Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

В яких іграх можна без вкладень заробити біткоіни + поради як вивести криптовалюту

Біткоін-ігри

Статтю оновлено:

Інтерес до криптовалюти став масовим і перетворився на “цифрову лихоманку”. Інтернет переповнений історіями успіху заробітку на «цифровому золоті». Але в сучасних реаліях заробляти на віртуальній валюті все складніше: щоб займатися майнінгом, потрібні солідні вкладення, а трейдинг складний для новачка і пов’язаний з високими ризиками.

У 2018 році ажіотаж навколо цифрового золота не вщухає – бажаючих зірвати куш все більше. Збільшується інтерес і до заробітку криптовалюти та розвивають біткоін-ігри.

Які ігри платять в біткоіни, чому вони це роблять і як правильно виводити гроші з ігрових сайтів, докладно розказано в нашій сьогоднішній статті. Читайте до кінця і ви дізнаєтеся все про цей вид інтернет-заробітку.

Чи реально заробити біткоіни в іграх

Індустрія онлайн-ігор швидко зростає і розвивається. Її оборот значно вище всієї капіталізації ринку криптовалют. Але обидва ці напрямки чудово поєднуються і доповнюють один одного.

Все більше онлайн-ігор приймає до оплати біткоіни і виплачує в цій онлайн-валюті дивіденди своїм гравцям. Це зручно і не вимагає участі посередників – банків і платіжних систем, тому заробіток в цій валюті цілком реальний. Інша справа, що гра є гра — ризик програти в ній завжди вищий від ймовірності зірвати куш.

На яких іграх можна заробляти криптовалюту

Є чотири напрямки онлайн-ігор, які виплачують в криптовалюті – биткоин-казино, биткоин-рулетка, ігри-крани та ігри за мотивами мультфільмів. Перші ми розглядати не будемо, оскільки це азартні ігри.

Ігри-крани

Більшість існуючих біткоіни-ігор – це добре замасковані крани криптовалют.

Кран – це сайт, що роздає біткоіни своїм відвідувачам в якості нагороди за виконане завдання. Зазвичай це введення капчі або перегляд реклами. Така реклама нецільова, тому коштує дешево і оплачується відповідно.

Перші крани створювалися для популяризації криптовалюти – відвідувачам сайту показували рекламу віртуальної валюти, і за її перегляд ті отримували невелику нагороду. Згодом крани трансформувалися в нецільовий рекламний інструмент, який за принципом роботи нагадує звичайні букси.

Переваги кранів:

 • дозволяють заробити криптовалюту без вкладень;
 • заробіток доступний кожному – немає ніяких вікових та інших обмежень;
 • не вимагає спеціальних знань і навичок – все гранично просто;
 • можливість працювати з декількома кранами одночасно, збільшуючи цим дохід.

Біткоін-ігри придумали власники кранів – щоб користувачі могли заробляти в ігровій формі, адже звичайна робота з кранами – це багаторазове повторення однотипних дій – введення капчі, перегляд реклами, перехід за посиланнями рекламодавця.

В таких проектах користувач виконує оплачувані завдання і робить ставки на зароблені кошти.

Ігри за мотивами мультфільмів

Біткоіни-ігри за мотивами мультфільмів нагадують класичні крани – ви збираєте криптовалюту в формі гри.

Приклади таких онлайн-ігор:

 • SmurfGO;
 • TomyGame;
 • Sarutobi.

Всі ці проекти однотипні – вони працюють за одними і тими ж принципами і відрізняються лише назвою і мультиплікаційними персонажами.

Вам платять за перегляд реклами і введення капчі. Щоб не було нудно чекати, ваш персонаж повільно виконує своє завдання. Наприклад, Джері переносить сир у свою нору. Поки він його несе, вам показують рекламу.

В яких іграх можна заробити біткоіни

Особливою популярністю користуються онлайн-ігри Stake, Primedice і ChopCoin. Вони дуже схожі, але мають деякі відмінності.

Розглянемо кожен з проектів детальніше.

Stake

Stake – це платформа, що об’єднує в собі всі популярні ігри-крани. Ви заробляєте віртуальну валюту за введення капчі або перегляд реклами і робите ставки на зароблені кошти.

 • Проект розширюється і завжди додає нові онлайн-ігри. Оплата за введення капчі – 135 сатоші.

Мінімальна сума виведення – 200 000 сатоші.

PrimeDice

PrimeDice – це популярна онлайн-гра в кості. Ви кидаєте кістки і загадуєте число від 1 до 100. Якщо воно збігається – ви в плюсі. За рівнем ризику гра збігається з рулеткою.

Почати можна як з вкладеннями, так і без них. У проекту є свій кран, який платить 100 сатоші за введення капчі.

Мінімальна сума виведення – 400 000 сатош.

ChopCoin

ChopCoin – майданчик, на якому представлені дві онлайн-ігри і кран для заробітку сатоші.

Учасники змагаються між собою. Їх завдання – з’їсти юнітів, які менші від них самих. Середній час раунду – 3 хвилини. За цей час потрібно з’їсти якомога більше конкурентів.

Нагорода залежить від досягнень в грі:

 • 1 місце – 1000 сатоши.
 • 2 місце – 500.
 • 3 місце – 300.
 • 4 місце – 100.
 • 5 місце – 50.
 • 25 отримують ТОП-50 гравців.

Мінімальна сума виведення-4000 сатоши.

Чи можна заробити криптовалюту без вкладень

Такі проекти вимагають вкладень, але це не обов’язкова умова. Важливо розуміти, що великих грошей без вкладень не заробити. Цей напрям слід розглядати, як джерело (сумнівне, треба сказати) додаткового доходу.

Щоб вигравати багато, потрібно вкладати і грамотно розпоряджатися вкладеними коштами. Вкладення в ігри – це завжди великий ризик. Є ймовірність як примножити гроші, так і програти все до копійки.

Не всі онлайн ігри працюють чесно. Серед них багато фінансових пірамід та інших шахрайських проектів, які крадуть час і гроші користувачів. Зазвичай вони обіцяють високий стабільний дохід – «Вклади 10 рублів і забери 10 тисяч». Але на практиці ви просто втрачаєте свої гроші.

Крім того, навіть чесні проекти мають багато підводних каменів. Так, в більшості біткоін-ігор встановлений високий поріг мінімальної суми виведення. В середньому – 200 000 сатоші.

Більша частина гравців з часом розуміє, що досягти цієї суми без вкладень практично неможливо і припиняє грати. Але власник проекту від цього тільки в плюсі – ви безкоштовно попрацювали на нього дивилися рекламу, вводили капчу, виконували інші завдання, але добровільно відмовились від оплати своєї праці.

Тому до вибору біткоін-гри потрібно ставитися вкрай обережно – почитайте відгуки, поспілкуйтеся з іншими гравцями на форумах і перед вами буде об’єктивна картина.

Скільки можна заробити

Заробіток залежить тільки від вас – від уміння грати і везіння. Але ймовірність програти завжди вища. Якщо ви захотіли по-швидкому заробити грошей – цей варіант не для вас.

Навіть якщо ви будете в плюсі, ви завжди ризикуєте втратити частину коштів при конвертації віртуальної валюти в реальні гроші. Біткоін дуже волатильний – йому характерні сильні скачки курсів, тому він не гарантує вам ніякої стабільності. Вгадати, яким буде курс онлайн-валюти завтра неможливо. Жоден аналітик не дасть точного прогнозу.

Скільки можна заробити в біткоіни-іграх

Біткоіни-ігри популярні через те, що у більшості інтернет-користувачів криптовалюта асоціюється з можливістю швидкого і легкого заробітку. Але на ділі все інакше – вам платять не біткоини, а сатоші.

Сатоші – це найменша частина біткоіну. 1 сатоши – це одна стомільйонна частина біткоіна.

У переводі на гривні 1000 сатоші – це 2 гривні приблизно. Ігри-крани платять в середньому 100 сатоши один раз в три хвилини – це 20 копійок. За годину ви заробите не більше 5-10 грн. У вас є можливість випробувати долю і пограти на ці гроші, але щоб досягти мінімальної суми виводу, доведеться витратити чимало часу.

Будьте готові до того, що від суми виплати вам доведеться віддати приблизно 30 тис. сатош майнеру за обробку транзакції. Цей момент власники біткоін ігор зазвичай замовчують.

Теоретично комісію можна і не платити, але тоді ваша транзакція не буде оброблена майнерами. Вона “зависне” і не дійде до Вашого біткоін-адресу.

Як вивести криптовалюту з гри

Щоб виводити цифрову валюту з гри вам знадобиться біткоіни-гаманець.

Біткоіни можна зберігати на:

 • мультивалютних гаманцях – Cryptonator, Coinomi і Exodus;
 • стандартному онлайн-гаманці Blockchain Wallet;
 • Вебмані.

Найпростіше використовувати популярний біткоін-гаманець.

Щоб створити його, виконайте наступне:

 • Зайдіть на сайтinfo і виберете «Create new Blockchain wallet».
 • Введіть пошту і придумайте надійний пароль.
 • Прийміть умови користування та натисніть “Продовжити”.
 • Натисніть «Отримати», і ви побачите свій біткоін-адрес. Його потрібно вказати в налаштуваннях гри.
 • Щоб конвертувати біткоіни в рублі, долари або інші валюти, використовуйте BestChange – це кращий сервіс моніторингу обмінників. З його допомогою ви зможете підібрати обмінники з самими вигідними курсами.

Маленькі суми зручно виводити на WMX-гаманець вебмані. Він створюється в один клік, і ним комфортно користуватися — є програми на ПК, айфон і Андроїд. Якщо ви користуєтеся вебмані, конвертуйте валюту всередині цієї платіжної системи. Але курс обміну тут зазвичай занижений.

Як створити WMX-гаманець, дивіться у відео:

Висновок

Заробіток на онлайн-іграх можливий як з вкладеннями, так і без них. Але якщо ви розраховуєте заробляти гроші тільки грою, швидше за все, у вас нічого не вийде. Розглядайте такі проекти виключно як розвага і джерело додаткового доходу.

Такі ігри забирають багато часу, але прибутковість від них низька. Лише одиниці виходять на хороший дохід.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про