Оцініть статтю!

Як працює проект Суперкопилка

Суперкопилка відгуки

Статтю оновлено:

У сьогоднішній статті ми поговоримо про проект СуперКопилка, який за час свого існування встиг довести, що інвестиційні інтернет-проекти можуть працювати роками, продовжуючи розвиватися і приносити прибуток своїм учасникам.

Всі ми давно звикли, що подібні організації припиняють своє існування, не пропрацювавши і року, це стало звичайною практикою і вже нікого не дивує. Але, як виявилося, такий результат зовсім не обов’язковий, коли адміни серйозно налаштовані на багаторічну роботу проекту.

Звичайно, одного бажання буде недостатньо, для цього треба мати дієву формулу, яка забезпечить стабільність роботи проекту.

Зареєструйтесь на сайті для заробітку на інвестиціях Суперкопилка, щоб заробляти вже зараз.

Як працює проект і чому вклади захищені

З моменту створення у травні 2013 року наріжним каменем роботи СуперКопилки є математичний алгоритм, названий Графіком Виплат. Саме завдяки цьому механізму проект працює так довго. Щоб було зрозуміло як він працює я проведу короткий лікнеп.

У СуперКопілці можна створювати кілька видів програм, про яких я розповідав у своїй статті-інструкції раніше. Гроші на виплати спільнота отримує за рахунок взаємного фінансування учасників. Це означає, що одні користувачі роблять внески за програмами, які знаходяться в роботі, а потім ці кошти перераховуються тим, у кого настав час виплат.

Коли створюється програма, то виплата по ній займає своє місце на певному тижні в загальному Графіку Виплат. Знаючи дані по прихід коштів за попередній період, вони можуть скласти прогноз щодо того, скільки у проекту буде коштів для виплат учасникам на тому чи іншому тижні.

Коли у графіку виплат на якийсь із тижнів загальна сума виплат учасникам досягає ліміту, передбаченого таким прогнозом, то створювати нові програми з виплатами на цей тиждень більше не можна. Завдяки тому, що у проекту завжди є гроші на виплати для учасників, він і працює так довго.

Графік виплат на проекті

Звичайно, скептики можуть заявити, що в будь-якому прогнозі бувають помилки і закриття проекту – лише питання часу. Адміни проекту знають про це і тому продовжили працювати над удосконаленням графіку виплат. Щоб підвищити стабільність проекту і виключити ситуації, коли грошей на виплати може не вистачити, був розроблений новий інструмент – Адаптація графіку виплат.

Тепер, навіть у ситуації, коли запланованих виплат виявилося більше, чим забезпечив прихід коштів на якийсь певний тиждень, проект продовжить свою роботу. Ті виплати, на які не вистачає грошей, будуть трохи зміщені в загальному графіку Адаптацією, зайнявши нове місце на тому тижні, де ще є доступні засоби.

Тобто все, що може відбутися, у випадку, якщо прогноз виявиться невірним, це всього лише отримати виплату трохи пізніше початку запланованого терміну. Це в будь-якому випадку набагато краще, ніж не отримати нічого, як буває в тих проектах, які закриваються. Дізнатися більше ви можете із статті “Графік виплат як страхування вкладів” на офіційному сайті спільноти.

Дивіденди власникам Пайових Акцій

Намір керівництва СуперКопилки створити проект, здатний працювати десятиліття. А їх серйозний підхід до здійснення цієї мети, привернув увагу великих інвесторів.

Вони швидко оцінили перспективи і захотіли викупити частину проекту, щоб у майбутньому отримувати від нього дохід на протязі довгого часу. Цю пропозицію адміністрація спільноти вирішила не приймати, але сама ідея залучення інвестицій для розвитку організації виявилася багатообіцяючою.

Всі учасники СуперКопилки отримали можливість стати власником спільноти, купивши Часткові Акції проекту, і щотижня отримувати грошові виплати в якості дивідендів.

Придбати Часткові Акції може кожен учасник спільноти в своєму Особистому Кабінеті. Чим більше акцій буде розпродано, тим вище буде їх ціна, оскільки довіра до проекту буде зростати, а ризики зменшуватися.

Коли акції тільки надійшли в продаж, то їх ціна за одну штуку дорівнювала $0,20. А вже в січні 2017 вартість піднялася до $0,30. При цьому на розмір дивідендів буде впливати тільки загальний розмір частки учасника, а не вартість, за якою акції були придбані, і чим раніше учасник зробить покупку, тим вигідніше це буде для нього.

За перші три тижні з моменту запуску продажу було продано понад 200 000 Пайових Акцій, що є відмінним показником довіри з боку інвесторів. Більше подробиць можна дізнатися на офіційному сайті СуперКопилки у статті “Запуск продажу Пайових Акцій”.

Якщо вам цікаві бінарні опціони заробіток – спробуйте цей варіант.

Бонуси новачкам на проекті Суперкопилка

Як бачите, СуперКопилка може похвалитися не лише тим, що працює довше, ніж будь-який існуючий інтернет-проект. Він також може похвалитись відмінними перспективами на найближче майбутнє, а всі їхні плани підкріплені математичними розрахунками, які досить просто перевірити. Все це може послужити приводом для того, щоб ви приєдналися до проекту.

До того ж в Співтоваристві діє ряд бонусів для новачків. Після реєстрації кожному учаснику нараховується 100 доларів, які він може витратити на створення програм, тим самим особисто випробувати, як працює СуперКопилка.

Також будь-який новий учасник, протягом перших 7 днів з моменту реєстрації може отримати грошовий бонус у розмірі 50% від суми кожного поповнення свого балансу. Тобто ваші кошти збільшаться в 1,5 рази ще до того, як ви створите програму.

Максимально таким способом, можна одержати 250 доларів. Всі подробиці про бонуси за реєстрацію в СуперКопилці можна дізнатися в статті “Плюшки для новачків” на офіційному сайті спільноти.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про