Як заробити біткоіни на телефоні

заробити біткоіни на телефоні Заробіток онлайн

Телефони вже давно стали популярнішими, ніж комп’ютери і звичайно ж нам стало цікаво – як заробити біткоіни на телефоні ? І чи можливо це взагалі.

Для початку варто розуміти, що будь-який заробіток криптовалюти без вкладень це високий ризик для вашого телефону. Тому що програмісти і хакери можуть запустити віруси або шкідливі файли.

Тому якщо вам дорогий ваш мобільник, то краще забути про цей спосіб заробітку.

Відразу варто розуміти, що кожен із способів буде приносити дуже мало монет, але якщо курс біткоінів буде рости, то в цілому це стане непоганим заробітком.

Ну і якщо у вас до сих пір залишився інтерес до цієї теми, то давайте вже перейдемо до основних чотирьох способів заробітку BTC за допомогою телефону.

Біткоіни крани

Крани – це один з найбільш популярних способів заробітку біткоінів на телефоні, де вам пропонують розгадати капчу і отримати за це винагороду.

Зазвичай встановлюють таймер і ви можете кожні 30-60 хвилин заходити в програму або на сайт і вам будуть нараховувати Сатоші на рахунок. Однак цей спосіб приносить дуже мало монет.

Додатки для Android :

  • Bitcoin Crane – найпопулярніше додаток в Play Google, правда для виведення коштів потрібно зібрати 7 рефералів і 400 000 Сатоши.
  • Free Bitcoin – так само користується великою популярністю, але тут максимум можна отримати 500 Сатоши в день.
  • Claim Free Bitcoin – тут можливо заробити 20 тисяч Сатоши за 30-40 днів, а це мінімальна сума для виводу.

А ось для iPhone нам вдалося знайти всього-лише один нормальний кран « Bitcoin Free » і то там довго накопичувати мінімальну суму для виведення. Тому рекомендуємо не зациклюватися на додатках.

Можна набагато більше отримати використовуючи свій браузер в телефоні! Ми не так давно вже складали список біткоін кранів 2018 . І там були зібрані тільки надійні і перевірені сайти.

Завдання для заробітку BTC

Крім кранів можна знайти програми по заробітку BTC на різних завданнях. Зараз таких небагато, але цей напрямок набирає обертів і можливо в майбутньому стане вигідним заняттям. Але зараз це приносить копійки.

Кращі програми із завданнями за BTC :

  • Storm Play – earn free bitcoin » – це додаток випустили на android і тут від вас вимагає кожні 30 хвилин дивитися відео або встановлювати інші додатки за що дають блоки. За тиждень можна заробити близько 15-40 рублів. Бажано запрошувати друзів.
  • FreeBTC кран » – тут так само пропонують дивитися відео і збирати Сатоші на рахунку. Зараз це один з найприбутковіших додатків для Android.

Власників iOS знову обділяють і не випускають хороших програм по заробітку. Мабуть політика Apple не дозволяє додавати подібні програми в магазин, тому 90% всіх додатків по заробітку роблять для Android.

Онлайн ігри

Онлайн ігри можна було так само віднести до категорії «кран», де потрібно заходити в додаток, щось робити і отримувати Сатоши. Але через те, що багато хто любить грати на телефоні, вирішили ускладнити процес заробітку.

Тому з’явилося багато різних біткоін ігор на Андроїд, де потрібно вирішувати логічні загадки, після чого дають BTC. Тільки ні де не сказано про те, що в цих іграх дуже багато реклами і вони тільки тиснуть на нерви.

Але заради інтересу можете подивитися кращі біткоіни гри для Android в Google Play :

  • Bitcoin Crush – це не складна гра, де потрібно вирішувати головоломки. При цьому можна помилятися, адже вам завжди доступне нове життя. У ній дуже багато реклами через що стає противно грати.
  • Bitcoin Wheel – крутимо колесо фортуни кожні 15 хвилин і при хороших обставинах можна добре піднятися (максимальний приз 1500 Сатоши).
  • Claim Free Bitcoin – тут так само потрібно крутити колесо фортуни кожні 15 хвилин і збирати мінімалку в 20 тисяч Сатоші (максимальний приз 1500 Сатоші за одну прокрутку).

Play Google забороняє додавати в магазин азартні ігри, тому тут так само годі й шукати прибуткові ігри. Ми рекомендуємо краще почитати статтю – кращі біткоіни гри в 2018 році .

Майнінг на телефоні

Ходять чутки, що зараз можна купити багато потужних смартфонів за низькою ціною, які швидко окупають себе на Майнінг. І нам звичайно ж стало цікаво, яку швидкість видає телефон і скільки можна заробити за місяць.

Для цього ми завантажили MinerGate Mobile Miner 2.15 (стару версію без вірусів) на телефон Xiaomi Redmi 6 (8 ядер), який був куплений з AliExpress за 180 $. І підключилися на Майнінг Bytecoin (BCN).

В результаті програма показувала від 6 до 12 H / s, і середній показник був 8.2 H / s . Тобто смартфон може приносити близько 1 рубля на добу, ну а на електрику буде йти куди більше. Це лише говорить про те, що в нинішній конкуренції телефони не справляються.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар