Teaser.bz – гроші за перегляд реклами та виконання завдань

teaser bz

Статтю оновлено:

Вітаю, читачі Fintramplin! Підозрюю, серед вас є такі ж, як я, експериментатори і любителі різних способів отримання пасивного доходу або ті, хто просто шукають джерела додаткового заробітку без вкладень, інакше б ви сюди не потрапили. 😉

Досліджуючи знайдені сайти для рекламодавців, я натрапив на один цікавий ресурс, про який підготував даний огляд. Це сервіс Teaser.bz , що дозволяє заробляти на перегляді реклами за допомогою розширення в браузері. Нехай це невеликий, але приємний пасивний дохід. Але це далеко не все. Відмінною особливістю є те, що кожен користувач майданчика, який бажає заробити на переглядах рекламних оголошень, може почати виконувати різні завдання за гроші. Природно прибуток буде побільше, ніж від пасиву, але це все той же перевірений заробіток без вкладень. А в наявності є ще й партнерська програма, яку напевно візьмуть на озброєння рефоводи. Загалом, тут є де розгулятися і на що подивитися.

Але спочатку відповім на важливе питання, скільки грошей можна заробити на перегляді реклами? На повному пасиві – небагато. Це не гори злата і срібла і не захований скарб ацтеків, а додатковий спосіб отримати невелику копієчку, наприклад, щоб поповнити баланс телефону або купити якусь приємну дрібницю.

Як встановити розширення Teaser.bz і заробляти на цьому

Найперший крок на шляху до пасивного доходу лежить через процедуру реєстрації. Потім потрібно налаштувати свій профіль, що робиться досить неважко і, встановивши розширення Teaser.bz в браузер, можна починати заробляти на перегляді реклами.

Перебуваючи на головній сторінці сайту, в самому верху натискаємо крайній правий пункт меню ” Реєстрація “.

Завантажиться сторінка створення акаунта, де потрібно заповнити всі обов’язкові поля , помічені зірочкою (*):

 • логін;
 • діючу поштову скриньку;
 • пароль (і його повтор);
 • ввести код з картинки;
 • і звернути увагу на тип профілю. Якщо ви хочете заробляти на перегляді реклами в браузері або виконувати завдання за гроші, то необхідно вибрати ” Користувач“, тому що ” Рекламодавець ” підходить тим, хто планує займатися розкручуванням або піаром своїх проектів. Але фішка в тому, що між типами акаунтів можна буде перемикатися в будь-який момент.
 • Фінальним рухом натискаємо кнопку “Реєстрація”.

Після цього обліковий запис в Teaser.bz буде створено і на вказаний e-mail прийде підтверджуючий лист , де вказані Ваші логін та пароль. Тепер можна увійти в особистий кабінет і трохи озирнутися всередині.

Відразу попереджу, політика Teaser.bz така, що будь-яка дія спрямована на обман, сприймається негативно, аж до блокування. З одного комп’ютера (або іншого пристрою) дозволено створювати тільки один акаунт .

Перед початком роботи слід вказати гаманці для виведення коштів і верифікувати  за допомогою прив’язки номера телефону (це перш за все потрібно щоб захистити обліковий запис). Зліва йдемо в розділ налаштувань.

Тут прописуємо номера гаманців, куди будуть виводитися зароблені гроші, а потім натискаємо кнопку ” Отримати контрольний код “.

І нас відразу попросять ввести номер телефону, щоб відправити нам 4 цифри в смс-повідомленні. Важливо! Контрольний код не має терміну дії. Це означає, що ним можна буде скористатися в будь-який час, тому збережіть його і нікому не кажіть.

Після цього повертаємося в розділ налаштувань, вводимо отриманий код у відповідне поле і зберігаємо результат. Якщо все зроблено правильно, ви побачите про це повідомлення.

Тепер найважливіший штрих, установка розширення Teaser.bz в браузер, яке буде показувати рекламу, а ми будемо заробляти за перегляди. У лівому меню вибираємо пункт “Головна”. На сторінці праворуч буде розміщений блок установки. Браузер повинен визначитися автоматично, рекомендую взяти той, який ви найчастіше використовується для серфінгу в мережі (перегляд сайтів, читання інформації, спілкування в соціальних мережах). Потрібно або натиснути кнопку “Встановити”, або перейти в магазин розширень, або клікнути по іконці браузера. Потім дотримуйтесь інструкції.

У Google Chrome і Яндекс Браузер плагін інсталюється автоматично. А для Opera потрібно виконати ряд певних нескладних дій, я залишу відео-інструкцію про це, для вашої зручності.

Після установки активуйте  розширення одним кліком по іконці. У включеному стані воно має досить приємний зовнішній вигляд. Під час роботи з нього можна перейти в особистий кабінет на сайті.

Таким чином, після активації, реклама почне транслюватися в браузері і за кожен перегляд оголошення буде нараховуватися невелика грошова сума.

У Teaser.bz прокручується реклама двох видів:

 • тізерна, зазвичай в правій частині браузера буде з’являтися блок із зворотним відліком часу, після закінчення якого на баланс нараховують невелику плату;
 • і Popup реклама, чи то пак іноді буде запропоновано перейти на якийсь сайт. Цей вид трохи дорожче бо вимагає виконання дії, але його можна відключити в налаштуваннях, якщо вам це заважає серфити в інтернеті.

Розширення дозволено встановлювати на кілька браузерів, повторюся, головне щоб на одному пристрої був всього один акаунт!

Що стосується виведення грошей, Teaser.bz працює з QIWI, Яндекс Гроші і Webmoney. Запросити виплату вийде тільки якщо до акаунту прив’язаний номер телефону (про що написано вище, коли отримували контрольний код). Зазвичай заявки на вивід обробляються протягом 48 годин.

Як збільшити пасивний дохід, виконання завдань за гроші і партнерська програма

По-перше, є один простенький момент, який дозволить збільшити обсяг показів тізерній реклами, а значить незначно збільшить прибуток. Треба вказати свої особисті дані в розділі ” Персональна інформація “. Реквізитів потрібно небагато:

 • прізвище та ім’я;
 • стать;
 • країна і місто.

Не забуваємо зберегти зміни. Після цього кількість рекламних оголошень зросте.

По-друге, заробіток можна збільшити, виконуючи завдання за гроші . Так, це вже не відноситься до отримання пасивного доходу, але є одним з методів роботи на Teaser.bz. Завдання абсолютно різноманітні: підписки на пабліки в соцмережах, лайки і репости, реєстрації на сторонніх веб-ресурсах, перегляди відео, в загальному, купа всього. Ціни за виконання завдань варіюються від кількох копійок, до десятків рублів. У кожного доручення обмежене число виконань, тобто вони не вічні, але їх багато і постійно з’являються нові.

Щоб почати виконувати роботу і отримати перші гроші, необхідно в особистому кабінеті відвідати розділ “Завдання (заробляти)”. Відкриється величезний список. Завдання можна фільтрувати за категоріями і іншим параметрам. Залишається тільки вибрати, ознайомитися з умовами та приступити до виконання. Пробуйте, експериментуйте.

Обманом виконувати взяті на себе зобов’язання не вийде. Що насправді добре для рекламодавця.

По-третє, якщо є бажання і вміння працювати з партнерськими програмами, в Teaser.bz пропонується 5 рівнів партнерки по 10% кожен, що робить сервіс привабливим інструментом для заробітку, головне вміти ним користуватися.

Рекомендації та відгук автора

За ідеєю, рекламні оголошення не повинні блокуватися іншими плагінами, такими як Adblock, але якщо це відбувається, можна їх відключати на період роботи. Довга відсутність показів реклами може говорити про те, що розширення необхідно перезапустити (для цього досить вимкнути і знову включити його, клікнувши мишкою по іконці). При самих безнадійних випадках може допомогти зміна браузера. Я юзаю і Гугл Хром, і Оперу, можу з точністю на 100% заявити, що в них все прекрасно функціонує на належному рівні. Це перевірено.

Як і сказав раніше, мільйонером за допомогою Teaser.bz не стати, але як ще одне джерело скромного доходу, це придатний варіант.

Наскільки сервіс хороший для рекламодавців, я сказати не можу, тому що не перевіряв його, як піар або промоушен, моя мета розповісти про можливі способи отримання додаткового заробітку. І думаю, свою задачу я виконав добре, але вирішувати це вам.

Дякую за приділену увагу. На цьому огляд завершений.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (5 голосів, оцінка: 4,20 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про