Оцініть статтю!

Як користуватися Webmoney

користуватися Webmoney

Статтю оновлено:

Щоб почати заробляти в інтернеті, потрібно відкрити рахунок в системі Webmoney. На цей рахунок ви будете отримувати заробітну плату. Гроші якої ви зможете витратити в інтернеті або отримати готівку готівкою через банк.

Платіжна система з 1998 року надає можливість кожному бажаючому створити електронний гаманець абсолютно безкоштовно. Навіть якщо ви новачок, навряд чи у вас виникнуть проблеми при використанні цієї системи.

Надійність, стабільність, багатофункціональність і безліч інших позитивних чинників забезпечують підвищений інтерес до платіжної системи Вебмані. Webmoney – найкраща платіжна система.

Як зареєструватись в Webmoney?

Перед тим як створювати гаманці, вам буде потрібно зареєструватися на цьому сервісі. Для цього переходимо на головну сторінку сайту Webmoney.ru і натискаємо зелену кнопку «Реєстрація».

Відразу після цього ви будете направлені до першого кроку реєстрації, де необхідно вказати номер свого телефону.

Якщо ви не вкажете номер і пропустите цей крок, функціонал гаманця буде обмежений. Також радимо вказувати номер, до якого ви маєте постійний доступ, при підключенні певних опцій, вам потрібно підтверджувати кожну транзакцію через телефон.

Другий крок, це внесення персональних даних, заповнення імені та прізвища, зазначення дати народження і т. д.

Рекомендуємо запроваджувати реальні дані, інакше ви не зможете отримати атестат в системі Webmoney, що потрібно для виведення грошей. Якщо ви вкажете неправильні дані, реєстрація триватиме, але функціонал вашого гаманця буде обмежений і змінити їх буде дуже складно.

Наступні два кроки, це перевірка зазначеного телефону (якщо вказали) і поштової скриньки. На телефон і пошту надійдуть повідомлення, в яких буде вказано спеціальний код, його потрібно вставити в форму на сайті.

Завершуємо реєстрацію

Останній крок реєстрації в Webmoney – це придумування пароля. В залежності від його складності, збільшується рівень безпеки, обов’язково використовуйте цифри, малі та великі літери. Якщо ви все робили правильно, у вас повинен бути обліковий запис у системі Webmoney в які ви можете увійти за допомогою форми входу.

Гаманці Вебмані

У списку гаманців ви повинні спостерігати наступне:

Навпроти напису «Гаманці:» натискайте на посилання «Можна створити», вибирайте необхідну валюту і створюйте гаманець. Для кожної валюти, ви можете створити окремий гаманець, це зручно при роботі в інтернеті, т. к. на різних сайтах платять різну валюту.

На закінчення хотілося б пояснити, що таке WMID і що таке WMZ, WMR, WMU. WMID – це номер вашого аккаунта в системі Webmoney. Позначення WMZ, WMR і т. д. – це номери гаманців, перші дві літери загальні, остання присвоюється в залежності від валюти.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про