Бізнес ідея: створення банерів та інших графічних елементів

Продаж банерів Бізнес ідеї

Я думаю, що серед наших читачів знайдеться багато людей, які вміють працювати з графічними редакторами, такими як CorelDraw, Photoshop або іншими відомими програмами.

Якщо ви саме та людина, яка здатна на напівпрофесійному або професійному рівні працювати з даними графічними редакторами, то дана бізнес ідея припаде вам в пору.

Зараз я розповім про те, як ми будемо створювати сайт, на якому будемо пропонувати послуги з виготовлення банерів для рекламних майданчиків, так як створення банерів — відмінний спосіб заробити в домашніх умовах.

Що потрібно для заробітку на створенні банерів

Для початку створюємо сайт, для цього нам необхідно:

  • купити відповідний домен
  • купити хостинг
  • створити сайт
  • розкрутити свій сайт

Я думаю, з проблемою покупки домену та хостингу, а так само з створенням сайту проблем не повинно виникнути. Зараз величезна кількість різних відео-уроків, книг та інструкцій по створенню сайтів. Якщо ж ви не впораєтеся з цими завданнями, то завжди можна покликати на допомогу друзів, які в цьому розбираються, або замовити створення сайту в професійних студіях.

Що стосується створення банерів, тут теж не варто сильно сумувати, якщо ви не уявляєте, як відбувається процес створення. В мережі, знайдете різні ресурси, присвячені графічним редакторам, з допомогою яких легко навчитеся створювати банери.

Хто ж буде вашими клієнтами?

Власники сайтів, яких зараз просто безліч на просторах Інтернету. Кожному власнику сайтів для реклами самого себе і своїх продуктів та послуг, необхідні рекламні банери. Більшість замовляють банери в спеціалізованих агентствах, а деякі звертаються за допомогою до приватних дизайнерів.

Послуги дизайнера-початківця обійдуться клієнтові значно дешевше, ніж послуги в спеціалізованих дизайнерських студіях. Тому, якщо ви будете виготовляти банерну рекламу з професійною якістю, то клієнти не змусять вас довго чекати і буде велика черга на створення банерів у вашому виконанні.

Додатково до основних замовленнями з виготовлення банерів, ви можете пропонувати інші послуги:

  • створення іконок, логотипів різних красивих кнопочок
  • створення шапки сайту

Ще хочу порадити, щоб ви кожен день підвищували свою майстерність, освоювали нові програми. Спочатку надавайте свої послуги за невеликі гроші, щоб отримати більше замовлень і швидше поповнити портфоліо своїх банерів. Незабаром, ви будете швидко і якісно виготовляти різні види банерів, і клієнтська база буде швидко поповнюватися. Надалі, можете створити свій відео-курс по створенню рекламних банерів і заробітку на них.

Будьте готові до труднощів і пам’ятайте: успіх чекає на того, хто діє!

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар