Як відкрити свій магазин одягу – кілька порад

відкрити магазин одягу

Відкриття магазину одягу завжди буде одним з безпрограшних варіантів бізнесу. Людям завжди потрібно буде одягатися, їсти, пити, жити в будинках. Тому теми одягу, продуктів, будівельних матеріалів завжди будуть актуальні на ринку. Головне – завжди бути в курсі новинок і пропонувати найкраще.

Як правильно відкрити магазин одягу

Простота відкриття власного магазину одягу існує тільки, якщо не заглиблюватись. «Підводних каменів і течій» у цій справі безліч. А конкуренція при цьому дуже велика.

Як відкрити магазин одягу при такій великій конкуренції? Ось про ці нюанси ми сьогодні і поговоримо. Також, ви можете почитати про те, як відкрити свій магазин в опублікованій нами статті.

У великих містах наявність величезних речових ринків і мережевих магазинів одягу буквально «виживає» зі сфери торгівлі поодинокі магазини одягу. У маленьких містечках ринок одягу вже давно сформований і споживачі йдуть в такі магазини вже більше за звичкою. Однак, якщо є бажання – знайдуться і можливості. Боротьба з конкурентами справа хоч і складна, але здійсненна. На будь-якому ринку завжди знайдеться місце для ще одного бізнесу.

Основних шляхів ефективної конкуренції два:

  • торгівля з більш низькими цінами;
  • унікальність пропонованого товару.

Якщо зниження цін не кращий попутник підприємця-початківця, то унікальний асортимент товару – це як раз те, що потрібно. Але спочатку торкнемося чисто практичних дій, які необхідні при відкритті магазину одягу.

Як правильно відкрити магазин одягу

Як і в будь-якій справі, відкриття магазину вимагає взяття вірного курсу з найперших кроків:

Створення бізнес-плану. Документ повинен включати в себе всі аспекти діяльності від «А» до «Я». Один з головних пунктів плану – визначення цільової аудиторії. Маючи точне уявлення, яку саме одяг ви будете продавати і кому, справа піде набагато швидше. Можна скористатися готовим бізнес-планом, узятим з інтернету, або замовити його створення у спеціалізованої компанії.

Визначення та реєстрація організаційно-правової форми діяльності підприємства. Інакше, оформлення ІП, ТОВ, або іншого підприємства.

Пошук постачальника. Тут три варіанти: оптовий постачальник, контакт з виробником, або офіційний дистриб’ютор. Вирішальне значення при виборі грає періодичність поставок та цінова різниця. Але не забувайте, що унікальність товару – ваша головна ставка.

Пошук приміщення для торгівлі. Це може бути окрема будівля або приміщення в будинку (у цих випадках слід враховувати наступні правила: перша лінія будинків, прохідність місця, наявність парковки і внутрішніх комунікацій, орендна плата та інше). Або розміщення у великому торговому центрі. В цій ситуації вас не повинна хвилювати лише орендна плата.

Дизайн магазину. Погодьтеся, що покупцям буде набагато приємніше відвідувати гарно оздоблений і мебльований магазин з необхідним набором послуг і умов.

Наймання персоналу, закупівля обладнання, реклама магазину. Всі ці дії здійснюються при будь-якому починанні підприємницької діяльності.

Кілька корисних порад

Стимулювати продажу в магазині можна періодично влаштовуючи різні акції, розпродажі, даруючи подарунки при покупці, випускаючи дисконтні картки, які дають право на знижку.

Хороший рекламний хід – поширення рекламних листівок біля входу у торговельний центр, магазин, або рознесення їх по поштових скриньках прилеглих будинків і організацій. Завжди пам’ятайте, що основні клопоти будуть лише протягом перших місяців роботи, потім все «піде «по накатаній». Прочитавши цю статтю, у вас відразу відпаде інтригуюче питання — як відкрити свій магазин одягу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про