Як створити унікальний текст автоматично?

унікальний текст автоматично Копірайтинг

З появою поняття «рерайтинг» і необхідністю розмножувати тексти у великій кількості, виникла потреба полегшити працю авторів шляхом автоматизації процесу рерайтингу. Досягається це при використанні спеціальних програм. Програма для авторерайту називається синонімайзер.

Що таке синонімайзер?

Синонімайзер це програма, що використовує базу синонімів і, аналізуючи вихідний матеріал, генерує велику кількість схожих текстів. В таких текстах слова і словосполучення розташовуються різним чином. Тексти виходять досить якісні і навіть можуть бути певною мірою унікальними.

Сінонімайзери поділяються на ручні, автоматичні і напівавтоматичні. Ручні дозволяють користувачеві вибирати синоніми з доступного списку самостійно. В автоматичному режимі використовується спосіб морфологічного і безморфологічного типу заміни. Деякі сінонімайзери підтримують обидва типи, інші тільки один з них. Є платні і безкоштовні програми для тиражування текстів. З деякими можна працювати через онлайн-сервіси, інші вимагають установки на комп’ютер.

Для чого потрібні автоматичні тексти і авторерайт

У більшості випадків згенеровані автоматичні тексти використовуються для розміщення на вторинних ресурсах, для реклами свого сайту. В цьому випадку вимоги до статті не надто високі, оскільки вона виконує роль посилання на основний ресурс. Так само сінонімайзери використовуються людьми у яких є кілька сайтів-сателітів і на кожному з них потрібно розмістити одну і ту ж інформацію. Чи є необхідність у безлічі різних анкорів при купівлі посилань на різних ресурсах. Крім цього згенеровані статті підійдуть для реєстрації сайту в білих каталогах.

Але на сьогоднішній день немає жодного синонімайзера, який би відповідав всім вимогам рерайтингу, тому ніяка механізація не замінить ручна праця рерайтера. Статті, згенеровані синонімайзером, необхідно аналізувати вручну, хоча б перечитуючи їх, щоб не викладати в мережі явну маячню. В процесі обробки вибираються найбільш унікальні матеріали.

Отож, щоб створити унікальний текст автоматично вам потрібно знайти синонімайзер і використати його для генерації авторерайту.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар