У нас тепер є Telegram-канал, прохання до читачів та перший КОНКУРС

telegram-канал фінтрамплін

Друзі. Ми хочемо розвивати проект, але не завжди знаємо про що цікавіше нашій аудиторії. Тому дуже просимо вас писати нам коментарі, до будь-яких статей. Також зустрічайте телеграм-канал Фінтрамплін

Якщо ви шукаєте відповідь на якесь питання, або сумніваєтесь в чомусь – не соромтесь питати в коментах, або в фейсбуці, або через будь-який доступний канал зв’язку і ми обов’язково постараємось давати відповідь на на ваші запити.

Питання до наших читачів

А зараз ми поставимо вам декілька простих питань і надіємось на відповіді:

  1. Про що вам цікавіше читати (заробіток на іграх, біткоінах, на телефоні, а можливо на інвестиціях) – пишіть в коментарях свої варіанти?
  2. Чи ви підписані на якісь наші соцмережі і чи слідкуєте там за статтями (це нам потрібно знати, щоб наповнювати?
  3.  Чого бракує на сайті, або що треба покращити?
  4. Чи хотіли б ви отримувати сповіщення на емейл про цікаві матеріали раз в тиждень?
  5. Чи звертаєте ви увагу на домен (щось поміняється, якщь ми візьмемо коротшу адресу, чи ви й так звикли)?

Друзі, якщо ви відповісте хоча б на одне питання – ми будемо вам несамовито вдячні. Знаємо, що дехто читає нас регулярно і ми невомовно тішимось з цього.

У нас новий Telegram-канал

Якщо ви любите читати про заробіток в інтернеті і користуєтесь телеграмом, то у нас хороша новина. Відтепер всі наші статті будуть публікуватись отут –

https://t.me/fintramplin

Обовязково долучіться, оскільки в майбутньому ми будемо проводити розіграші призів та конкурси.

Перший конкурс на сайті

Ми не довго думали над умовами. Але конкурс буде дуже простий. Переможцем стане найбільш активний коментатор (все буде визначатись по кількості коментарів). Нагорода 100 гривень. Поки що небагато, але ми просто придивляємось до нового формату. Будуть зараховуватись тільки конструктивні коментарі, а не відповіді одним словом “класно”, “супер” і т д.

Тож конкурс триває з 16 лютого до 31 березня 2018 року.

Отож чекаємо на ваші коментарі та відповіді на наші запитання. Також дуже хочемо створити сторінку з лохотронами, щоб ви не працювали на сайтах які обманюють людей. Тому просимо вас написати нам в будь-якій статті, або через форму зворотнього звязку про факти, коли ви попадали на розвод в інтернеті.

Ще раз дякуємо що ви з нами та надіємось на успіх проекту Фінтрамплін. До речі, якщо ви ще не знали, це розшифровується як Фінансовий трамплін. Бажаємо вам якнайшвидше перестрибнути до того рівня достатку та багатства, якого ви бажаєте.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про