Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як правильно перенести дедлайн?

Як перенести дедлайн

е встигаєте зробити проект вчасно? Дотримуйтесь наших порад і ви дізнаєтесь як перенести дедлайн без проблем та лишніх конфліктів.

Якщо раптом є такі, хто не знає що таке дедлайн, то це термін, у який треба виконати замовлення.

Що сказати клієнту якщо провалюєте дедлайн

Заздалегідь напишіть клієнту, що не встигаєте зробити роботу. Клієнти дуже засмучуються, коли дедлайн минув, а новин від фрілансера або роботи немає. Не зрозуміло – чи то щось трапилося, чи можливо ви лінивий фрілансер і недотримались своєї обіцянки або просто обдурили замовника.

Будьте на зв’язку і не ховайтеся. Це покаже клієнту, що Ви не маєте наміру його обманювати.

Поясніть клієнтові, з чим пов’язана затримка термінів. Причина повинна бути об’єктивною і поважною. «Мені треба з’їздити до друзів» – погана причина. «Мені потрібно додатковий час для тестування» – причина краща.

Скажіть клієнтові, коли ви точно здасте роботу і укладіться в ці терміни. Переносити дедлайн два і більше разів – вкрай погана ідея. Це точно не сподобається замовнику.

Віддячте клієнту за те, що пішов на зустріч

Зробіть клієнту приємний бонус за зрив термінів. Це допоможе зберегти хороші відносини з замовником та врятує вашу репутацію в його очах. Адже ви даєте щось взамін, а не тільки випрошуєте.

Зрив термінів допускають практично всі фрілансери. Це нормально, якщо не перетворюється в постійну практику. Якщо у вас це постійно, то чекайте поганих відгуків на біржах, адже не всі замовники будуть однаково лояльні до ваших провтиків. Клієнти розуміють, що можуть виникати затримки. Головне у разі зриву дедлайну – вести себе адекватно і дати зрозуміти, що ви приймаєте всі заходи для якнайшвидшого вирішення проблеми.

Надіємось наші міркування допоможуть вам успішно перенести дедлайн і врятувати себе від складної ситуації.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про