Як створити блог та заробити на цьому

створити блог Заробіток на сайті

Практично кожен початківець, який хоче заробити в Інтернеті, може створити блог. Однак незнання багатьох нюансів відштовхує недосвідчених користувачів від цього задуму. Насправді все не так складно. Читайте з чого почати, яку платформу для цього обрати та на які тонкощі звернути свою увагу.

З чого почати

Якщо колись блоги створювалися переважно для спілкування автора з читачами, то сьогодні такі ресурси створюються з метою отримання додаткового чи основного доходу. Створити блог для заробітку в Інтернеті достатньо просто. Достатньо скористатися одним з конструкторів.

Але перед цим варто зробити такі кроки:

 • Визначити ціль, заради якої розробляєте ресурс. Якщо ви бажаєте заробляти на цьому, будьте-готові, що для отримання перших фінансових надходжень потрібно буде вкласти багато часу та сил;
 • Визначте свою цільову аудиторію. Її портрет значною мірою вплине на подачу та характер публікацій;
 • Виберіть тематику, яка зацікавить читачів.

Продумайте шляхи просування блогу. Відповіді на ці питання дадуть вам основу для майбутнього сайту. Де створити блог для заробітку в Інтернеті: нижче ми розглянемо три кращих варіанти.

Працюємо на uCoz

Платформа uCoz – дозволяє розробити блог безкоштовно. Переваги:

 • зручність адмінки;
 • зрозумілість і простота спеціалізованого модуля (10 хвилин і формально блог готовий);
 • можливість безкоштовного використання системи;
 • відмінна масштабованість на випадок розширення функціоналу сайту;
 • доступна вартість платних пакетів для бажаючих отримати ще більше можливостей;
 • універсальність системи. Якщо раптом забажаєте придбати магазин або форум, то з цим проблем не виникне.
 • Для блогу цілком вистачить і безкоштовного функціоналу.

Якщо ж не хочете миритися з рекламним банером, але твердо вирішили використовувати uCoz, рекомендуємо перейти на обраний платний тариф у перші 48 годин життя сайту. Так ви отримаєте 50% знижку на нього в рамках програми лояльності системи. Тим, кому ця система здається складною, рекомендуємо освоїти лише базовий модуль. Цього буде цілком достатньо.

Wix – ідеальна платформа для творчих людей.

Вікс значно відрізняється від попереднього ресурсу. В його основі лежить візуальний редактор, який може як полегшати, так і ускладнити роботу новачку. Адже сторінки доведеться оформляти вручну. Створити блог на Wix досить просто:

 • додайте модуль блогу в меню;
 • зробіть його головною сторінкою;
 • наповнюйте постами.

Структуру виводу матеріалів можна гнучко налаштувати, як і кількість категорій. Тестовий редактор зручний. Зможете додавати відео, галереї, графіку.Wix платформа для блогу

Перевага ресурсу – багато можливостей для оформлення статей.

Великих ресурсів на цьому сайті ви не зробите, однак для стильного блогу можливостей платформи цілком достатньо. Платна розширена версія Wix не з дешевих. Якщо вас зацікавить такий варіант, радимо дочекатися знижок (часто -50% ціни будь-якого тарифу).

WordPress – професійна платформа для блогів

WordPress –  безкоштовна CMS з великою армією адептів по всьому світу. Якщо ви новачок, який не боїться мінімальних труднощів, рекомендуємо освоювати саме WordPress. На перший погляд ця платформа проста та надто лаконічна, якщо порівнювати з Юкоз чи Вікс. Однак наявність різних плагінів дозволить суттєво розширити ваші можливості.

Магазин плагінів доступний в адмінці CMS. Можете встановлювати будь-які, але занадто не захоплюйтеся: чим їх більше, тим повільніше працює ваш сайт. Беріть необхідне, ретельно відсіваючи треш: дивіться рейтинги, читайте відгуки. Справа в тому, що деякі з плагінів можуть конфліктувати з іншими. Встановіть кілька перевірених та подивіться як працює сайт.

Інші переваги:

 1. WordPress пропонує кілька тисяч шаблонів. Встановити їх можна безпосередньо з адмінки.
 2. Пошуковики люблять сайти на WordPress. З просуванням, якщо до нього правильно підійти, труднощів не виникне.

Єдина проблема – стартувати на CMS початківцю може бути складно. Втім за один вечір розібратися з основами можна.

Можливий заробіток бажаючих створити блог

Прибуток від ведення блогу залежить від багатьох факторів. Фінансової стелі в цій справі немає. Хтось має декілька тисяч гривень, а хтось підраховує свою виручку в доларах. Все залежить від того, наскільки популярний сайт, яка в нього відвідуваність і як добре працює його власник.

Способи заробітку на блозі

При розрахунку очікуваного прибутку, краще спиратися на реальні дані, статистику та приклади інших користувачів. Щоб зрозуміти, скільки можна заробляти на своєму блозі, давайте розглянемо найпопулярніші способи монетизації таких ресурсів і розберемо кілька прикладів.

Спочатку заглянемо на популярну біржу посилань Blogun. Працювати тут просто:

 • додаєш сайт;
 • чекаєш пропозицій на розміщення посилань;
 • пишеш і розміщуєш тематичний пост.

На біржі є багато рекламодавців. Чим популярніший сайт і чим солідніші у нього показники, тим більше вам будуть платити за розміщення посилання. Розцінки сильно різняться, це пов’язано з там, наскільки ресурс розкручений. Вимоги у Блогуна не завищені, приймаються блоги будь-яких тематик, замовлення приходять часто. По кожному майданчику в системі ведеться статистика. Автори в середньому отримують від 5 до 10 тис. гривень за місяць. Можливі як менші так і більші суми. Все залежить від активності автора.

Другий поширений метод заробітку на блозі – це розміщення реклами. Сервісів для монетизації придумано безліч. Одна з найпопулярніших рекламних мереж –  Advmaker. Портал пропонує кілька форматів реклами, в тому числі і під мобільні версії. Власники топових сайтів за допомогою цієї системи за місяць отримують понад 30 000 гривень. З менш розкрученими ресурсами ситуація не така приваблива.

Врахуйте, це лише один метод монетизації. На сайті можуть використовуватися інші рекламні мережі, налагоджувати безпосередню співпрацю з рекламодавцями, підключати партнерські програми.

Переваги та недоліки

Бажаючи заробити в Інтернеті, блогер одночасно виграє та програє. Мінус такого виду заробітку – блоги не приймають в рекламні мережі. Але є й певні плюси. З блогів добре конвертується трафік через партнерські програми. Ви регулярно отримуєте відсоток від роботи зарошених користувачів. Це дозволяє зробити джерело прибутку пасивним.

Кращий спосіб заробітку

Маючи намір створити блог, визначіть цікаву для себе та інших тему. Однак враховуйте рівень конкуренції. Не бійтеся обирати вузьку тематику. Завжди можна підібрати оптимальний спосіб монетизації. Один з кращих варіантів – співпраця з агрегаторами. На ActionPay багато офферів, які підходять для конверсіі будь-якої цільової аудиторії:

Ось список можливих тем:

 • кредити;
 • товари для жінок, дітей;
 • мобільні додатки;
 • інтернет-магазини;
 • хостинг провайдери;
 • страхування;
 • ігри;
 • спорт;
 • туризм.

Вибирати потрібно оффери під тематику свого сайту. Чим краще підібрана партнерська програма, тим більше вона зацікавить відвідувачів. Наприклад, хтось реєструється в грі по вашому посиланню, ви отримуєте 40 рублів. Або ж якщо хтось з вашої сторінки переходить в магазин нижньої білизни, ви отримуєте відсоток з продажу.

Чому цей спосіб найкращий? Тому що ви самі вирішуєте що рекламувати. Скільки можна заробити на блозі новачку? Сказати складно, все залежить від якості трафіку і ефективності реклами. У будь-якому випадку, це солідний метод монетизації.

Тепер знаючи основні нюанси та підводні камені, ви можете створити блог, запустити свій проект та почати заробляти. Завдяки наявності різних конструкторів ви за 30-60 хвилин отримаєте готовий інтерфейс. Складніше з наповненням ресурсу текстовою інформацією. Але це вже тема наступної статті.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар