Як заробити гроші на Стімі?

Як заробити на Стімі

Як можна швидко заробити на Стімі (Steam). Чи потрібна реєстрація, як отримати зароблені гроші через інтернет.

Що таке Стім

Steam (Steam achievement manager/Стім) є спеціалізованою програмою, що дозволяє швидко купити ігри або ж в короткі терміни завантажити їх на власний персональний комп’ютер, планшет або телефон. Фактично тут ви будете заробляти на іграх.

З самого початку розробники створювали Steam для того, щоб гравець зміг підвищити свій рівень або збільшити досягнення. Але оскільки програма з кожним роком ставала все більш популярною, розробники ухвалили рішення ввести в систему гри Steam-карти, які в подальшому гравець може продавати.

Для того, щоб завантажити програму Стім, користувачеві досить буде завантажити на ПК програму Стім-Клієнт, а після цього провести нескладну реєстрацію, створивши особистий акаунт. Це також можна зробити на своєму сайті.

Варіанти заробітку на Стімі

Як заробити гроші на Стім? Відразу варто відзначити, що це питання досить спірне і відповісти на нього однозначно ніяк не вдасться. В принципі, заробити можна, але сума заробітку буде навіть дуже скромною.

Основна причина низького заробітку криється в тому, що для того, щоб цей сервіс давав хороший дохід, користувачеві потрібно дуже постаратися, щоб зробити його надзвичайно популярним.

Простіше кажучи, якщо у вас є бажання, цікаві ідеї на предмет того, як залучити якомога більше користувачів, а найголовніше час — пробуйте, а раптом саме у вас вийде.

Продаж ігрових карт

Як вже було зазначено вище, користувач може отримувати ігрові Стім карти, які надаються йому автоматично. Надалі ці гральні карти можна буде продавати. Карти Стім необхідні для того, щоб гравець отримав можливість не тільки прокачати свій ігровий аккаунт, але і зміг прикрасити його.

Певний рівень гри дозволить вам отримати певний набір карт. І, відповідно, чим вищий ваш рівень, тим краще карти ви отримуєте. Що ж, спробуйте, грайте, не забувайте про те, що за кожний набір карт ви можете отримати значок рівня гри – від першого до п’ятого.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mr.Zoiberg Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Mr.Zoiberg
Гість
Mr.Zoiberg

Швидкий заробіток у стім
steam-money.org/?id=b1f0968