Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як наповнити групу вконтакті, якщо ви не вмієте писати

Автопостінг вконтакті 2017

Smmbox – зручний автопостінг вконтакті. Наповнення своєї групи може забирати дуже багато часу, тому деякі власники наймають адміністраторів. Коштує це недешево, так що іноді набагато вигідніше скористатися спеціальним сервісом.

Реєструйтесь в Smmbox і полегшіть собі життя в соціальних мережах

Я користуюся Smmbox і з його допомогою наповнюю свої групи одним кліком миші, вибираючи тільки найцікавіші для передплатників пости. Так я економлю свій час, щоб можна було витратити його з користю, займаючись іншими справами.

Як постити в групі вконтакті автоматично – Smmbox

Раніше я користувався автопостінгом sociate— зручний сервіс, повністю безкоштовний і підходить для наповнення груп. З одним застереженням — всі пости потрібно самостійно шукати і додавати вручну, що займає досить багато часу. На дві групи йде близько 2-3 годин в тиждень.
Ніби небагато, але доходу з цих груп практично не було. Та й він не підходив до кінця, коли збільшилося навантаження на іншій роботі. Тут або кидати, або спростити наповнення пабліків. На щастя, я пішов іншим шляхом.

Автопостінг вконтакті 2017

Smmbox — це не просто автопостінг, яких досить багато в інтернеті. Це сервіс «автограбінгу», тобто можна одним кліком додавати готові записи в розклад. Час скорочується мінімум в два рази, так що я з превеликим задоволенням користуюся цим сайтом. І вам рекомендую звернути на нього увагу.

Що таке грабінг?

Грабінг – це коли ви знаходите чужий контент і публікуєте його в себе. А автограбінг – коли публікація відбувається автоматично.

Як працює сервіс smmbox

Сайт платний — від 117 до 299 рублів в місяць. Залежить від періоду оплати та обраного тарифу. Так, якщо оплатити відразу за рік, можна добре заощадити. Після реєстрації можна користуватися сервісом абсолютно безкоштовно 14 днів. Пробного періоду вистачає, щоб оцінити всі корисні фішки і функції сайту:

  • Швидко знайти найпопулярніші пости в соціальних мережах в обраних групах.
  • Опублікувати пост, який сподобався одним кліком (інформацію можна брати з чужих груп всіх соціальних мереж крім Вконтакті).
  • Автоматично поставити водяний знак на завантажувані картинки.
  • Зручний конструктор для публікації інформації з сайтів (потрібно встановити розширення для браузера).
  • Зручний автопостінг у всі популярні соціальні мережі: ВК, ОК, FB, TW, IG, Tumblr, Telegram, Pinterest.

З усього спектру послуг я використовую лише один — швидка публікація постів. Саме про цей функціонал я і розповім докладно, про решту краще подивитися на самому сайті.

Як швидко наповнити групу в фейсбуці

Спочатку  потрібно додати групу. Зробити це можна на головній сторінці в розділі Підключені групи. Просто натисніть кнопку Додати групу та виберіть зі списку потрібну.

Потім потрібно перейти в розділ Розклад і поставити відмітки в той час, коли повинні виходити пости. Майте на увазі, що час потрібно вказувати вашого часового поясу вказаний внизу розкладу. Тоді автопостінг вконтакті чи фейсбуці буде успішним.

Після цього можна переходити до розділу Пошук контенту — найцікавіше місце на цьому сайті. Саме тут відбуваються чудеса 🙂

За замовчуванням в сервісі можна відразу знайти пости за певними тематиками: Авто/мото, Здоров’я і спорт, Бізнес і мотивація, Подорожі, Мами і діти, Кулінарія та рецепти і т. п. Зайдіть у будь-яку відповідну тему і подивіться приклади постів — вони збираються з усіх соціальних мереж, звідки можна дублювати інформацію.

Всі пости в рубриках можна відсортувати зручним для вас способом: за кількістю лайків, репостів, кількістю коментарів або за датою. Можна вибрати Це — це співвідношення лайків і репостів до кількості передплатників групи. Іншими словами ви будете забирати самі вершки.

Можна визначити Тип публікації і що до нього буде прикріплено, вибрати тільки потрібні соціальні мережі. Рекомендую поставити галочки «приховувати після публікації» і «не показувати опубліковані пости», щоб не розміщувати одні і ті ж записи знову і знову — передплатникам таке не подобається.
Відразу скажу, що адміністрація Вконтакті не схвалює автограбінг і заборонила брати пости з сайту Вконтакті з чужих груп.

Але я не беру інформації з інших груп, нехай це і зручно, я піднімаю за допомогою цього сервісу свої торішні записи. Цитати і картинки ніколи не втратять своєї актуальності, так що вони користуються популярністю з року в рік.

Як налаштувати автопостінг вконтакті

Брати інформацію з певної групи просто — потрібно додати Нову категорію, вказати посилання на потрібну групу (або потрібні, якщо їх декілька) і готово.

Знайдені пости я фільтрую по даті, знаходжу запис річної давності і просто натискаю Забрати пост в свою групу. Сервіс автоматично планує його на перше вільне місце за розкладом і мені залишається тільки натиснути кнопку Опублікувати.

Перед цим варто вказати Куди постити — вибрати з випадаючого списку потрібну групу. Поставити галочку Опублікувати від імені групи і перевірити, щоб правильно був вказаний час. При бажанні можна вказати будь-яку іншу дату/час, в яке буде зручно опублікувати пост.

Рекомендую натиснути зліва внизу на кнопку Налаштування і відзначити «Запам’ятовувати останній час» і «Поміщати в відстрочені пости Вконтакті не більше 5». Другий пункт бажаний, тому що в Таймері вконтакті є обмеження на додані пости, і якщо перевищити ліміт — пости просто не будуть виходити. Так що нехай краще записи зберігаються на сервері smmbox.

На мій погляд сервіс smmbox — справжній порятунок для людей, які ведуть свої групи. Не буду зупинятися на моральній стороні питання, чисто з практичної точки зору — відмінний сайт. Я дійсно раджу вам його використовувати, щоб прискорити наповнення груп. З його допомогою можна знайти багато цікавих і корисних постів у кілька кліків.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про