Залиште свою оцінку! (7 голосів, оцінка: 4,80 з 5)

Як запустити завдання на Seosprint?

Як запустити завдання на Сеоспрінт

Статтю оновлено:

Через популярні клікові спонсори можна виконувати накрутки будь-якого типу. Запустити завдання на Сеоспрінт допоможе вам в цьому. З огляду на обсяг аудиторії таких поштовиків як Seosprint у вас навіть не повинно залишатися сумнівів, що можна домогтися будь-яких показників. Наприклад, залучити кілька тисяч учасників в групу Вконтакте можна за скромні гроші.

Щоб скористатися накрутками, вам спочатку потрібно дізнатися, як запустити завдання на Seosprint. На створення завдання піде кілька хвилин, і в цій статті ми представимо вам докладну інструкцію про те, як це зробити.

Накрутки через завдання на Seosprint

Навіщо вам може стати в нагоді така накрутка? За допомогою даного поштовика ви зможете:

  • поліпшити поведінкові чинники свого сайту;
  • збільшити відвідуваність сайту;
  • накрутити партнерські програми;
  • залучити рефералів через завдання;
  • будь-які накрутки в соціальних мережах;
  • збільшити кількість реєстрацій;
  • накрутити коментарі та відгуки;
  • купувати дешеві статті.

Є ще безліч інших причин, зареєструватися на Seosprint і дізнатися, як там створюються завдання.

Інструкція по запуску завдань Сеоспрінт

Коли ви ввійдете в свій профіль на цьому поштовику, праворуч ви побачите блок для рекламодавця, звідки можна буде перейти в розділ з оплачуваними завданнями.

Після цього відразу ж відкриється форма для створення нового завдання. Розібратися в ній не складно, але ми докладно все пояснимо, щоб питань у вас не залишилося.

У першій частині даної форми потрібно вказати назву завдання, вибрати його тип і скласти опис.

Для прикладу ми створюємо завдання з вимогою залишити коментар. Посилання на сайт буде вказана далі, тому тут ми прописуємо всі вимоги до виконавців, а також вказуємо, які дані нам будуть потрібні для перевірки виконання. Всі поля потрібно заповнювати правильно, інакше модератори не пропустять завдання.

Друга частина форми створення завдання потрібна для вказівки адреси сайту і установки деяких параметрів.

Якщо ви не хочете щоб один і той же користувач міг кілька разів виконати ваше завдання, то це потрібно вказати тут. Також, радимо вибрати час виконання 1 годину, цього цілком достатньо для складання коментаря і подання звіту.

Що стосується вартості, то тут потрібно відштовхуватися від загальних розцінок, типу і складності завдання. Простіше за все визначитися з вартістю, подивившись, скільки інші рекламодавці платять за схожі завдання.

Остання частина форми завдань – це настройка фільтрації виконавців. Ви можете задати різні вимоги до виконавців.

За використання фільтрів до кожного завдання ви доплатите 10 копійок, тому добре подумайте, чи обов’язково вам фільтрувати аудиторію. А коли ви заповните всі поля, натискайте зберегти.

Після цього в списку з завданнями з’явиться новий рядок і вам потрібно буде натиснути кнопку відправки завдання на перевірку модераторам.

У двох інших прикладах ви можете бачити інший статус завдання. Після перевірки модераторами, в вашому завданні теж з’явиться значок «Поповнити». Внесіть будь-яку суму для оплати виконань, і після цього вам залишиться періодично перевіряти звіти.

В цілому, Seosprint запуск завдань на це проста процедура, але і тут потрібно розібратися в деяких моментах. Тепер ви знаєте, як створити завдання на Сеоспрінт і зможете скористатися будь-яким видом накрутки з мінімальними витратами.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про