Ще один хороший поштовик для заробітку в інтернеті – Wmzona

Wmzona

У цьому пості я хочу розповісти ще про один сайт для заробітку в інтернеті для новачків. Це проект Wmzona, який був запущений в 2004 році.

Як і на інших поштовиках, на Wmzona є наступні способи заробітку: відвідування сайтів і виконання завдань. Не так давно був доданий ще один спосіб заробітку – біржа статей. Тепер можна продавати або писати статті на продаж.

Що потрібно для роботи на сайті Wmzona

Щоб приступити до заробітку на Wmzona, потрібно виконати три умови:

  • Зареєструвати емейл, якщо у Вас до сих пір немає. Якщо є, пропускайте цей пункт.
  • Створити гаманець Webmoney.
  • Пройти процес реєстрації на Wmzona. Клікніть по посиланню wmzona.com

Відразу після реєстрації, вкажіть платіжні дані на сторінці налаштувань. Праворуч вгорі клацніть по значку людини і натисніть на пункт “Налаштування”:

Налаштування облікового запису Wmzona

Відкриється сторінка “Особисті дані”, але Вам потрібно перейти на вкладку “Платіжні відомості”. Тепер пропишіть 12-ти значний номер WMID в спеціальному полі, нижче вкажіть номер WMZ гаманця. Для збереження змін введіть пін-код. Якщо Ви забули, то для відновлення перейдіть на вкладку “Пароль і Pin”. І дотримуйтесь інструкцій.

Як можна заробити на Wmzona

Щоб не ламати голову тим, як заробляти з Wmzona. Вивчіть інструкції по роботі. Натисніть кнопку “З чого почати”:

З чого почати роботу на ВМЗона – перегляд навчальних матеріалів

Я лише в кількох словах розповім, як заробляти. Найпростіший і відповідно низькодохідні заробітки – відвідування сайтів. Сайтів для перегляду дають небагато, 10 штук в день. Кілька центів зможете заробити. Якщо цього доходу вам мало, виконуйте більш складну роботу – робіть завдання і пишіть статті на продаж.

Інший вид роботи – виконання різноманітних завдань. Категорії найбільш простих завдань – пошук сайту за запитом тільки кліки, коментар, відгук, соціальні мережі. Для виконання завдань з категорії “Соціальні мережі”, Вам знадобляться акаунти в таких соцмережах Вконтакте, Фейсбук, Google+ , Мій Світ. Інструкції щодо виконання завдань є у розділі “З чого почати”, як його знайти я показувала на картинці вище.

Для отримання виплати з сайту Wmzona потрібно набрати 50 центів. Новачкові на завданнях 50 центів можна заробити десь за годину. На гаманець Вебмані замовлені гроші надійдуть через 1-3 дні.

реєстрація

Посилання, по якому можна зареєструватися на сайті.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про