Оцініть статтю!

Грошовий блогінг для мам, або як заробити на блозі? 

Віддалена робота для молодої мами

Статтю оновлено:

Віддалена робота для молодої мами – чудовий варіант не лише отримати додатковий дохід, але й можливість завжди бути біля коханої дитинки. Тому ми вирішили поговорити як заробити в декреті за допомогою власного блогу. Давайте розберемося у всьому по порядку.

В Інтернеті існує безліч сайтів і блогів, але всі вони умовно поділяються на кілька груп:

  • персональні сайти. Такі сайти належать людям, які хочуть просунути себе або свої ідеї. Найчастіше подібні блоги ведуть «коучі», психологи, фотографи, художники та представники інших творчих професій;
  • сайти про хобі. Зазвичай це не просто сайт майстра у якому-небудь виді творчості з безліччю корисної інформації про його хобі, але ще й магазин робіт автора;
  • інформаційні сайти – ресурси, що належать тренінговим центрам, тренерам, «коучам» і так далі. Основний вид діяльності таких сайтів – продаж інформації;
  • сайти «про все». Тут досить часто публікується безліч різної інформації, вона може бути структурована чи не впорядкована зовсім. Такі сайти, як правило, заробляють на розміщенні реклами, тому що у них хороший трафік за рахунок великої кількості статей на різні теми. Але людей, які знову і знову поверталися на такі сайти, зазвичай не багато;
  • інформаційні портали — це новинні та інформаційні сайти, що висвітлюють різні події у світі, політиці та інше.

Насправді це далеко не повний перелік видів інтернет-ресурсів. Але нас в цій статі цікавить тільки один вид сайту – персональний.

Заробіток в декреті за допомогою блогу

Отже, вас приваблює саме віддалена робота для молодої мами і ви вирішили стати блогером. І в першу чергу вас цікавить питання: як створити блог і заробити на ньому? Відразу обмовимося – швидких грошей тут не буває, так як від моменту створення сайту і до його розкрутки проходить деякий час, мінімум 6 місяців, при цьому розвивати свій блог потрібно, маючи дійсно серйозний підхід!

Для того щоб заробляти на веденні блогу, важливо правильно обрати тему, визначити нішу і цільову аудиторію. Гроші блогу приносять його читачі, тому ваш майбутній блог обов’язково повинен відповідати запитам цільової аудиторії. Читачі з’являються в разі, якщо сайт містить корисну та потрібну інформацію, якісно вирішує проблеми або відповідає на запитання користувачів. А для цього необхідно глибоко вивчити потреби і запити своєї передбачуваної цільової аудиторії.

Як заробити на блозі: загальні поради

Для початку автор блогу повинен стати експертом в темі, яку він обрав. Потім, коли у читачів з’явиться повага і довіра до автора, блог може почати приносити дохід.

Першим прибутком від ведення блогу швидше за все стануть гроші від розміщення рекламних оголошень або банерів. Потім ви зможете непогано заробити на участі в партнерських програмах, розміщенні рекламних статей, написанні відгуків про що-небудь, пов’язане з темою вашого блогу.

Далі, коли ви вже будете просунутої мамою-блогером, з’явиться змога пропонувати свої послуги або товари. Послуги можуть бути різними: від репетиторства і переказів до написання статей та курсових; послуги по дизайну інтер’єру або ж пов’язані безпосередньо з вашою основною професією (бухгалтер, іміджмейкер, психолог і так далі).

Якщо ви займаєтеся рукоділлям і ваш блог присвячений вашому хобі, ви зможете продавати товари для цього виду рукоділля або свої роботи.

Віддалена робота для молодої мами: які навички потрібні блогеру в декреті?

На початку шляху вам не потрібно володіти чимось особливим. Головне – вміння писати, нехай навіть раніше ви ніколи це не робили. Адже кожна жінка вміє і любить спілкуватися з подругами, а стаття – це маленька історія, що допомагає вирішити проблему читача. Тому найпростіший спосіб навчитися писати статті – просто почати писати їх на регулярній основі.

Читайте також Поради для жінок в декреті, які допоможуть ефективно працювати в інтернеті.

Що стосується технічної сторони створення автономного блогу –  а для заробітку підходять і безкоштовні платформи — все не так складно, як здається. Налаштувати свій блог на платформі WordPress можна за 15 хвилин! Отримати всі необхідні для вашого старту знання, створити свій блог і зробити перші кроки в напрямку заробітку грошей в Інтернеті ви можете на спеціальних навчальних курсах і тренінгах, а також читаючі статті на нашому ресурсі.

Ми віримо та знаємо, що віддалена робота для молодої мами, якщо все продумати правильно принесе не лише дохід але й радість жінці та її малюку. Якщо ви хочете, але сумніваєтеся в своїх силах –  просто зробіть перший крок. Впевнені, що у вас все вийде!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про