WmZona – серфінг сайтів і невеликі завдання

WMzona Заробіток на завданнях

WmZona — це один з найперших проектів в інтернеті, який у далекому 2004 році пропонував заробити гроші на серфінгу сайтів. І зараз це одна з найбільших платформ по заробітку грошей на простих завданнях.

Серфінг сайтів — це перегляд певних сторінок сайту в протягом 30-60 секунд за невелику плату. Зазвичай платять від 0.05 до 0.5 руб. за один перегляд реклами.

Зараз WmZona не радить подібний заробіток через велику спаму і вірусних сайтів. Вони пропонують заробіток 100-150$ в місяць на виконанні невеликих завдань.

реєстрація

WmZona невеликий огляд по заробітку

Як говорилося раніше WmZona прославилася заробітком на кліках, однак цей вид роботи приносить копійки. Але вони залишили даний розділ на сайті і додали до нього перегляд повідомлень . Які можна відкривати в декількох вкладках одночасно і швидко отримувати гроші.

Зазвичай за день пропонують виконати близько 40 подібних завдань, але за них платять дуже мало. Тому рекомендують для заробітку використовувати розділ «виконання завдань» де платять в десятки разів більше.

При цьому на WmZona настільки багато завдань, що для них придумали окреме меню. Де можна вибрати підходящу для себе тематику і навіть брати завдання від одного і того ж автора.

Весь секрет заробітку 100$ в місяць полягає в тому, що потрібно якісно виконувати послуги і тоді ви будете підвищувати свій особистий рейтинг. Чим вище ваш рейтинг, тим більше прибуткових завдань буде доступно за підсумком.

Крім стандартних завдань (подивитися чужий сайт), є так само соціальна активність, де платять вже до 1$ за звичайний репост ВКонтакте і лайки на YouTube каналі. Ну а люди зі стажем заробляють гроші на написанні коментарів.

І не забувайте, що за запрошення друзів на WmZona можна отримувати додаткові гроші. Тут пропонують одні з найвигідніших реферальних умов.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар