Як стати успішним в МЛМ бізнесі?

досягнути успіху в МЛМ Партнерські програми

У сучасних людей є багато шансів досягти успіху в МЛМ та фінансової стабільності. Придумано багато різних схем для побудови бізнесу та розподілу грошових коштів.

Мережеві продажі (МЛМ) не є винятком. У них можна заробляти величезні гроші, якщо навчитися не просто продавати, а зацікавлювати у партнерстві людей.

Як досягти успіху в МЛМ бізнесі? Таке питання часто задають користувачі інтернету в пошуках роботи, тому я часто розповідаю про способи інвестування.

Наприклад, компанія Helix пропонує вкладати гроші в бізнес, але до неї можна підключитися в якості партнера і отримувати стабільні відрахування за вклади запрошених людей.

Успішний мережевий маркетинг

Що взагалі таке МЛМ? Ця абревіатура прийшла до нас з англійської мови. Дослівно воно означає багаторівневі продажі, що багато людей звикли називати фінансовими пірамідами.

Насправді це не піраміди, так як в них гроші розподіляються між учасниками, а тут їх заробляють на продажах.

Вважати такий вид проектів не стабільним не варто, заробіток з Oriflame в інтернеті теж відноситься до мережевого маркетингу, але компанія солідна і вже давно працює, виплачуючи гроші всім своїм партнерам.

Напевно вам відомі й інші компанії, які залучають розповсюджувачів. При цьому, пропонується не тільки продавати продукцію, але і реєструвати нових працівників, отримуючи за це різні винагороди.

5 законів лідера – як досягнути успіху в МЛМ

Якщо ви хочете домогтися серйозних висот в мережевому маркетингу, вам потрібно стати не просто рекламником, а справжнім лідером, за яким підуть люди. Ось кілька правил, яких необхідно дотримуватися:

Почати організовувати команду потрібно з самого себе.

Поки ви не станете активним, домогтися високої активності від учасників своєї команди не варто. Чому запрошені вами люди не так багато приваблюють людей, не ведуть активні продажі і так далі? Тому що ви самі цього не робите, а їхній наставник – це приклад для наслідування.

Не розраховуйте тільки на свої сили

Суть успішного мережевого маркетингу – це не тільки запросити багато людей, але й навчити їх робити те ж саме. Повірте, буде набагато краще, якщо ви зможете навчити 10 учасників своєї команди, запросити ще по 10 чоловік, ніж, якби ви зробили це самі. Команда повинна бути не просто велика, вона повинна працювати.

Не керуйте людьми, ведіть їх за собою

Ніколи не говоріть людям, що їм потрібно робити. Вам потрібно брати їх за руку і вести до успіху, адже від них залежить і те, що ви отримаєте. Буде набагато краще, якщо ви не будете вести пусту балаканину, а покажете, як дієте самі і все поясните.

Не намагайтеся зробити всіх лідерами

За статистикою, лише 15% запрошених людей в мережевий маркетинг, можна зробити лідерами. Не всі до цього готові, а деякі і зовсім цього не хочуть. Намагаючись пояснити їм, як і що потрібно робити, ви втрачаєте час даремно. Можливо, вони увійшли в мережу тільки для того, щоб отримувати знижку на товар, як партнер.

Святкуйте свій і чужий успіх

Досягнута мета повинна фіксуватися і закріплюватися. Якщо ви або ваш реферал чогось досягли, чому б не відсвяткувати. Як правило, за досягнення запрошеним учасником, вам належить якусь винагороду. Не скупіться, зробіть подарунок рефералу, він це заслужив.

Розвиватися в сфері МЛМ не так просто. На це йде багато часу і потрібні навички переконання людей. Якщо ви ними володієте, обов’язково спробуйте скористатися інвестиційної грою Taxi Money, де можна багато заробити на рефералах (сам цим користуюся і виводжу гроші кожен день):

В мережевому маркетингу багато тонкощів, якщо навчитися всьому і враховувати дрібниці, можна реально розвинути кар’єру до серйозних висот. Чи під силу це вам? А чому ні? Багато людей починали з хобі, а тепер отримують стабільні відрахування за те, що їх активна команда працює.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар