Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як переконати клієнта добре заплатити?

переконати клієнта заплатити більше

Статтю оновлено:

Дана стаття буде жорсткою. Але інакше не можна. Не вийде пояснити те, що заважає продавати послуги за адекватною ціною. Викладені у статті поради будуть однаково корисні всім фрілансерам незалежно від спеціальності.

Хто ви?

Молодий копірайтер стоїть перед клієнтом і обіцяє кратно підняти продажі, написавши продающий текст. Він одягнений у джинси і футболку, і його ім’я нічого не говорить клієнтові.

«Хто ця людина? Що він взагалі розуміє в бізнесі? Схоже, черговий «чарівник» намагається мене надурити», – думає про себе замовник. Ваші слова про конверсії здаються йому заїждженими. Кейси не переконують, бо імена ваших замовників йому так само не знайомі, як і ваше ім’я.

Єдина мета, з якою вас запросили на зустріч – це заощадити гроші, а ви хочете заробити багато.

Ваша помилка – ви не працюєте з іміджем. Вас не знають. Ви хочете продавати дорого, але не працюєте над оформленням портфоліо. Не берете участь у знакових проектах. Не є відомим продажником або експертом. На думку клієнта, ви просто хочете багато грошей.

Висновок: працюйте над великими проектами, щоб отримати відомих клієнтів в портфоліо. Створюйте імідж і вимагайте, щоб вас запрошували в серйозні проекти.

Ви вірите в свій продукт?

Цим часто грішать різні фахівці. Наприклад, вони переконують клієнтів вкладатися в продаючі тексти, із задоволенням роблять лендінги, але… самі не вкладають жодної копійки на рекламу і є фанатами сарафанного радіо.

Сарафанне радіо – це чудово, але якщо ви самі не користуєтеся своїм продуктом, чому в нього повинен повірити клієнт? Думка клієнта: «Цей хлопець хоче продати мені те, що сам не використовує. Він хоче мене обдурити».

Висновок: якщо ви робите сайти, спочатку зробіть крутий сайт собі. Якщо пишете тексти – робіть для себе лендінг з крутим текстом. Користуйтеся тим, що ви продаєте.

Чому я повинен купити у вас?

– Я напишу для вас крутий текст!

– А чим він буде відрізнятися від тексту, який вже є?

– Він буде «продаючим»!

– А ви працювали в продажах?

– Ні, але я копірайтер!

Клієнтів переконують факти. Але не всі факти, а лише ті, в які вони вірять. Якщо Олег Тиньков захоче продавати консультації по бізнесу, до нього вишикується черга. Йому можуть заплатити шалені гроші за годинну розмову. Бо Олег Тиньков зробив пельмені «Дарина», пивоварний завод і успішний банк. Він заробив в бізнесі мільярди – і цінності його порад не доводиться сумніватися.

Якщо ви скажете, що конверсія ваших текстів 25% – для клієнта це порожній звук. Він не може перевірити ваші цифри. Якщо Артемій Лебедєв скаже, що ви – крутий дизайнер, ваш цінник збільшиться в кілька разів. Оскільки Артемія Лебедєва знають всі, і факт його рекомендації – сильний аргумент на вашу користь.

Висновок: збирайте факти, які будуть переконувати клієнта замовити послуги у вас.

Підсумки

Легко продавати свої послуги можна лише за низьку ціну. Щоб продавати дорого, потрібно прикладати зусилля.

Вам потрібно переконати клієнта заплатити ту суму, яку ви хочете отримати. Вам потрібно працювати над іміджем. Вам потрібно вкладати серйозні гроші в своє просування.

Ви можете цього не робити. Ви можете вірити в те, що хороший продукт сам знайде свого клієнта. Ви можете все життя чекати щедрих замовників. Але їх не буде.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про