Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як створити партнерський інтернет-магазин

партнерський інтернет-магазин

З кожним роком партнерські програми від всіляких інтернет-магазинів та інших інтернет-ресурсів стають все ефективнішими, що позитивно впливає на рівень інтернет-продажів.

Сьогодні партнерські програми дозволяють отримувати дохід не лише з різних дій, які здійснено по реферальних посиланнях людей, але також і продавати продукцію партнера прямо на власному сайті.

Так званий партнерський магазин може значно збільшити дохід вебмайстра, адже в цьому випадку відвідувачам сайту немає потреби, переходити на сайт партнера, так як виконати покупку товару можна прямо на місці.

Як вибрати напрямок партнерського інтернет-магазину

Перед тим, як створити партнерський інтернет-магазин, необхідно визначитися з його тематикою. Якщо ви плануєте розмістити невеликий інтернет-магазин на власному сайті, в цьому випадку однозначно слід вибирати тематику товарів інтернет-магазину схожого з тематикою вашого сайту.

Припустимо ваш сайт присвячений автомобілям, в цьому випадку найкраще розміщувати на власному сайті невеликий партнерський інтернет-магазин, який орієнтується на продажу автомобільних товарів. У тому випадку, якщо тематика сайту і тематика магазину будуть збігатися, кількість продажів може бути значно вищою.

Якщо ж ви плануєте просто створити інтернет-магазин і продавати на ньому товари вашого партнера, в цьому випадку слід звертати увагу на деякі інші фактори.

У першу чергу вам необхідно звернути увагу наскільки успішно продаються в інтернеті ті чи інші товари, бо якщо не буде продажів, власне не буде і доходу. Дуже важливо враховувати умови партнерської програми, особливо важливий відсоток, який отримує партнер від кожного продажу.

У деяких випадках інтернет-магазин може пропонувати вебмайстру не певний відсоток, а плату за кліки, але, як показує практика, якщо отримувати плату за кліки, то вона виявиться значно меншою, ніж відсоток з кожного продажу.

Як зробити партнерський інтернет-магазин?

Якщо ви новачок в цій справі, то найбільш оптимальним варіантом буде використання спеціальних скриптів, які пропонує той чи інший інтернет-магазин партнер. Такі скрипти повністю безкоштовні і можуть дуже швидко встановлюватися як на новий домен, так і виступати в якості доповнення вашого сайту, що дозволить вам мати невеликий інтернет-магазин на власному ресурсі.

Нерідкі випадки, коли такі скрипти дуже прості і не мають деяких функцій, так як більшість з них самописні. Проте, зустрічаються і дуже якісні скрипти, які дають весь необхідний функціонал для хорошого інтернет-магазину.

Головними плюсами таких скриптів є простота їх установки, а також легкість використання. Але у даних скриптів є й один істотний мінус, який полягає в їх не унікальності, так як такі скрипти можна знайти на багатьох сайтах, а відвідувачі інтернет-магазинів частіше роблять покупки саме на сайтах з унікальним дизайном і функціоналом.

Подолати проблеми неунікальності можна в тому випадку, якщо доручити створення партнерського інтернет–магазину веб-програмістам, які зможуть зробити унікальний сервіс з неповторним дизайном і з усіма необхідними функціями. Головним мінусом такого рішення є грошові витрати, так як робота програмістів в наші дні коштує вельми недешево.

У будь-якому випадку, кожен веб-майстер вирішує сам, яким з цих двох методів користуватися при створенні партнерського інтернет-магазину.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про