Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,50 з 5)

Вигідні ніші для заробітку на Google Adsense: від 25 $ в день

ніші AdSense для заробітку

Починаючи свою розповідь про заробіток на Google Adsense з допомогою мікронішевих сайтів, хотілося б сказати про вибір ніші. Цей аспект дуже важливий. При виборі ніші, як я вже зазначив, важливо, щоб ви самі в ній розбиралися. Існують десятки ніш і навіть сотні дрібних ніш, які ви можете вибрати.

Але варто знати одне правило: заробити на Google Adsense можна лише тоді, коли у вашій ніші є рекламодавці. Так, саме так.

Ви знайшли потрібні ключові запити. Чудово! За ними немає конкуренції у видачі. Чудово! У цих запитів немає рекламодавців! Жахливо! Вони повинні бути! І чим більше, тим краще, щоб ціна кліка була високою.

Тому перш ніж Ви починаєте писати статтю під потрібний запит, не забудьте подивитися, чи є в верхньому рядку або правій колонці рекламні блоки по обраному вами запиту.

Кілька прикладів заробітку на Google Adsense від $50 до $100 в день!

Я можу навести багато прикладів. Наприклад, у мене є одна дуже симпатична знайома, яка схиблена на красі. Вона змогла створити кілька десятків невеликих сайтів по темі косметики і сьогодні відчуває себе цілком забезпеченою пані, відпочиваючи у власній віллі на березі Тихого океану.

Інший мій знайомий дуже добре розбирається в іграх. Пам’ятаю, в дитинстві його неможливо було відтягти від ігрової приставки. Ігри — тема досить популярна і конкурентна, але він зміг знайти запити, які не мають конкуренції в пошуковій видачі, але в якій рекламодавців греблю гати.

Більше 30-ти сайтів, які присвячені різним іграм, приносять йому сьогодні від 200 до 300 доларів в день. Не погано, так?

Як Ви бачите, кожен з них знайшов свою нішу. Проаналізував її і домігся в ній успіху. Ви можете вибрати будь-яку вподобану Вам нішу і знайти ті ключові слова, які здатні вивести Вашу статтю в ТОП без зусиль.

Головне, щоб даний ключовик мав свого рекламодавця і бажано чимало рекламодавців. Адже конкуренція в рекламі підвищує ціну кліка по рекламі на вашому сайті.

Що рекламувати товари чи послуги?

Багато хто не бачать різниці між тим, що рекламувати товари або послуги? Я ж можу сказати одне:

реклама товарів набагато прибутковіша, ніж реклама послуг. Товарів навколо нас набагато більше, ніж послуг. Але справа навіть не в цьому.

Чому я вибрав для свого Інтернет бізнесу саме товарні ніші? Давайте поясню.

По-перше, люди клацають оголошення про продаж товарів набагато частіше, ніж по рекламі послуг. Припустимо шансів отримати клік по рекламі «Iphone 6S» набагато більше, якщо стаття присвячена темі мобільних телефонів. Тим більше, якщо в рекламі йдеться про зниження цін або акції на дану модель телефонів.

Свій вагомий внесок у CTR (відношення показів і кліків) вносять самі рекламодавці даної моделі телефонів, які зацікавлені в тому, щоб продати свій товар.

Якщо написана стаття повністю релевантна і викликає інтерес до даної моделі телефону, то відвідувач з 80% ймовірністю клацне, щоб дізнатися, скільки саме варто дана модель та чи зможе він її собі дозволити.

Читайте Як заробити на Адсенс.

Релевантна реклама для заробітку в Adsense

Звичайно такий запит, як «Iphone 6S» дуже конкурентний, і я навів його лише як приклад. Щоб отримати відвідувача, який цікавиться даною моделлю, вам доведеться знайти ті ключові запити, які мають найменшу конкуренцію в пошуку або не мають зовсім.

Часто у новачків виникає питання: чи можливі 10-20 сторінкові сайти, присвячені товарної ніші, практично безкоштовно, лише за допомогою додавання в каталоги статей та соціальні мережі вивести в ТОП пошукових систем і почати заробляти гроші в інтернеті на Google Adsense або інших тематичних майданчиків.

Так, можливо. Успіх у цій справі як раз залежить від вибору тих ключових слів з 1000 можливих, які ГАРАНТОВАНО принесуть відвідувачів з пошукових систем практично без розкрутки.

Топ-5 ніш, які мені приносять від $50 до $100 на день

Всі наведені нижче ніші товарні і орієнтовані лише на одне: НА ПРОДАЖ ТОВАРУ.

Схема проста: людина приходить на сайт з пошуку. Вона на 100% цільовий відвідувач. Вона знайомитися з описом товару на сторінці сайту, далі бачить рекламу Google Adsense, яка пропонує йому купити товар з великою знижкою або дізнатися детальніше, як цю знижку отримати. Відвідувач клацає і йде з вашого сайту. На ваш рахунок в Google Adsense падає від $0.3 до $2 доларів з кліка.

Ціна за клік Adsense

Іноді навіть 10 чоловік, які заходять на сайт протягом дня можуть принести 10 кліків і близько $20. Цей феномен 100% CTR – явище досить рідкісне, але можливе. І досягається такий показник CTR багато в чому за рахунок цільових відвідувачів, які дійсно цікавиться товарами, про які говориться в статті.

Відвідувачі шукають найсмачніші пропозиції, і якщо текст повністю задовольняє вимогам його запиту, то вони клікнуть і перейдуть за посиланням на сайт рекламодавця. І ви заробите гроші. Все просто!

Саме за цією схемою працюють наведені нижче ніші, які дозволяють мені заробляти $50 до $100 в день.

Звичайно, є ще парочка ніш, в яких я працюю, але вони приносять мені не більше $10-$20 в день і тому я представлю лише ті ніші, в яких мені вдалося добитися великих результатів, приклавши при цьому менше зусиль.

Скейтборди

Пам’ятаю, в молодості я дуже захоплювався скейтбордами. І одного разу, побачивши на вулиці хлопців, які хвацько роз’їжджали на скейтах, я подумав, а чому б не зробити сайт на цю тему.

Протягом дня я знайшов лише 10 ключових запитів, які не мали конкуренції, але мали рекламодавців. За день написав сайт на HTML. Один день наповнював його унікальними статтями, всі з яких містили опис тієї чи іншої моделі скейта, і запустив в Інтернет. Розмістив пару статей у великих каталогах. І все. Сьогодні даний сайт приносить мені близько $25 в день з рекламної площадки Adsense.

Інструменти для ремонту

Як виявилося, моя захопленість постійним ремонтом в моїй невеликій порівняно квартирі не пройшла даром. Я вирішив поцікавитися, якими інструментами користуються люди при ремонті своєї квартири або будинку.

Як виявилося, таких інструментів чимало – валик, пензлик, грунтовка, шпаклівка, фарби, різні пиломатеріали і т. д. Особливо ця тема популярна влітку, а й протягом року заробіток від сайту, який я зробив з даної теми, не падає нижче $20 в день.

Дієти

Дана тема дуже популярна і конкуренція в ній з пошуку чимала. Але, незважаючи на це, в ній існують різні види ключових запитів, які були благополучно забуті багатьма веб-майстрами, які заробляють на Google Adsense. Це зіграло мені на руку. Я створив невеликий сайт за різними видами дієт і сьогодні сайт приносить мені близько $25 в день.

Коляски

Чи замислювалися ви, скільки людей народжується кожен день? Мені страшно і разом з тим приємно припустити, що ця цифра складає не одну тисячу немовлят. І кожній дитині потрібна коляска.

Батьки шукають коляски різних моделей, хочуть купити коляски з рук або шукають коляски в окремо взятому місті чи регіоні. Мені прийшла ідея створити невеликий сайт, де були представлені 2 десятка різних видів колясок. Сьогодні даний сайт кожен день приносити близько $15.

Мобільні телефони

Сьогодні мобільні технології дуже популярні. Особливо тема Iphone і IPod. Але ці теми мають жорстку конкуренцію у видачі пошукових систем і без вкладень туди не пробитися.

Але я вирішив питання заробітку в даній ніші найпростішим способом – я вирішив пошукати, які моделі стільникових телефонів запитуються в моєму місті і яка з них конкуренція в пошуковій видачі. В моєму місті проживають близько 500 000 чоловік, запитів виявилося чимало, але я вирішив взяти лише 25 найкращих, за яким практично не було конкуренції.

Через місяць після запуску сайт приносив мені близько $15 в день. Сьогодні сума заробітку перевалила далеко за $30 і продовжує зростати, так як час від часу я продовжую знаходити нові ключові запити і додавати нові статті на сайт.

Головна помилка, яку ви можете зробити

В Інтернеті існують мега популярні теми для заробітку в інтернеті на Google Adsense, з дуже високими цінами за клік. Не всі знають про ці напрямки та їх колосальні можливості.

Це реклама:

  • Будівельних ніш
  • Кредитів
  • Додатки до нових моделей стільникових телефонів
  • Комп’ютери
  • Туристичні путівки
  • Форекс і т. д.

Ви можете багато мріяти отримати за один клік від $5 до $20 і більше.

Зробити сайт і залишитися біля розбитого корита з однієї лише причини – ви не зможете пробитися в ТОП за даними «смачним» ключовим запитам і ваш сайт буде наглухо закритий для відвідувачів, так як знаходиться на задвірках пошукової видачі. На жаль, без вагомих фінансових вкладень дані «смачні» запити ніяк не вивести в ТОП. Чи готові ви до такого розвитку подій? Думаю, ні.

Разом з тим «смачних» кліків чимало і серед низькоконкурентних ніш. Просто сядьте і випишіть всі дорогі товари, які прийдуть вам в голову і проаналізуйте, скільки коштує клік по виписаних вами словами.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про