Туристичний бізнес в інтернеті

туристичний бізнес в інтернеті

Статтю оновлено:

Вибираючи прибутковий напрямок в інтернеті, необхідно звернути увагу на найбільш прибуткові ніші. Однією з таких сфер є туристичний бізнес, який можна розпочати в інтернеті.

Завжди великі гроші крутилися між сайтами для дорослих, фарм і туризмі. Про останній варіант більш детально ми розповімо в цій статті. Чудовий спосіб і для роботи достатньо стати партнером лише одного великого проекту.

Туристичний бізнес в інтернеті ведуть звичайні блогери, отримуючи серйозні відрахування. Авіакомпанії і власники готелів завжди готові співпрацювати і ділитися прибутком.

Люди витрачають на відпочинок величезні гроші, чому б цим не скористатися, отримуючи хоча б невеликий відсоток.

Туристичний бізнес в інтернеті на своєму проекті

На тему подорожей і туризму онлайн написано чимало цікавих статей. Раніше ми вже торкалися її, але не так широко (заробіток на туристичних сайтах). А адже один добре відомий і популярний ресурс, здатний приносити понад 10 000$ щомісяця. У цьому вже переконалися деякі вебмайстри.

Зрозуміло, що новачкові все дається важко і доводиться розбиратися навіть у дрібницях. Саме тому, ми вирішили скласти перелік важливих моментів для організації туристичного бізнесу в мережі.

Також ми писали, як заробляти в подорожах.

Який сайт створювати для туристичного бізнесу в інтернеті?

Спочатку необхідно визначитися з тематикою сайту. Вона буде пов’язана з туризмом, але потрібно звузити напрям, щоб обійти конкурентів. Наприклад, можна зробити майданчик конкретно по якомусь курорту або країні. Цільова аудиторія буде більш конкретною, тому простіше підібрати кращі пропозиції для конверсії трафіку.

Вибір доменного імені. Як назвеш сайт, так він і буде просуватися – аналогія популярного вислову. Вибір домену важливий момент, тому ми написали окрему статтю, як вибрати доменне ім’я для сайту. Назва має бути звучною, солідною і тематичною. Враховуйте і доменну зону, якщо розробляється проект для іноземців.

Движок для сайту. Оптимальний варіант це платформа WordPress. По-перше, для цього движка створено багато доповнень. По-друге, він безкоштовний і простий у використанні. По-третє, ви завжди вирішите будь-які проблеми через форуми та інші майданчики. Важливо оптимізувати майданчик до того, як він починає індексуватися пошуковими системами.

Підбір ключових слів. До початку наповнення майданчики необхідно підібрати запити, щоб просувати майданчик. Відштовхуватися потрібно від обраної тематики сайту. Якщо вирішили звузити тематику, доведеться вибирати тільки відповідні фрази. Не намагайтеся обійти великі сайти по Топовим запитам, спочатку вибирайте низькочастотні ключі (менше 5000 запитів в місяць).

Наповнення туристичного сайту. Найдешевший спосіб отримати вміст, це зробити все своїми руками. Можна написати тексти самому, часу йде багато, зате за якість можна ручатись. Щоб ваш туристичний бізнес в інтернеті розвивався, а справа пішла швидше і на сайті з’явилося багато статей в стислі терміни, шукайте копірайтерів. На біржах статей продається величезна кількість придатних матеріалів (Advego і Etxt).

Як залучити відвідувачів? Трафік на туристичному сайті повинен бути тільки цільовий, тому не всі способи залучення відвідувачів підходять. Є три найкрутіших способи зібрати велику аудиторію на сайті. Перший – це реклама (банери, тизери, контекст). Другий – реклама через соціальні мережі. Третій – закупівля посилань на схожих по тематиці ресурсах.

Відгуки туристів. Чудова інформація для наповнення сайту і залучення трафіку. Написати відгуки можна своїми руками або найняти копірайтера на Weblancer. Майже всі власники туристичних сайтів охоче погоджуються розміщувати гостьові пости, а в них можна вказувати посилання. Крім цього, відгуки розміщуються на форумах і залучають цільову аудиторію.

Заробіток на сайті про туризм

Підібралися до самого солодкого, це профіт. Партнерська мережа Travelpayouts пропонує кілька оферів під туристичний трафік. Через них отримують оплату за продані квитки, заброньовані готелі, куплені тури та багато іншого (навіть парковка біля аеропорту). Доходи залежать тільки від того, наскільки багато клієнтів ви зможете залучити.

Створити серйозний туристичний бізнес в інтернеті не так просто, але шанси у всіх однакові. Якщо ви прямо зараз відкриєте проект і щільно займетеся його наповненням, то вже через кілька місяців, точно зможете вивести перший прибуток.

Заробіток на мандрівниках приносить великий профіт, але тільки тим, хто вміє залучати величезні аудиторії.

В туристичній ніші реально крутяться серйозні суми, а щоб їх отримувати, досить запустити блог. Занадто складно для вас? З цим справляються навіть ті, хто ніколи не створював сайти.

Ми представили вам повний перелік важливих моментів, вчиняти дії або далі мріяти про багате життя, вирішувати вам.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про