Як почати власний бізнес новачку в офлайні та в інтернеті?

як почати свій бізнес з нуля початківцю

Багато людей, втомившись працювати на когось, задумуються над тим, як почати свій бізнес з нуля. Але з чого починати, яку справу відкривати, якщо ви початківець. В цій статті ми пропонуємо непогані варіанти. Можливо якийсь з них ви візьмете на озброєння.

Отже, починаючи свій бізнес, важливо – вибрати необхідну ідею і грамотно все організувати. Щоб почати заробляти, потрібно вибрати сферу діяльності, з якою можна буде працювати. Бізнесмен повинен щодня придумувати і реалізовувати нові бізнес ідеї. Якщо спочатку справа не приносить прибутку або ж йде в збиток, потрібно пробувати щось інше. Іноді необхідно ризикувати та експериментувати, але тільки з розумом. На початковому етапі добре подумайте, в якій сфері діяльності ви могли б працювати. Враховуйте всі навички та досвід, адже без цього подальше просування не має сенсу.

Таксі – непоганий бізнес для початківця

Якщо ви живете в місті, можна відкрити службу таксі. Спочатку необхідно:

 • знайти приміщення, де працюватимуть диспетчери.
 • відкрити телефонний номер. Вам потрібний легкий стаціонарний номер, який легко запам’ятати, а також кілька мобільних номерів з різними операторами;
 • придбати комп’ютери та офісні меблі. Витрати на це складуть до 3 000 доларів.

На старті слід залучити клієнтів спеціальними акціями та знижками.

Як почати свій бізнес: відкриваємо клінінгове агентство

Хороший варіант з мінімальними вкладеннями. Вам буде потрібний набір персоналу і покупка спеціальних очищувальних засобів. Перед тим як запустити такий проект, потрібно знайти декілька постійних клієнтів. Це можуть бути родичі або хороші знайомі, які згодні допомогти в розвитку бізнесу.

Співпраця з іншими країнами

Великою популярністю користується китайські товари. Саме така продукція характеризується гарною якістю і низькою ціною. Купуючи товар за собівартістю в Китаї, продавати його можна з високою націнкою нарівні з вітчизняними товарами. Як почати свій бізнес, якщо ви вирішили продавати речі з Китаю? Можете створити власний інтернет-магазин, щоб заробляти на продажі товарів в Інтернеті. Окупити вкладення можна вже через кілька тижнів.

Служба доставки

Щоб реалізувати цю бізнес-ідею, вам буде потрібний офіс з наявністю меблів і техніки, як в службі таксі, а також автомобіль. Доставка може охоплювати різні сфери: продукти харчування, одяг, квіти, меблі, габаритні товари і т. д. Якщо ж це доставка пошти, можна обійтися і без автомобіля.

Пересувна торгова точка

Такий спосіб – це чудова бізнес ідея для невеликого міста з малим рівнем конкуренції. Варіантів безліч: кава, хот-доги, морозиво, солодка вата і т. д. Рекомендуємо обрати нову для вашого населеного пункту нішу. Щоб почати роботу, потрібно:

 1. придбати необхідне обладнання;
 2. закупити продукти;
 3. знайти одного чи двох робітників.

Плюси в такому бізнесі – мінімальне вкладення грошей і часу. Якщо це точка з приготування хот-догів (шаурми, бургерів, сендвічів), обладнання буде коштувати відносно недорого. Купувати продукти потрібно не більше, ніж на 3 дні. При невеликому початковому капіталі цілком можливо почати заробляти. Витрати окупаються протягом декількох тижнів. Щоб зекономити на персоналі, ви можете стати одним з продавців. В подальшому можна розширити бізнес, орендувавши приміщення,збільшивши асортимент і кількість персоналу.

Як почати свій бізнес в інтернеті?

Саме слово бізнес походить від англійського – business, що в перекладі означає «справа». Тобто, будь-який заробіток в інтернеті вже і є ваша справа, тобто бізнес. Треба тільки знати, де прикласти свої знання, досвід і зусилля.

Навчитися заробляти в Інтернеті хороші гроші – це і означає почати свій бізнес, не важливо, яким чином і за допомогою яких інструментів це досягається. Головне правильно і грамотно вкладати свої знання та зусилля. Перше, що потрібно зробити, щоб почати свій бізнес в інтернеті – це пройти навчання, бажано в успішного інтернет бізнесмена. Інтернет пропонує безліч варіантів навчання. Це різні курси, тренінги, вебінари. Якщо ви не маєте змоги витрачати гроші на навчання, не біда. У Всесвітній павутині можна знайти багато безкоштовних курсів, уроків, книжок. Головне, не лінуватися вчитися та вміти організувати себе.

Як вибрати інтернет-курси, щоб організувати бізнес в Інтернеті

Ось декілька порад з вибору курсів для навчання:

 • оберіть тему бізнесу заздалегідь;
 • по обраній темі через пошуковий запит знайдіть пропозиції для проходження курсів, тренінгів, вебінарів і т. д;
 • почитайте відгуки про курси;
 • зареєструйтеся для проходження навчання на декількох майданчиках;
 • перегляньте, прослухайте безкоштовні варіанти, одночасно випробовуючи їх на практиці;
 • зверніть увагу на бонуси, які пропонують на безкоштовних курсах, від їх змісту можна судити і про компетентність автора;
 • за результатами безкоштовних курсів, оберіть автора і навчальний курс для більш глибокого вивчення теми. Якщо автор гарантує результат, це дуже добре. Іноді вартість навчання ранжується, тоді вибирайте середні ціни;
 • ніколи не купуйте участь у курсах відразу після анонсу, почекайте до кінця терміну дії пропозиції, напевно, будуть знижки і ви зможете заощадити.

Як вже було сказано, платній освіті завжди є безкоштовна альтернатива. Можна спробувати самому навчитися заробляти в інтернеті, якщо ви є дисциплінованою людиною та не боїтесь наступати на численні граблі, які розкидані по всьому полю онлайн-бізнесу. Методом проб і помилок ви, можливо, досягнете хороших результатів і створите свій бізнес, але в будь-якому випадку без навчання не обійтися.

Кожна справа вимагає вміння, а навчання справі – це найважливіша складова будь-якого бізнесу. У віртуальному світі інтернету заробити трохи легше, ніж в реальному. Основна причина – полягає в тому, що основою інтернету є поширення інформації та послуг, обсяг яких постійно зростає, а ось доступ до інформації постійно полегшується і витрати на нього падають. В реальному ж світі, основну частку складають фізичні товари і послуги, а потім вже інформація, тому витрати на виробництво, зберігання, транспортування та збут цих товарів, порівняно з інформаційними, набагато вищі.

Висновки

Якщо ви правильно почнете свій бізнес в Інтернеті чи в офлайні, результат не змусить чекати. При гарній організації і правильному бізнес-плані заробіток може збільшуватися з кожним днем. Головне правило – не бійтеся ризикувати і придумувати нові ідеї, тим самим удосконалюючи свою справу.

Чітко визначиться з тим, скільки грошей ви можете вкласти в розвиток своєї справи. По можливості залучіть якомога більше знайомих. Допомога рідних посприяє вам в розвитку і в додатковій рекламі. Намагайтеся приділяти якомога більше уваги і часу своїм клієнтам, адже від цього залежить ваш подальший успіх.

Сподіваємося, ми допомогли вам з питанням, як почати свій бізнес, якщо ви початківець.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про