Work-Zilla — скільки можна заробити на біржі фрілансу

work-zilla

Work-Zilla — це одна з найбільших бірж фрілансу, де викладають завдання різної складності. Що і приваблює новачків до цього заробітку!

За реєстрацію на біржі доведеться віддати 490 рублів. Це робиться для того, щоб у системі було менше шахраїв, а так само дає додаткову мотивацію виконавцям відбити ці гроші.

реєстрація

Майже всі великі біржі вимагають платити за реєстрацію. Наприклад на Fl.ru всі виконавці купують PRO-аккаунт за 2 тисячі рублів, щоб отримувати замовлення 1 місяць.

Якщо ви збираєтеся шукати виконавців на біржі, то вам достатньо пройти реєстрацію і поповнити баланс. А ось виконавцям доведеться трохи постаратися, тому що потрібно пройти ряд дій:

  • Пройти тестування (дають ряд незвичайних питань на які потрібно знайти відповідь в інтернеті);
  • Вказати свою спеціальність;
  • Сплатити передплату;
  • Підтвердити свій номер телефону.

Не бійтеся проходити тестування, там будуть прості питання. Вони створені для того, щоб відсівати ботів, яких раніше створювали для обману людей. Ви швидко знайдете всі відповіді в пошуковику!

Коли оплатите підписку — 490 рублів, вам відкривають доступ до завдань на 3 місяці. Ці гроші ви не відіб’єте у перший день, тому що тут є підбір виконавців за рейтингом!

Тобто замовники вибирають виконавця по ефективності його роботи і не довіряють новачкам. Тому підвищуйте свій рейтинг за допомогою виконання дешевих завдань, і через пару днів ви зможете приступати до серйозних доручень.

Які існують завдання на біржі

На Work-Zilla викладають дуже багато різноманітних завдань, що і приваблює сюди великий потік виконавців. І ось лише частина завдань, які найчастіше зустрічаються:

  • Написати текст, зробити переклад або транскрибацію;
  • Створити картинку, логотип, банер або рекламу в Фотошопі;
  • Написання відгуків, накрутити передплатників;
  • Розмістити оголошення, викласти товари.

Пам’ятайте про те, що крім вас на біржі ще тисячі інших виконавців і рекламодавці вибирають зазвичай найкращих. Тому прості завдання швидко розхапують і щоб заробляти потрібно швидко відгукуватися на завдання.

Комісія

Комісія — 10% від суми замовлення + 5% за виведення коштів на електронний гаманець або банківську карту. Виходить так, що можна взяти завдання за 100 рублів, а за фактом отримуєте 85 рублів.

Плюс цієї біржі в тому, що можна виводити гроші на WebMoney, Яндекс Гроші і карту банку. Рекомендуємо відразу прив’язати карту, щоб не втрачати гроші на комісію від електронних гаманців.

За місяць роботи особисто мені вдавалося накопичити 11 тисяч рублів і це при тому, що перший тиждень мені не давали виконувати дорогі завдання через низький рейтинг. Тому за перші 7 днів вийшло 500 рублів.

Work-Zilla добре підходить для тих людей, хто хоче спробувати свої сили у Фрілансі, тому що тут все оптимізовано для новачків. У цій статті постаралися розповісти про всі підводні камені, з якими можна зіткнутися.

При цьому якщо порівнюють дану біржу з іншими, то вона виграє за багатьма параметрами. Наприклад тут оплата в 4 рази вища за завдання, ніж в тому ж Kwork або kadrof за той же обсяг роботи. Просимо вас теж залишати свої відгуки про біржу Work-Zilla в коментарях нижче.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про