Способи заробітку в інтернеті

Види заробітку в інтернеті дуже відрізняються між собою. На цій сторінці ми будемо розміщувати всі доступні способи, які знайшли по конкретних групах. Ви можете переходити за будь-яким посиланням, реєструватись і одразу ж починати заробляти. Всі посилання активні і якщо ви зареєструєтесь там, у вас буде підтримка від наших авторів, у вигляді бонусів або допомоги.

Заробіток на кліках в інтернеті

Сайти для заробітку на кліках – найпоширеніші в інтернеті. Їх називають системами активної реклами (САР), або буксами. Таких україномовних сайтів практично немає, а от в Рунеті їх дуже багато. Також є варіанти, де можна заробляти на кліках в доларах. Найавторитетніші із таких сайтів – Сеоспрінт і WMMail. Вони працюють вже понад 10 років. Але якщо ви шукаєте схожі на сеоспрінт або вктаргет сайти – знайдете їх тут дуже багато.

Ось список надійних сайтів, де можна отримувати гроші на кліках.

Заробіток на копірайтингу та рерайтингу

Якщо ви вмієте писати – це точно ваш вид заробітку. Сайтам завжди потрібен контент і нові статті, а ви можете їх запропонувати. Є спеціальні біржі, де замовники дають теми і завдання по написанню текстів з конкретними темами. Також на біржах копірайтингу можна заробляти на продажі статей. Нижче приведені найавторитетніші біржі, де ви зможете отримати непогані прибутки завдяки своєму вмінню писати.

Найкращі біржі копірайтингу в Рунеті:

Заробіток на соцмережах

Сайти, де представлені види заробітку на соцмережах включають можливості отримання профіту від роботи на багатьох соцмережах. В основному вийде заробляти вконтакте, у твіттері, фейсбуці, інстаграмі та однокласниках.

 • VKTarget – найпопулярніший сайт, де є майже всі соцмережі (vk, fb, ok, google+, youtube, instagram, twitter).
 • VKserfing – заробіток виключно на вконтакті. Завдання є майже постійно.
 • Socialtools – платить дуже добре, але невеличкий недолік – завдання не так часто трапляються
 • Сайт, який платить хороші гроші і працює за декількома планами. Йому більше 10 років. Радимо спробувати.
 • VPRKA.com – еще одна социальная биржа.

Заробіток на відео та стрімах

Усі знають, що на Ютубі піднімають непогані гроші, але не всі пробували це робити. Внутрішня партнерка Youtube (читай гугла) – Adsense, погана тим, що для виводу доведеться заробити 100 доларів. Що на перших порах не так і легко. Тому радимо скористатись однією із сторонніх партнерок, які крім того, що пропонують дорожчу рекламу (і як наслідок більший заробіток), ще й захищають ваш канал від всяких неприємностей.

Партнерка для заробітку на Youtube AIR – один із найкращих варіантів, пропонує навчання, постійну допомогу. Виводити можна навіть кілька доларів на Webmoney.

Інший популярний варіант заробітку на відео-трансляціях або стрімах. В основному на цьому заробляють відеобролеги і летсплейщики. Заробляють здебільшого на twitch.tv

Всі способи заробітку в інтернеті, кращі 200 сайтів для заробітку в інтернеті

Щодня, через пошукові системи шукають, як заробити в інтернеті новачку, школяреві чи студенту, без вкладень та особливих знань. Ми спробуємо допомогти кожному відвідувачу стартувати, адже в інтернеті можуть заробляти абсолютно всі люди!

Ми представимо вам 200 сайтів для заробітку в інтернеті без вкладень грошей і з вкладенням без обману з виведенням грошей. Крім цього, зберемо масу іншої додаткової інформації і зробимо опису найкращих способів. Про віддалену роботу в інтернеті повинен знати кожен, як мінімум, це найкращий та найпростіший підробіток, що не потребує якихось умов.

Переваги роботи вдома

Подумайте самі: повна свобода дій, зручний графік, немає начальників, а робоче місце може знаходитися де завгодно. Про це мріють мільйони, але лише одиниці набираються сміливості і хоч щось роблять, щоб змінити звичайне життя. Ви з числа цих людей? Не відкладайте старт в далекий ящик, потрібно діяти тут і зараз!

Нехай вас не лякають труднощі, в інтернеті заробляють навіть школярі, чим ви гірші? За допомогою нашого блогу ви навчитеся всьому, що повинен вміти манімейкер. Найважче – це знайти в собі сили та зробити перший крок. Якщо ви повні рішучості, то хоча б дочитайте текст на цій сторінці і початок буде покладено.

Тут зібрана найбільша корисна інформація, ви дізнаєтеся, з чого потрібно починати, якими засобами користуватися, чим краще зайнятися і якою взагалі буває робота через інтернет. Найголовніше, що стартовий капітал не обов’язковий. Пробуйте заробляти без вкладень, варіантів безліч.

Підготовка до заробітку в інтернеті

Одного лише бажання замало, щоб приступити до роботи. Потрібно виконати підготовчі кроки. Щоб реєструватися на сайтах, обов’язково потрібно електронна пошта. Напевно вона у вас вже є, але якщо це не Gmail, то краще перейти саме на цей сервіс. Туди листи приходять швидше (та й на Mail.ru з деяких сайтів вони взагалі не приходять), плюс гуглівська пошта дуже безпечна.

В мережі неможливо передати готівку. Більш того, з більшості сайтів не виводяться кошти на банківські картки. Тому новачкам слід відкрити електронний гаманець. Інструкція по реєстрації Webmoney згодиться новачкам. Щоб користуватися всіма сервісами, бажано зареєструвати гаманці і в інших платіжках:

 • Payeer (для обміну будь-яких електронних грошей);
 • Яндекс.Гроші;
 • QIWI;
 • PayPal (якщо будете заробляти через західні сайти).

Ні в одній з цих платіжних систем не стягується плата за відкриття гаманця. Абсолютно безкоштовно ви отримаєте декілька віртуальних рахунків, зможете отримувати на них гроші з сайтів для заробітку і потім переводити на банківські карти (незалежно від країни вашого проживання). Про виведення коштів більш докладно розповідається нижче.

Як заробити гроші в інтернеті новачку, школяру чи студенту?

Недосвідченому користувачеві найважче відшукати якісний сайт для роботи. Щоб не довелося нічого вкладати, реєструйтеся на Socpublic. Цей кліковий спонсор, який відкриє вам тисячі завдань з невеликою оплатою. Виконуйте їх в будь-якій кількості, всі вони створюються спеціально для новачків. Тут ви навчитесь заробляти на простих завданнях.

На даному сайті понад мільйон користувачів, вони вже вивели з системи понад 30 мільйонів рублів. Виплачуються гроші миттєво, через будь-які популярні гаманці, мінімальна сума всього 1 копійка.

Точно таку ж роботу пропонує ще один популярний сайт для заробітку Seosprint. Там теж потрібно пройти звичайну реєстрацію. Крім завдань на обох сайтах вас чекає серфінг і листи. Це оплачуване відвідування сайтів. Винагороди за кілька копійок, натомість навіть думати не доведеться, відвідуєш рекламований сайт і відразу отримуєш гроші.

Завдання бувають різні

Завдання здаються вам занадто складними? Є більш простий заробіток в інтернеті. Напевно вам доводилося вводити капчу (захист від ботів). На багатьох сайтах вона встановлена, щоб підтвердити, що ти реальний людина. Потрібно ввести літери або цифри, зображені на картинках. Досвідчені користувачі воліють не робити цього самостійно, вони закидають гроші на Rucaptcha, а кожен бажаючий може там зареєструватися і отримувати мінімальні суми за проходження перевірок.

Інтерфейс зручний, сидиш і вводиш символи. Швидкий друк в цій справі знадобиться. З’являються капчі до нескінченності, так як замовників на цьому сайті багато. Незважаючи на низьку оплату, новачкам це подобається, виводити гроші звідси можна на гаманці і номери телефонів.

На 3х цих сайтах є реферальні системи. З їх допомогою користувачі створюють пасивні джерела прибутку. Вони розповідають друзям про сервіси, які розміщують на них посилання в соціальних мережах, на форумах або під відео на Ютубі. З доходу ваших рефералів потім капає відсоток. Коли набирається велика активна команда, робити взагалі нічого не доводиться (хіба що перекладати прибуток на свій гаманець).

160 сайтів для заробітку в інтернеті без вкладень

Якщо ви дійшли до цієї частини статті, значить, точно горите бажанням почати заробіток в інтернеті. Шукати наставників і роботодавців не доведеться, якщо користуватися спеціальними сайтами. Якщо брати в загальному, то це список з декількох тисяч майданчиків.

Ми ж вибрали найбільш якісні і розділили їх на кілька категорій:

Заробіток на Буксах (клікових спонсорах)

Клікові спонсори займають величезну нішу в сфері заробітку. Ці сайти створюються для накруток. Коли кому-небудь знадобиться підняти відвідуваність, зібрати купу переглядів на Ютубі, передплатників для групи в соцмережах, вони заходять на букси і створюють там завдання.

Хто не зможе виконувати подібні замовлення? Це проста, а іноді й цікава робота. Тільки не хапайтеся за всі підряд завдання, потрібно вибірково їх виконувати. Чому? Тому що не скрізь вигідні умови. Іноді просять працювати цілу годину за пару центів.

А щоб вибір був максимально широким, використовуйте всі клікові спонсори:

Умови можуть сильно відрізнятися, а також на деяких сайтах присутні додаткові інструменти для заробітку. Десь доступний автозарабіток, де платять більше, десь пропонується багато способів виведення та мінімальна комісія. Загалом, варто спробувати попрацювати з кожним з цих сайтів.

Ігри з виводом реальних грошей без вкладень

Кому не подобається грати в онлайн ігри? А якщо за це ще й платять гроші, то цього захопленню можна посвятити набагато більше часу. Дохід приходить тільки при використанні ігор з виведенням грошей. Працюють вони за схожим принципом, користувачам треба запускати якийсь віртуальний бізнес, наприклад, компанію таксі.

Гроші будуть приходити на баланс автоматично, іноді потрібно відвідувати акаунт, щоб збирати їх. В іграх не потрібно сидіти добу безперервно і бажано починати з інвестиціями (це не обов’язково). Майже у всіх іграх є бонуси за реєстрацію та інші заохочення. Остерігайтеся шахраїв, вони часто створюють такі проекти, щоб збирати внески і потім зникають. Де вас точно не обдурять, так це на даних сайтах:

Це перевірені сайти для заробітку і на них можна заробляти без вкладень. Більшість ігор використовують платіжні бали, щоб обсяг виплат не перевищував резерви. Кращий спосіб отримувати бали – це запрошувати нових учасників. Але зазвичай пропонують альтернативи (серфінг сайтів, біржі обміну і так далі).

Заробіток з допомогою соціальних мереж

У сучасних людей є профілі в усіх соцмережах. Сторінки – це ще один інструмент для заробітку грошей. Через сервіси накруток легко виконуються замовлення, які приносять невеликий прибуток. Реєструйтеся і будете отримувати гроші за лайки, репости, вступ до групи, додавання друзі, голосування, коментування.

В деяких системах навіть реєструватися не доведеться, так як встановлена авторизація через профілі. На відміну від буксів, тут доступний тільки один вид замовлень. На їх виконання йде не більше 10 секунд. Чим більше сторінок використовується, тим простіше зібрати пристойну суму. Працюйте з Топовими сервісами:

Замовники користуються фільтрами при створенні завдань. Тому, власникам розкручених акаунтів доступно більше доручень. Також в деяких системах створюються найдорожчі завдання, але вони доступні тільки при великій кількості друзів і підписників. Як варіант, попрацюйте трохи і пустіть гроші на накрутку свого профілю, щоб потім отримати більше.

Заробіток на копірайтингу

Хочеться отримувати нормальні гроші і займатися чимось серйозним? Пишіть і продавайте статті на будь-які тематики. Вони потрібні власникам сайтів додавати нові сторінки і розвивати проекти. Автор сам вирішує, про що створити матеріал, наскільки він буде великим і за які гроші його виставити на пролажу.

Краще вибирати щось, у чому непогано орієнтуєшся. В іншому випадку, якість тексту буде низькою. Покупці бачать тільки назва, вони можуть купити і всякий непотріб, але обов’язково залишать негативний відгук. Копірайтеру доводиться завойовувати репутацію, щоб збільшувати продажі, негативні відгуки не дадуть розвиватися. Продавати текстовий контент потрібно на біржах з максимальною кількістю покупців:

Коли будете виставляти на біржах свої роботи, пишіть розгорнутий опис. Це допомагає покупцям зрозуміти, що у вас дійсно вартісний товар. Також, починаючому копірайтеру варто подумати про стабільність. Нормальні гроші така справа приносить тільки в одному випадку, якщо кожен день що-небудь друкуєш і стараєшся.

Заробіток на опитуваннях, відгуках, коментарях, введення капчі

Як часто ми ділимося думками в інтернеті абсолютно безкоштовно. Щось коментуємо, пишемо відгуки або беремо участь у соціологічних опитуваннях. За все це теж платять, але з різними умовами. Наприклад, можна створити пасивне джерело прибутку, якщо публікувати відгуки. В спеціальних сервісах приходить від 5 копійок за кожен перегляд сторінки.

Що стосується опитувань, то вони прибуткові, але доступна робота з’являється рідко. Великі компанії шукають респондентів, щоб задати їм питання і з’ясувати, що потрібно цільовій аудиторії, чим вона користується, куди ходить і так далі. Для цього складаються анкети, їх потрібно заповнювати. Відразу два способи заробітку, плюс отримувати оплату за коментування ви зможете на цих сайтах:

 • Voprosnik
 • Otzovik
 • Bolshoyvopros
 • Irecommend
 • Platnijopros
 • Expertnoemnenie
 • Sendreview
 • Marketagent
 • Work-zilla
 • Otzyv
 • Tutux
 • Imho24
 • Gfk
 • Thepanelstation
 • Rucaptcha
 • Megatypers
 • Kolotibablo
 • 2captcha
 • Socialink
 • Moemnenie
 • Kakprosto
 • Rezept

Не чекайте, коли вас запросять до опитувань. Активніше ділитися думкою, негативні відгуки теж оплачуються, головне, щоб вони залучали якомога більше уваги, тому потрібно вибирати щось популярне. Ну а якщо для вас це занадто складно, зупиняйтеся на коментуванні.

Заробіток на партнерських програмах

Популярні сайти і великі компанії витрачають мільйони на рекламу. Їм потрібні клієнти, тому вони запускають партнерки і пропонують співпрацю всім бажаючим. Схема проста, ви залучаєте клієнта і за його певні дії отримуєте виплати. Приміром, KFC платить по 100 рублів за підтверджені замовлення.

Умови можуть сильно відрізнятися, продавати щось не обов’язково. Винагороди приходять навіть за те, що по вашому посиланню хто-небудь реєструється на сайті, викачує мобільний додаток або замовляє послуги. Винагороди бувають і по кілька тисяч рублів, запрошуйте друзів або шукайте клієнтів через соцмережі, відеохостинги, форуми, сайти. Найбільш вигідні умови співпраці в цих партнерках:

 • BestChange – по кілька центів платять за переходи в моніторинг обмінників.
 • Wmcasher – отримувати відсотки від заробітку, видані кредити та обміну електронної валюти.
 • Weblancer – фрілансери оплачують доступ до розділів з замовленнями, вам віддають частину цих грошей.
 • Kwork – магазин фріланс-послуг.
 • 5Bucks – це місце, на якому люди купують і продають будь-які послуги всього за $5
 • Ali.epn – мінімум 8.5% від продажу товарів з Aliexpress.
 • Leads – кілька фінансових пропозицій (видача кредитів та оформлення банківських карт).
 • AD1 – агрегатор з великим вибором партнерських програм.
 • Admitad – ще один агрегатор, зараз на ньому 1170 оферів.

Більше партнерських програм

 • Afrek – агрегатор партнерок і сервіс для встановлення зворотного дзвінка на сайті.
 • Actionpay – вибирайте офери з-понад 1500 пропозицій.
 • MoneyMan – отримай 800 рублів за наданий онлайн кредит.
 • Bongamodels – запрошуєш на роботу модель відео-чат і отримуєш 5$.
 • Partners.runetki – сервіс чатів +18, 30% віддають з витрачених грошей глядачами.
 • Vdmoze – система допомагає додати сайт в DMOZ, партнерам 25% від замовлення.
 • Vpodskazke – партнерка платить 10% від суми, витраченої залученими учасником
 • Nolix – рекламний сервіс, партнери отримують 20% від комісії.
 • Affiliate.olymptrade – залучай трейдерів до торгівлі бінарними опціонами, отримуй 60%.
 • Cleveraff – партнерка брокера бінарів, виплати 35% довічно.
 • Binpartner – також потрібно запрошувати трейдерів, віддають до 100% комісії.
 • Affiliate.wow-partners – ще одна партнерка популярного брокера бінарних опціонів.
 • Credit4me – сервіс онлайн кредитів, готовий віддати партнеру від 10% до 20%.
 • ГоГетЛинкс – Біржа посилань. платить за залучення користувачів відсоток від обороту.
 • Міралінкс – Партнерка біржі посилань.
 • ГетГудЛинкс – Біржа посилань. Ви отримуєте 20% з комісії кожного зареєстрованого за вашим запрошенням користувача.
 • МегаИндекс – Партнерка біржі посилань.

Щоб успішно заробляти на партнерках, бажано створити власний ресурс. Іноді це є обов’язковою вимогою. Крім сайту, це можуть бути групи в соцмережах, канали на YouTube і багато іншого. Головне, щоб ваша реклама була ефективною, а шанувальників було якомога більше.

Список способів заробітку в інтернеті та сайтів постійно поповнюється

Назарі тут представлені не всі види заробітку в інтернеті. Кількість сайтів постійно росте, тому цей список буде постійно поповнюватися. Радимо заглядати частіше.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Дем'ян ФартовичЛюдмила Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Людмила
Гість
Людмила

Привіт. Зареєструвалася на seo, а увійти не можу. Коли натиснути на капчу вантажиться до нескінченності… це нормально?