Оцініть статтю!

Три небезпеки в сфері інтернет-заробітку

пастки в сфері інтернет заробітку

Статтю оновлено:

Те, що тисячі людей щодня шукають роботу в інтернеті, нітрохи не дивує, адже онлайн робота для багатьох є омріяним заняттям. У статті мова піде про пастки в сфері інтернет-заробітку.

Сидиш вдома, нічого не робиш, отримуєш гроші – що може бути краще. Однак, не все так гладко, а популярні міфи допомагають шахраям знаходити жертв.

У цій статті зібрано 3 пастки в сфері інтернет-заробітку, на які найчастіше ведуться новачки.

На жаль, з кожним днем кількість жертв стає все більшою, тому ми настійно рекомендуємо до прочитання цей матеріал. Перед тим, як починати займатися новою роботою, потрібно дізнатися про всі підводні камені.

Як заманюють новачків шахраї? Зловмисники використовують величезну кількість привабливих пропозицій, але найчастіше зустрічаються саме такі:

Автоматичний заробіток в інтернеті

Під всілякими приводами людей змушують скачувати різні програми, обіцяючи сотні або навіть тисячі рублів на добу. Бажання халяви підштовхує користувачів до використання таких пропозицій, але краще взагалі цим не користуватися. Навіть якщо якась програма здатна приносити дохід, він буде незначний.

Плюс до всього, таким чином, поширюються віруси. Якщо хочете спробувати заробити на автоматі, спробуйте заробіток з SendSey на скайпі.

При використанні програми від цього сервісу, вам дійсно не доведеться нічого робити, але з вашого Skype будуть відправлятися рекламні повідомлення, за що і нараховуються винагороди.

Заробіток без навчання

Один з головних бар’єрів новачків, які не вирішуються взятися за роботу в мережі, це навчання. Нікому не хочеться витрачати місяці на вивчення всіх тонкощів трейдингу, інвестування, сайтобудування. Новачки намагаються перестрибнути цей етап розвитку, але саме з цієї причини приречені на невдачі.

Якщо в реальному житті ще можна «проскочити» на яку-небудь роботу за рахунок диплому, то в інтернеті заробляють тільки ті, хто володіє певними навичками.

Наприклад, заробіток в інтернеті з Фотошопом доступний тільки тим, хто вже навчився користуватися цим графічним редактором, а не розповідає історії, наскільки він хороший дизайнер.

Заробіток без вкладень

Є багато видів заробітку, при яких не потрібні вклади, але іноді пропонується навіть вступ до інвестиційних фондів без стартового капіталу. Ніколи не вірте, що можна пасивно отримувати великі гроші, взагалі нічого не інвестуючи. Якісні сервіси для вигідних вкладів існують, але без грошей вони себе не виправдовують.

Знову ж розглянемо конкретний приклад – гра Taxi Money. Щоб заробляти, треба купити машини.

Навіть якщо ви будете місяць збирати щоденний бонус і запросите трохи рефералів, на вашому балансі буде дуже мало грошей, а їх ще й доведеться інвестувати. Тому краще починати на подібних сайтах з інвестицій.

Якщо деякі користувачі і змогли домогтися успіху без вкладень, то без навчання точно нічого не вийде.

Що стосується автоматичного заробітку, то хороші гроші він приносить тільки тим, хто запустив власний бізнес, побудував величезну реферальну мережу або користується іншими способами пасивного заробітку. Все не так просто, будьте реалістом, якби в мережі кожен міг отримувати мільйони, кругом були б одні багатії.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про