевним.

Існують різні піраміди, які обіцяють великі доходи, але вимагають вкладень. Вкладення, як не складно здогадатися, ніколи не окупляться. Головне, що потрібно запам’ятати – гроші просто так ніхто не роздає.

Як заробити гроші школяру в інтернеті – цілком вирішуване питання. Потрібно завжди йти до своєї мети і не перед чим не зупинятися. Робота в Інтернеті може бути не тільки додатковою, але й основною. Навіть якщо ви ще вчитеся в школі, заробіток в Інтернеті не стане проблемою.

Fintramplin
Додати коментар