Залиште свою оцінку! (3 голосів, оцінка: 4,00 з 5)

Дистанційна робота на дому – 8 гарячих професій 2018 року

Віддалена робота на дому

Розвиток інтернету дає можливість людям вільно знаходити заробіток, перебуваючи вдома і 2018 рік не виняток. Віддалена робота на дому підходить для жінок, пенсіонерів і студентів, матусь з немовлятами на руках і професіоналів, які втомилися від щоденних багатогодинних переїздів в офіс.

Подібна дистанційна діяльність має безліч варіантів. Тому, як висококласного фахівця, так і для людини з відсутнім досвідом цей варіант буде відповідним.

Сучасні роботодавці з більшою охотою візьмуть у свою компанію віддаленого співробітника. В цьому випадку є своя вигода: економія на оренді приміщення, придбанні техніки та оргтехніки, підборі обслуговуючого персоналу.

Вся робота виконується людьми, що перебувають у будь-якому куточку землі. Якщо дистанційна робота на дому працівниками організовується правильно, то клієнти не здогадається, що працівники знаходяться не в одному центрі.

Найбільш популярні професії

Менеджер, що займається документообігом

Менеджер, що займається документообігом, повинен буде справлятися з плануванням і супроводом угоди, куруванням супутніми паперами, веденням документації і т. д. Сидячи вдома, займаючись дорученнями, можна заробити за місяць від 10 тисяч грн, відводячи справі близько п’яти годин.

Консультант з юридичних питань

Не кожен юрист і адвокат постійно знаходяться в судовій інстанції. За статистикою в 2017-2018 року, приблизно 30% дипломованих юристів мають віддалену роботу на дому в якості консультантів. Наприклад, адвокат може зосередитися не тільки на кримінальній справі, але і на податковому законодавстві або нерухомості.

Для цього використовується програма, подібна Skype, що дозволяє розширювати свої можливість у великих масштабах. Подібний заробіток принесе від 10 тисяч гривень.

Редактор з медичною освітою

Як і інші редактори, медичні працівники можуть мати віддалену роботу на дому. Обов’язками буде редакція перекладу медичної та фармакологічної документації, рецензія паперів та довідок, створених співробітниками, знаходження невідповідностей. Акцент уваги на деталях – важлива частина подібної діяльності, тому потрібно мати вищу освіту. Заробітки перевищують 20 тисяч гривень.

Інженер-еколог

Інженери-екологи – не обов’язково офісні працівники, тому можуть мати віддалений заробіток. До їх обов’язків належать дозвільна та проектна документація, планування систем для муніципального органу, консультацій. Можливі варіанти з виїздами, щоб зібрати необхідні дані, але вже далі починається проектування. Платять за це від 30 тисяч гривень.

Віддалений менеджер

Підходить навіть для непрофесійних працівників. Суть такого заробітку: співпраця з онлайн-магазинами, консультування клієнтів в чатах, прийом замовлень, обробка даних і ведення таблиць. Також, додатково менеджер повинен знаходити потенційних замовників або інших співробітників. Заробітна плата залежить від обсягу завдань. В середньому це 5-8 тисяч гривень.

Оператор call-центру

Професія досить поширена. Останнім часом, щоб економити на додатковому гарнітурі, приміщенні і співробітників (тренерів, супервайзерах і т. д.), пропонують вакансію оператора зв’язку.

Для цього потрібно мати швидкісний інтернет, навушники, мікрофон і базу даних для холодних і теплих дзвінків. Заробітна плата залежить від кількості і якості викликів, може становити від 15 тисяч рублів.

Віддалена робота копірайтером

У 2018 році це одна з найбільш поширених віддалених робіт на дому. Копірайтер пише відгуки, рецензії, статті, конспекти, і навіть наукові роботи. Робиться це через біржу або соціальні мережі, безпосередньо у співпраці з замовником.

Заробітна плата формується за рахунок кількості написаних знаків, теми, кількості часу, приділеного для написання. Така можливість надається кожному. Заробити можна навіть до 30 тисяч гривень, якщо працювати багато і далі, починаючи від 20 грн за 1000 знаків без пробілів.

Виконавці різноманітних простих завдань

До цієї категорії осіб відносяться ті, хто займається:

 • Розшифровкою аудіо;
 • Редагування відео;
 • Розшифровкою друкованих носіїв;
 • Просуванням і рекламою;
 • Кліками і переглядами відео.

Виходять гроші навіть з введення капчі. Головне – бажання розвиватися і вміння вчитися новому.

Позитивні сторони віддаленої роботи

Віддалена робота на дому має цілий ряд переваг:

 • Економія часу під час поїздок до офісу і назад.
 • Складання вільного графіка.
 • Ведення справ з будь-якої точки світу, необхідно тільки постійне підключення до інтернету.
 • Немає чіткого начальства: працівник вільно розпоряджається своїм часом, становить ціни на послуги і спілкується з замовником тоді, коли вважатиме за потрібне.
 • Немає побоювань в тому, що роботодавцеві не підійдуть вікові дані працівника, стать, зовнішній вигляд або наявність грудних дітей.
 • Дистанційна робота на дому – відмінна можливість для людей, які мають обмеження, як фізичні, так і психологічні.
 • Деякі люди по натурі соціопати, для них важко спілкуватися з людьми, тому віддалено це робити легше і комфортніше.
 • Варто зазначити, що такий заробіток може бути додатковим, як підробіток для підвищення досвіду.

Негативні фактори дистанційної роботи

 • Підтримка самодисципліни та високої відповідальності.
 • Кар’єрний ріст практично відсутній.
 • Недостатня рухливість, що може призвести до проблем із зайвою вагою.
 • Перебої з інтернетом, зривають терміни здачі.
 • Обмеження у спілкуванні з людьми.
 • Деякі професії припускають додаткові аксесуари (навушники, мікрофон, ноутбук), на які витрачаються гроші.
 • Не всі замовники сумлінні.

Чи підходить вам фріланс?

Після деяких дослідів і спостережень фахівцями можна стверджувати, що дистанційна робота на дому підійде не всім. Не кожна людина здатна щодня замикатися будинку, далеко від цивілізації. Успіхів у фрілансі домагаються лише ті працівники, які мають підвищену мотивацію з прагненнями до успіху.

Кращий віддалений працівник з великою незалежністю, готовністю постійно працювати без постійних поглядів керівного начальника.

Вони самодостатні, щоб щодня трудитися, не вдаючись до підтримки і схвалення колега. Необхідно розвинути навик організації часу, плану на день або кілька днів, щоб охопити весь спектр, виконати зобов’язання в обумовлені терміни перед замовниками.

Найскладніше доводиться людям, які поєднують основну роботу в офісі і віддалену. У них постійно немає часу, їм складно сконцентруватися і організувати свій робочий час. Через деякий час погіршиться продуктивність, так як людина буде працювати на знос.

Перед тим, як влаштуватися на віддалену роботу, потрібно зважити всі нюанси. Визначити основні фактори, що впливають на майбутні успіхи або провали. Необхідно поставити для себе два головних питання:

 • Чи є у вас навички організації роботи і самодисципліни, які потрібні для таких робіт?
 • Чи можна адаптуватися до постійної самостійно роботі без щоденного спілкування і підтримки співробітників?

Як знайти віддалену роботу в інтернеті?

Звичайно, це невелика проблема, так як в мережі вакансій велика кількість. Перш за все повинна підтримуватися зв’язок з професіоналами в цій справі. Вони також колись були офісними працівниками, що пішли на вільні хліба.

Такі професіонали дадуть слушну пораду, рекомендацію, запропонують кращу можливість знаходження замовлень. Далі рекомендовано постійно переглядати спеціальні біржі з вакансіями. Там можна зустріти вигідні разові пропозиції або постійний заробіток.

Рекомендується перевіряти роботодавця перед початком роботи. Для цього є спільноти з «чорними списками» недобросовісних замовників.

У процесі влаштування на роботу фрілансером також знадобиться пройти співбесіду. Це нормально, так як, якщо людині знадобиться написання курсової роботи, наприклад, він захоче переконатися в адекватності і професіоналізм працівника. Але не обов’язково показувати себе на камеру, підійде і листування, надання портфоліо.

Замовники теж можуть перевіряти фрілансерів на сумлінність, тому рекомендується виконувати поставлені завдання якісно. Якщо роботодавець знаходиться в доступній зоні, він може вимагати особистого спілкування. Найчастіше це необхідно при укладанні договору на постійне співробітництво.

Потрібно пам’ятати про юридичні аспекти. При співпраці з організаціями юридично оформляються відносини. Наприклад, копірайтер, що пише матеріал для сайту або юридичної компанії як фрілансер, підписує цивільно-правовий договір надання послуг і технічного завдання.

Коли співпраця буде завершено — підписується акт на виконані роботи. При влаштуванні в штат компанії, укладає повноцінні трудові відносини, де прописується кожен пункт і обмовляється.

Висновки

Аналізуючи переваги віддаленої роботи на дому і недоліки, можна для себе підібрати будь-який вид діяльності з урахуванням особистих переваг і навиком. При намаганні та саморозвитку фрілансери домагаються великих успіхів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про