Оцініть статтю!

Як вберегтися від шахраїв в інтернеті?

Шахраям вдається отримуват величезні гроші на довірливості користувачів. Використовуючи різні темні схеми, вони витягають гроші з чесних людей. Потрібно знайти як від них захиститися.

На жаль, захиститися від них повністю неможливо, адже іноді вони навіть пишуть з акаунтів наших друзів, зламавши їх сторінки в соціальних мережах.

Як вберегтися від шахраїв в інтернеті? Єдиний спосіб не попастися на вудку зловмисників – це набратися досвіду.

Багато хто вчиться на помилках, але краще піти іншим шляхом і, визначивши місця, де розкладені граблі – просто їх обійти. У даній статті ми розповімо, як діють шахраї, а вам доведеться запам’ятати цю інформацію.

Шахраї в інтернеті, будьте обережні!

Найчастіше на обман трапляються люди, які хочуть заробити в інтернеті. Ми вже розповідали про 3 пастки в сфері інтернет-заробітку, обов’язково прочитайте цю статтю і не вірте в сумнівні пропозиції. Жага наживи притягує користувачів на лохотрони, тому вміння визначати їх вам точно знадобиться.

Один з популярних способів обману – це чарівні гаманці. На них пропонують скинути будь-яку суму, щоб отримати її назад в подвоєному розмірі. Це не працює, ніхто нічого не повертає, тому навіть не намагайтеся скористатися цим способом.

Основні поради при роботі в інтернеті

Є й інші методи обману, перераховувати кожен із них просто немає сенсу, краще дамо кілька порад:

  • тверезо оцінюйте пропозиції про заробіток;
  • не вірте у відвертий лохотрон (пасивний заробіток 1000% в день);
  • відмовляйтеся, якщо вас кваплять (вам не дають подумати);
  • шукайте відгуки про всі сервіси і способи;
  • не погоджуйтеся заробляти «по-чорному» (на обманах);
  • вчіться працювати без вкладень (заробіток без обману і вкладень);
  • оцінюйте грамотність людей, з якими спілкуєтеся.

Шахраї в інтернеті чекають жертв на кожній сторінці і іноді вони користуються чесними сайтами (купують на них рекламу) або навіть створюють їх копії. Варто лише на мить втратити пильність і ви вже не помітите, як перейшли від невідомої людини (на темну сторону сили?) і почали виконувати якісь дії.

Як можна заробити по-чесному?

Способів чесного заробітку багато, навіть якщо ви новачок, у вас є можливість взятися за роботу вже сьогодні. Досить скористатися сервісами, які працюють вже багато років, такими як Wmmail. Цей поштовик відкрився ще в 2004 році, і тут реально платять гроші. Новачки отримують їх за виконання простих доручень – хоча й десятки тисяч явно не вийде заробити.

Зареєструватись на WMail 

Винагорода залежить від складності виконання. Як бачите, є навіть доручення з оплатою у 1$. Виконувати їх важко, більшість працівників вважає за краще братися за легкі завдання (вступати в групи соц. мереж, писати коментарі і так далі).

Додаткові способи заробітку в мережі

Чим займатися вам-вирішуйте самі, а якщо вам не сподобається цей варіант онлайн підробітку, використовуйте інші способи:

Заробіток на Cкайпі – приносить дохід автоматично. Розмір прибутку залежить від кількості контактів.

Заробіток на IOS і Android з Payforinstall – відмінно доповнить вашу основну роботу, потрібно лише встановлювати додатки на телефон.

Автоматичний заробіток з Teaser – також працює без вашої участі, встановіть плагін до браузера і будете дивитися рекламу за гроші.

Гра Taxi Money – найбільш цікавий варіант, де можна заробити з нуля, якщо запросити рефералів (хоча можна вкласти всього 50 рублів).

Заробіток на опитуваннях – забезпечує додатковий прибуток за рахунок заповнення анкет. В місяць більше пари-трійки сотень рублів не виходить.

Це чесні способи заробітку, шахраї в інтернеті будуть вам не страшні, якщо ви ними скористаєтеся.

Не користуватися онлайн заробітками, побоюючись шахраїв просто нерозумно. Є реальна онлайн робота, з якою ви точно отримаєте прибуток. У цій статті представлені тільки перевірені методи, користуйтеся ними і грошові виплати прийдуть 100%, я в цьому особисто переконався.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про