Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як продати трафік та заробити на цьому

заробіток на продажі трафіку

Продаж трафіку з власного сайту є одним з видів заробітку в мережі, який стрімко набирає популярності. Все більше вебмайстрів починають звертати увагу саме на цей вид робіт, оскільки в деяких випадках він здатний приносити дуже непоганий дохід за короткий проміжок часу.

Якщо у вас є сайт, то напевно в нього є певна кількість відвідувачів, які приходять на нього протягом дня – це і є трафік. Але якщо відвідувачі прийшли до вас на сайт, то у вас з’являється можливість перенаправити їх на інший інтернет-ресурс, що можна робити як за допомогою спеціальних програм, так і за допомогою всіляких маркетингових рішень. Виконати дану операцію можна не просто так, а за гроші, в чому власне й полягає суть заробітку на торгівлі трафіком в інтернеті.

Як можна продавати трафік за гроші

Давайте розберемося на конкретному прикладі. Припустимо, у вас є сайт присвячений туризму, на якому ви розповідаєте про туристичні подорожі, поїздки по країнах і т. д. За допомогою спеціальних посилань-пасток (за якими може клікнути близько 50% всіх відвідувачів вашого сайту), людину буде перенаправлено на сайт туристичного агентства, яке заплатить вам певну суму за кожного такого перенаправленного відвідувача. Вигода у цьому випадку буде і для вебмайстра, тобто для вас, який отримає за це гроші, і для туристичного агентства, яке отримає потенційних замовників власних послуг.

Як і в багатьох інших випадках заробітку в інтернеті на власному сайті, тут дуже багато залежить від кількості його відвідувачів. Як можна легко зрозуміти, чим їх більше, тим вищий дохід ви отримаєте, перенаправляючи їх на ті чи інші сайти.

Як можна почати заробляти на арбітражі трафіку?

Якщо ви вирішили спробувати заробляти за допомогою продажу трафіку, то в цьому випадку ви можете почати це робити, зареєструвавшись на одній з бірж трафіку. Такі біржі є деякими посередниками між тими, хто продає трафік і тими, хто бажає його придбати. На даний момент одними з найпопулярніших бірж трафіку є наступні.

WmLink

Дуже непогана біржа, працює досить швидко, має велику кількість варіантів виплат і вигідні ціни. Тут можна як продавати, так і купувати трафік. На біржі працює дуже велика кількість різних вебмайстрів, тому якщо ви купуєте або продаєте трафік, ви завжди зможете збільшити свої доходи за допомогою цієї біржі.

RuClicks

Хороша біржа  RUCLICKS з дуже зручним інтерфейсом, пропонує непогані ціни, має велику кількість корисних налаштувань. Особливо слід відзначити налаштування таргетингу, які мають дуже велике значення для сучасного SEO і збільшення продажів. Якщо вам потрібен якісний трафік з таргетингом, ця біржа може дуже підійти.

Clickunder

Зручна для використання система арбітражу трафіку. Clickunder володіє дуже непоганим таргетингом, що часто може допомогти фахівцям в роботі. Дуже популярна серед вебмайстрів та SEO-компаній, так як тут розвинена грамотна фінансова політика і непогана реклама, яка дозволяє збільшувати аудиторію цього сервісу майже кожен день.

Вище представлені далеко не всі біржі, на яких можна як купити, так і продати трафік. Останнім часом таких бірж стає все більше і більше, так як даний метод заробітку стає популярнішим з кожним днем, і все більше вебмайстрів, а також рекламодавців намагаються використовувати всю міць цього методу.

Чи варто купувати трафік?

Як Ви встигли зрозуміти, заробляти можна не тільки на продажі власного трафіку, але також і на покупці чужого трафіку. Методів заробітку на купівлі трафіку існує чимало, зазвичай вони полягають у тому, що трафік зливається на партнерські програми, лендінги або ще куди-небудь.

Як же це працює? Все дуже просто. Припустимо, ви вирішили витратити 10 доларів і купили 1000 переходів на ваш сайт, тобто 1 долар за 100 переходів. Після того, як ці 1000 чоловік потрапили на ваш сайт, багато з них перейшли по реферальним посиланням, які представлені у вас на сайті. Припустимо таких людей виявилося 300. З цих 300 приблизно 10 осіб скористалися послугами того сайту, на який ви маєте реферальні посилання. Якщо вартість такої послуги 10 доларів, а ви отримуєте 50% від кожної покупки/послуги, в такому випадку ваш дохід складе 50 доларів. А чистий прибуток з цих 50 доларів становить 40 доларів, оскільки 10$ ви витратили на покупку трафіку. Це, погодьтеся, дуже навіть непогано, враховуючи, що ви практично нічого не робили, для того, щоб отримати такий прибуток.

Підводні камені арбітражу

Це дуже просто звучить в теорії, однак на практиці далеко не завжди все так просто і гарно, так як в деяких випадках виникають підводні камені, які також слід враховувати. Наприклад, далеко не завжди знайдуться ті люди, які скористаються реферальними посиланнями і замовлять товар або послугу. Бувають випадки, коли покупка трафіку може стати збитковою, так як з 1000 переходів, так ніхто і не скористається послугами вашого реферального посилання. Таке, звичайно, буває рідко, але все ж буває.

Для того, щоб збільшити кількість людей, що переходять по вашому реферальному посиланню, необхідно користуватися якомога більш цільовим трафіком, а в деяких випадках і просунутим таргетингом. Погодьтеся, якщо за вашим реферальним посиланням торгують чохлами для смартфонів в місті Львів, а велика частина трафіку з інших міст, навряд чи ви зможете розраховувати на хороший дохід.

Крім продажу трафіку можна вдатися і до інших способів заробітку в інтернеті. Хочете знати про це більше?  Читайте інші статті сайту Fintramplin.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про