Оцініть статтю!

Вклади Bitcoin під 100% річних на Exchange Assets

Asset Exchange

У користувачів інтернету так багато можливостей заробляти і прокручувати гроші. Один з кращих варіантів отримувати дохід, це покупка і торгівля активами. Все, що може приносити прибуток, коштує грошей, а якщо вкладення ще й супроводжуються пасивними дивідендами, таку можливість упускати не можна.

Вклади Bitcoin під 100% річних на Exchange Assets вже почали допомагати людям примножувати свої капітали. Крипто гроші зараз дуже популярні, деякі просто вкладають і чекають підвищення курсів, але це не так вигідно, та й з’являються серйозні ризики, адже котирування можуть піти і вниз.

Чим привабливі інвестиції в Exchange Assets?

Роботу біржі можна описати в кількох словах. На ній продаються частки від депозитів у великих банках. Гроші інвестуються через фінансові організації під високий відсоток, тобто це не який-небудь хайп, тут використовується біла схема. Нараховуються гроші користувачам кожен день, можна відразу замовляти виплати.

Всім, хто хоче отримувати пасивний дохід, біржа пропонує зробити один внесок і отримувати дивіденди необмежений час. В рамках даного проекту, кожен клієнт стає інвестором, після покупки часткою депозитів або самої біржі. Як це відбувається, ми розповімо трохи нижче, а зараз пропонуємо розглянути всі плюси сервісу:

 • за реєстрацію дають вітальний подарунок;
 • постійно підвищуються дивіденди від часток;
 • свої частки можна перепродувати;
 • вигідна партнерська програма;
 • дозволені всі способи залучення рефералів;
 • рефералів можна купувати і продавати;
 • біржа продає власні частки;
 • всі розрахунки проводяться через Bitcoin;
 • транзакції обробляються автоматично;
 • гроші та акаунти клієнтів надійно захищені;
 • простий, зручний інтерфейс;
 • виплати автоматичні від 0.0025 Bitcoin;
 • чуйна підтримка;
 • можливість замовити рекламу на сайті.

Кожен день на сайті реєструються нові учасники, так як умови вигідні, і заробляти дуже просто. Якщо не заглиблюватися у всі функції проекту, можна просто викупити певну кількість часток і стабільно отримувати з цього прибуток.

Що потрібно зробити інвестору-початківцю?

При знайомстві з новими проектами, у новачків постійно виникають проблеми. Їм просто потрібна покрокова інструкція, щоб максимально швидко зробити внесок і почати отримувати з цього дивіденди. Реєстрація на біржі звичайна, про неї розповідати безглуздо. Краще відразу перейдемо до поповнення баланс.

Кожному учаснику надається спеціальний рахунок Bitcoin, на який необхідно переводити гроші. У мене він вже створений, а де його знайти і скільки мінімум потрібно поповнювати, показано на зображенні. В розділі «Активи» представлено їх докладний опис, щоб купити частки, потрібно вибрати один з варіантів:

Перші два активу – це і є депозити в банках. Зараз у них більш висока прибутковість, але й активи SYS цікаві. Це частки проекту Exchange Assets, їх краще використовувати для перепродажу. Разом з розвитком біржі, збільшується ціна часток. Якщо хочете просто вкластися один раз і отримувати максимальний дохід, вибирайте D15.

На сторінці активу є інформація про зміну вартості, а також статистика, продажу і купівлі часток. В центрі сторінки перебувають форми, щоб продавати та купувати частки. Просто вибираєш один з варіантів, вказуєш ПІН (видається при реєстрації) і купуєш активи. Вони відображаються в статистиці, на сторінці «Мої частки активів».

Як бачите, одна частка D15 вже почала приносити мені дохід. Нагадаю, всі розрахунки тут в биткоинах. Поки сума набігла не велика, цьому є 2 пояснення. По-перше, купив цю частку я два дні тому. По-друге, коштувала вона всього 43 копійки. Потрібно купувати їх великими «пачками», щоб дохід був пристойним. Виведення грошей від 0.00025 BTC, замовляється виплата в розділі балансу:

Переводяться гроші автоматично, комісія невелика. Поки з біржі було виведено мало грошей, проте, користувачі встигли переконатися, що все працює і кошти приходять на гаманці Bitcoin.

Знайомство з усіма функціями Exchange Assets

Як ви вже здогадалися, без биткоинов почати інвестувати не вийде. Якщо у вас кріптовалюти немає, рекомендую почитати про заробіток Bitcoin на кліках. Вклади робити легко, але на сайті є й інші функції, про них теж варто знати.

Партнерська програма

Запрошуйте нових учасників в систему і отримувати з них прибуток. Відрахування з 2х рівнів приходять від дивідендів (10%-5%). У особистому кабінеті відображається детальна статистика по реф. мережі:

Дозволяється використовувати будь-які методи, про них я розповідав в статті – як набрати 100 000 рефералів. Врахуйте, біржа працює російською та англійською мовами, іноземців теж можна залучати.

Біржа рефералів

Купівля та продаж рефералів дозволяє швидко збільшити свою мережу або навпаки, швидко отримати гроші, не чекаючи зарахування відсотків. Виставляти на біржу рефералів просто, в розділі «Мої реферали», заповнюється така форма.

Про біржі Exchange Assets мало хто знає, що молодий проект, тому знайти інвесторів не складе праці. До того ж, зараз біржа порожня, ваші пропозиції можуть стати першими.

Рекламні оголошення

Адміністрація біржі одержує гроші не тільки у вигляді комісії з операцій, вони ще розміщують рекламу. Вартість дуже низька, при великих замовленнях за клік виплачується всього за 3 копійки.

Для пошуку цільової аудиторії з інвестицій, фінансів та заробітку, це відмінний варіант. При переходах на біржу, враховується регіон відвідувача, можна збирати і зарубіжний трафік.

Практично кожен день на сайті щось змінюється і додається. Розробники продовжують покращувати проект, а разом з цим зростає ціна часткою біржі і збільшується прибутковість по іншим активам.

З Exchange Assets ви точно зможете заробляти гроші, а якщо вкласти солідну суму, робити взагалі нічого не доведеться. Без вкладень можна стартувати з партнерською програмою. Вирішуйте самі, який спосіб вам більше підходить, система перевірена, гроші платить справно.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про