Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Хороший дохід не привід перестати економити

Як економити власні гроші

Статтю оновлено:

Благополучне життя багато в чому залежить від грошей. Сучасний світ побудований на цих «папірцях», заради яких постійно доводиться працювати. Не треба забувати і про те, як економити.

Деяким людям вдається вийти на більший прибуток, але вони залишаються незадоволені своїм фінансовим становищем і знаєте чому? Тому що не навчилися витрачати свої гроші.

Запам’ятайте, хороший дохід не привід перестати економити! Навіть заробітної плати в 200 000 гривень вам буде недостатньо, якщо керувати бюджетом не правильно.

Як говориться «На життя вистачає», але у кожного своє поняття про «життя». Хтось задовольняється смачною їжею і брендовим одягом, а декому потрібні делікатеси і діаманти.

Економлять навіть багаті люди

Незалежно від витрат, які ви ведете, потрібно завжди пам’ятати про економію. Насамперед, потрібно навчитися рахувати гроші, а також засвоїти поради з управління грошима.

Також, вам знадобляться наступні рекомендації:

Облік дрібних витрат – допоможе правильно економити невеликі суми. Про це вже часто розповідали заможні люди. Навіть якщо відмовитися від ранкової кави з десертом в кафе і заощадити 100 гривень, вже через місяць ця сума перетворюється в 3000 грн . Це тільки приклад, дрібних витрат в житті досить багато.

Завтрашній день – про нього думають не всі, деякі живуть одним днем. Робити цього не варто, завжди потрібно думати про своє майбутнє. Правильний розподіл бюджету на кілька днів це ключ до грамотної економії. Також необхідно чітко знати, що саме вам потрібно, а не просто розділяти суму на кілька днів.

Непотрібні покупки – робимо всі ми, коли намагаємося не відрізнятися від інших. Прекрасний тому приклад айфони, які купуються не тільки через функціональності і надійності, деякі навіть не користуються їхніми функціями. Отже, це непотрібні витрати, від яких краще відмовитися.

Відкладайте кожного місяця

Звітність доходів – контролю вимагають не тільки витрати, але і доходи. Складіть план своїх доходів на кілька місяців вперед. У вас вийде кругленька сума, а ви зможете її правильно розподілити на обов’язкові витрати і частину залишити в якості вільних грошей або для великих покупок.

Активна робота – ще один ключ до благополучного життя. Підвищення продуктивності відразу ж позначається на доходах. Зверніть увагу, ми не говоримо, що ви повинні працювати більше, вам потрібно навчитися працювати так, щоб заробляти ще більше, адже час не збільшити, а продуктивність та прибутковість роботи легко підняти.

Система 10% – ідеально підходить для економії і накопичення грошей. Старий перевірений спосіб за відкладанню 10% від усіх доходів, не втрачає актуальності. Отримали 10 000 гривень, відклали 1000, на 9000 ви теж проживете, а через кілька місяців у вас накопичиться хороша сума.

Знижки та акції – часто допомагають заощадити. Звичайно, деякі знижки є хитрим інструментом в торгівлі, але якщо вам пропонують товар за зниженою ціною і хорошої якості, то чому від нього треба відмовлятися? Перевіряйте акції і беріть участь в розпродажі, це відмінний варіант для економії.

Інвестиції – кращий спосіб для забезпечення заможного майбутнього. Вкладаючи гроші різними способами, ви створюєте додаткові джерела прибутку. Додаткову роботу виконувати непотрібно, але потрібно буде знайти стартовий капітал. Вже є гроші? Дай під відсотки.

Багаті теж економлять

Правило багатіїв – витрачай тільки ті гроші, які тобі вже вдалося відкласти. Продовжуйте заробляти і відкладати, а при необхідності проведення серйозної покупки, бажання зайнятися інвестуванням або організації відпочинку, користуйся тим, що вдалося відкласти.

Всі способи економії – ви відкриєте для себе, якщо заглибитися в доступні можливості і будете рахувати кожну копійку. Навіть комісія при знятті коштів з картки в різних банкоматах повинна враховуватися, не кажучи вже про способи погашення кредитів, оплати ЖКГ, вибору продуктового магазину і так далі.

Якщо ви думаєте, що всі ті, хто заробляє багато грошей, не замислюється про управління своїми грошима, то ви помиляєтеся.

Поспостерігайте за заможними людьми, вони уважні до дрібниць і якщо з’являється можливість на чомусь заощадити, вони обов’язково нею скористаються.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про