Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як швидко набрати рейтинг на біржах статей копірайтеру

швидко набрати рейтинг на біржах статей

Як швидко набрати рейтинг на біржах статей – питання, яке цікавить копірайтерів та рерайтерів початківців. На багатьох біржах статей існує якась несправедливість. Рейтинг, який присуджується копірайтерам за виконання замовлень, набирається місяцями, а то й роками. Всі автори намагаються берегти його, так як від нього напряму залежить цінність їх статей.

Але втратити його набагато простіше, достатньо просто не виконати велике замовлення, як він моментально йде в мінус, тим самим прирікаючи копірайтера на виконання копійчаних завдань і недовіру від багатьох замовників.

Намагатися заробити велику суму без рейтингу (або маючи негативний) марно, так як статті в магазинах не будуть купуватися, а замовники будуть давати найдешевші замовлення зі смішною оплатою в 5р-10р за 1000 символів.

Але зробивши певний алгоритм дій, у Вас є можливість швидко відновити рейтинг і набрати репутацію хорошого автора. Однак для тих, у кого рейтинг пішов у надто великий мінус (-500, -1000 і більше) дані поради не будуть ефективні, так як на відновлення репутації може піти не один місяць, і весь цей час заробіток на біржах статей навряд чи буде перевищувати 600 рублів на місяць.

Тому набагато ефективніше буде почати роботу на іншій біржі. Можна, звичайно, створити новий аккаунт на цій же, але це великий ризик, так як адміністрація банить власників декількох сторінок, причому без виплати зароблених коштів.

А тепер давайте розглянемо правила, які допоможуть як можна швидко набрати рейтинг на біржах статей.

Займіться перепродажем текстів

Якщо ви раніше виступали на біржах контенту в якості покупця, то напевно помічали, що за покупку текстів також дається рейтинг.

Але якщо ми почнемо купувати тексти лише заради рейтингу, то на це піде багато витрат, тому єдиним варіантом стане перепродаж статей. Що ми робимо:

  • Купуємо текст на одній біржі;
  • Продаємо на інший. Накидаємо всього 5-10 рублів, так як без рейтингу дорожче не куплять.

У підсумку ми набираємо рейтинг відразу на двох біржах, і при цьому трохи заробляємо. Якщо купувати на біржі ETXT, то дешевше 15 рублів брати немає сенсу, так як там рейтинг нараховується по 1-му балу за кожні 10 рублів.

Знайдіть постійного замовника

Якщо такий замовник буде знайдений, то ви завжди будете забезпечені достатньою кількістю роботи. А це означає, що рейтинг буде стрімко рости!

Але, швидше за все, з нульовою репутацією вам будуть траплятися лише замовники, які шукають авторів, що готові працювати по оплаті 5-10 рублів за 1000. Якщо Ви працюєте на ETXT, то, як говорилося раніше, рейтинг нараховується за ціною замовлення. А це означає, що працювати з такими замовниками безглуздо, ми витрачаємо свій час, при цьому заробляючи мізерні копійки.

Замовники аргументують таку оплату тим, що виконуючи безліч таких замовлень, рейтинг швидко набереться. Вірити не слід, для швидкого підняття репутації автору потрібні дорогі замовлення!

“Ну як же їх отримати новачкові?” – запитаєте ви. Тут є 2 варіанти:

  1. давати заявки відразу на 10-15 високооплачуваних замовлень. Можливо, що яке-небуть з них вам дадуть. А якщо виконаєте його добре, то є шанс отримати цінного постійного покупця;
  2. наповнити профіль портфоліо і виконати завдання на підвищення кваліфікації. Новачкам не дають роботу тому, що їм не довіряють. Замовники думають, що новачки виконають роботу з масою помилок. А підвищивши свою кваліфікацію, і додавши портфоліо, ви доведете, що насправді пишете добре.

Продаж власних текстів

Заробивши перші 100 балів рейтингу (відноситься до ETXT), негайно почніть продавати свої тексти в магазинах (або активно займіться перепродажем). Це також допоможе вам швидко набрати рейтинг на біржах статей.

Тепер ми маємо право встановити ціну 20-25р за 1000 знаків.

Не лінуйтеся писати по 5-10 статей в день, розміром не менше 2000 знаків. Чим більше текстів ви будете писати, тим швидше вони будуть купуватися, а значить, тим швидше буде нараховуватися рейтинг.

Якщо дивитися профілі деяких популярних копірайтерів, то можна помітити, що вони заробили десятки тисяч балів рейтингу, практично не виконуючи звичайних замовлень. Все на продаж!

Намагайтеся писати тільки на спопулярні тематики, щоб ваші творіння довго не залежувалися в магазині. Топ запитів в магазинах контенту можна побачити майже на кожній біржі. Якщо Ви пишете на тему “Кіно”, то це ключове слово обов’язково має бути присутнім у заголовку та у відповідній графі при додаванні статті в магазин.

Бережіть свій рейтинг! Не беріть замовлення, в якості виконання яких ви не впевнені, намагайтеся не брати завдання на невідомі вам тематики, та завжди намагайтеся догодити замовнику, виконавши роботу максимально якісно.

Так ви зможете швидко набрати рейтинг на біржах статей та заробляти на написанні текстів значно більше. Читайте також Як заробляти 1000 доларів копірайтером в інтернеті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про