Як створити додаткове джерело доходу

створити додаткове джерело доходу Заробіток на інвестиціях

Багато років ми розповідаємо про способи заробітку в інтернеті. І ми вирішили зібрати список кращих способів по створенню додаткового джерела доходу.

Так само хочемо нагадати, що інвестиції це завжди певний ризик, де можна втратити свої гроші! Тільки банківський вклад може дати вам гарантії щодо повернення коштів (та й то не завжди), тому будьте акуратніші.

І звичайно ж крім інвестицій, можна знайти підробіток, який стане додатковим джерелом доходу. Тому наш список складається з 15 абсолютно різних способів, які ми вирішили розділити на 3 категорії: інвестиції, підробіток і вкладення з високим ризиком.

Інвестиції як джерело додаткового доходу

Якщо ви перебуваєте в пошуку джерела пасивного доходу, то кращим варіантом стане покупка акцій великих компаній з виплатами дивідендів! Після кризи в 2014 році багато компаній показали хороший прибуток.

Ну а якщо потрібно просто зберегти гроші від інфляції на пару років, то краще відкрити вклад в євро. Зараз це найбільш стабільна валюта, яка поступається в результатах тільки японській єні.

Кращі інвестиції для додаткового доходу :

 1. Купівля акцій фізособою- Alibabа, Facebook, Google і багато інших великих компаній за пару років показали дохід понад 200% чистого прибутку з урахуванням дивідендів! Однак є багато нюансів при покупці акцій, про які ми розповіли в окремій статті.
 2. Інвестиції в нерухомість- це мудре рішення, де можна заробити не тільки на здачу свого приміщення, а й на подальшому перепродажу в майбутньому. Про це розповідав іменитий підприємець Роберт Кіосакі .
 3. Купівля сайту з доходом- зазвичай вимагає інвестицій близько 30-50 тисяч гривень, але дуже важко знайти прибутковий сайт без спеціальних знань в цій сфері. А так тут прибуток може скласти понад 1000% річних!
 4. Вкладення в золото через Ощадбанк – багато хто чекає великої кризи від Америки і якщо ви входите в число таких людей, то найпростіше вберегти свої гроші від інфляції можна за допомогою покупки золота, в чому може допомогти банк.
 5. Аукціони з питань банкрутства- можна викуповувати майно банкрутів з дуже великою знижкою, після чого зазвичай їх виставляють на OLX і інші дошки оголошень. Хороші лоти швидко ростуть в ціні, але заробіток може бути все одно дуже високим!

Список можна продовжувати і далі, але ми обмежилися тільки цією п’ятіркою. Якщо ви знаєте способи краще, то діліться ними в коментарях, ми детально їх обговоримо.

Підробіток в інтернеті

Якщо не вистачає зарплати, то завжди можна знайти додаткове джерело доходу в інтернеті. Іншими словами пошукати підробіток на пару годин в день.

Пропонуємо найкращі статті з цієї категорії:

 1. Робота фрілансером– це віддалена робота на дому, яка останнім часом стала дуже затребуваною. Багато фрілансерів заробляють по 40 тисяч гривень в місяць і витрачають на роботу по 2-3 години в день.
 2. Іноземні сайти для заробітку – закордонні майданчики платять на 50% більше, ніж в Україні. Тому якщо ви володієте знаннями англійської мови, то можна знайти віддалену роботу, яка буде приносити понад 50 тисяч гривень.
 3. Заробіток на телефоні– приносить невеликі суми в день, проте від вас зазвичай вимагають встановити додаток або залишити відгук. На це можна витрачати по кілька хвилин в день і заробітку вистачить для оплати інтернету або мобільного зв’язку.
 4. Заробіток на фотографіях – якщо у вас є хороша камера або ваше улюблене хобі фотографії, тобто можливість отримувати по 300-500 $ в місяць продаючи картинки на спеціальних біржах.
 5. Наборщик тексту на дому – історія з особистого життя, як один з наших копірайтерів працював наборщиком текстів. Можливо вам підійде така професія для додаткового заробітку.

Вкладення з високим ризиком і прибутком

Вкладення самі по собі вважаються ризикованим заняттям, проте є окремі види інвестицій, які можуть приносити по 300-1000% прибутку на рік. Ось про них і піде мова нижче.

Найприбутковіші види вкладень:

 1. Купити криптовалюту- в даний момент ринок знаходитися в занепаді, чого чекали багато трейдерів. Так само відзначають, що в найближчі роки криптовалюта не просто відновитися, а вийде на новий рівень.
 2. Як заробити на бінарних опціонах- рекомендуємо тренуватися на демо-рахунку і тільки після пару місяців навчання переходити на реальний. Тому що існує багато фішок, які допомагають заробляти в бінарних опціонах.
 3. Заробіток на іграх з вкладенням– існують інвестиційні гри, які можуть робити по 1000% прибутку на рік. Головне знати куди вкладати гроші і правильно розподіляти їх по проектам.
 4. Заробіток на хайпах – МЛМ проекти теж бувають прибутковими, але тільки для тих, хто перший входить в піраміду. Крім цього потрібно правильно аналізувати сайти і вчасно виходити з гри.

Отож методів створити додаткове джерело доходу вистачає. Головне знайти свій і працювати у відповідному напрямку.

Співзасновник проекту Fintramplin, відповідальний за його розвиток, рекламу та просування. Пише статті на основі власного досвіду заробітку в інтернеті понад 8 років.

Fintramplin
Додати коментар