10 способів збільшити свій дохід на фрілансі

Збільшити дохід на фрілансі кожному

Ви стали відчувати, що ваші доходи від фрілансу стали стрімко падати? То як же збільшити дохід на фрілансі?

10 способів підвищення прибутків фрілансеру

Порадимо  вам 10 способів збільшити дохід на фрілансі. Ось способи, які вам допоможут:

1. Знизити ціну, якщо у вас немає великої кількості клієнтів, а якщо є велика клієнтська база, то підняти свою ціну і отримувати великі гроші, але краще буде знизити оплату за свою роботу, тоді до вас прийде все більше нових клієнтів і у вас буде величезна кількість добре оплачуваної роботи.

2. Напишіть своїм поточним клієнтам, запитати, чи не потрібна їм допомога в наповненні чи розкрутці їх проекту.

3. Попросіть ваших клієнтів порекомендувати вас їхнім друзям, знайомим залишити відгук.

4. Створити акції і пропозиції, поліпшити поточні навички.

5. Запропонуйте постійне наповнення або розкручування їх проекту. В цьому випадку, можливо, ваш дохід буде постійним!

6. Залучіть великих клієнтів, щоб вони змогли платити вам велику суму і давати більший обсяг роботи.

7. Підвищіть вашу впевненість і самооцінку в розмовах з клієнтами. Ви не повинні губитися, коли вам задають питання: «Скільки ви берете?» Настав час сказати свою реальну ціну і розповісти свої переваги над іншими фрілансерами, показати свої відгуки та рекомендації, залишені від попередніх клієнтів.

8. Не давайте вашим поточним клієнтам привід найняти іншого фрілансера. Це швидкий спосіб втратити ваш дохід, адже ваш клієнт може залишити ще й поганий відгук, тим самим ваші майбутні клієнти не можуть найняти вас, оскільки їм будуть заважати сумнівні відгуки.

9. Ваші клієнти будуть наймати вас, якщо у вас буде реальний результат, наприклад, ви добре просунули сайт, ваші клієнти захочуть замовити у вас просування свого проекту.

10. Забудьте слово «конкуренція», адже ваші «конкуренти» можуть дати вам свою роботу, так як у них просто може не вистачати часу або вони не спеціалізуються саме на цій роботі, яку надає клієнт.

Покращуйте свої навички і пропонуйте нові послуги, наприклад, пропонуйте аудит до своїх послуг, як безкоштовний додаток.

Не бійтеся підвищити ваші ціни, навіть клієнтам, які вам дуже дорогі. Якщо ви дійсно працюйте на славу, то клієнтові буде не шкода віддати трохи більше, ніж у минулі рази.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про