Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як стимулювати рефералів до активності – бонуси і конкурси + важливість допомоги

стимулювати рефералів

Статтю оновлено:

Для багатьох власників популярних сайтів, один із основних напрямків монетизації – це залучення рефералів. Якби це не було так прибутково, навряд чи я б витратив роки на даний напрямок. Мене постійно завалюють питаннями, як набрати рефералів, як зробити їх активними, як заохочувати і т.д. Тому вирішив написати статтю на дану тему.

Як стимулювати рефералів до активності – бонуси і конкурси, це лише верхівка айсберга. Є ефективніші способи змусити залучених користувачів займатися роботою. Найважливіше, це не просто розкидати посилання в мережі, а намагатися допомагати людям розвиватися.

Чому важливо підвищувати активність рефералів?

Саме від того, наскільки активно реферали користуються сервісом, залежить дохід реферера. Мережа за собою не складно накрутити, можна за пару доларів залучити хоч 100 рефералів через завдання на буксах. Але який від цього толк? Так, статистика зміниться, але грошей така аудиторія не буде приносити.

Це стосується абсолютно будь-якого проекту, це може бути біржа копірайтингу чи рекламна мережа. Куди б ви не залучали людей, потрібно допомагати їм розібратися в сервісах і чогось добитися. Спочатку все здається складним, новачки намагаються щось зробити, але не у всіх виходить, вони просто кидають свої акаунти.

Стимулювання активності рефералів – це додаткові витрати часу, але можна підготуватися, розробити якийсь контент, навчальні ролики, зробити свій сайт або хоча б групу в соціальних мережах. Детально викласти основні моменти, надати інструкції, допомогти людині розібратися в проекті.

Рефбек і грошові бонуси для рефералів

Найпопулярніший спосіб зацікавити рефералів і підвищити їх активність – робити відкат. У деяких системах передбачений рефбек (коли реферал отримує частину прибутку, отриманого реферером). Іноді навіть дозволяють самостійно встановити цей відсоток, але потрібно розуміти, що таким чином, сам втрачаєш частину прибутку.

Використовуйте всі додаткові інструменти, пропоновані партнерськими програмами. Роздавайте рефералам бонуси, дисконтні купони і т. д.

Навіть якщо функція рефбек на сайті не передбачена, багато хто намагається зацікавити потенційних рефералів грошовими бонусами. На форумах нерідко зустрічаються теми, де пропонують вступити в мережу за стабільні відрахування рефбеку. Спосіб робочий, тільки відмовлятися від своїх же грошей не дуже добре.

Додаткові інструменти стимулювання активності рефералів

У партнерських програмах бувають додаткові функції для підвищення активності рефів. Наприклад, на буксах можна проводити конкурси і роздавати бонуси за певні досягнення. Проведення конкурсів реально стимулює рефералів, але тут важливо правильно вибрати винагороду за призові місця, щоб не залишитися в мінусі:

Точно також і з системою досягнень. Бонуси потрібно виставляти так, щоб ти нічого не втрачав. Наприклад, бонус за виконання 100 завдань. Навіть якщо виконавець отримає за них по 1 центу і збере 1 $, реферера нарахують 0.1 $. Відповідно, можна встановити бонус максимум в половину від цієї суми.

Деякі реферери спеціально запускають дорогі конкурси, ставлять 100% рефбек, роздають великі бонуси. Вони розраховують на перспективу, що їм вдасться зацікавити залучених користувачів вигідними умовами. У цьому є сенс, але з’являються великі ризики залишитися в мінусі.

Кращий спосіб зробити рефералів активними

Найефективніший варіант – це допомога в навчанні. Ним я сам почав активно користуватися. На блозі публікую різні інструкції, відповіді на питання, ділюся своїми успіхами, секретами. Яскравий тому приклад дана стаття, мої реферали будуть підвищувати активність своїх рефів і тим самим збільшуються доходи з багаторівневих партнерських програм.

Дізнайтеся більше про заробіток через реферальні партнерські програми, на цьому вдається робити солідні гроші.

Не обов’язково запускати блог, можна обмежитися Ютуб каналом або групою в соціальних мережах. Потрібно скласти інструкції, ділитися фішками і секретами, які допоможуть рефералам заробляти ще більше грошей. Одночасно вдається допомагати новачкам і самому собі, до того ж свій майданчик – це додаткове джерело прибутку.

Якщо і це здається вам занадто складним, напишіть серію навчальних статей, хоча б у стислій формі. Через особисті повідомлення з рефералами, розсилайте ці матеріали новачкам. Якщо такої функції в партнерській програмі немає, то при поширенні свого посиланням вказуйте контакти, щоб користувачі могли розраховувати на підтримку.

Як утримати рефералів?

Користувачі виявляють високу активність, тільки якщо у них все виходить і доходи їх влаштовують. Коли будете поширювати рекламу і пропонувати навчальні матеріали, не намагайтеся когось обдурити. Якщо на тих же буксах неможливо отримувати по більше 200 грн в день, то краще про це і не говорити.

Обов’язково подивіться, де і як знайти активних рефералів безкоштовно і швидко . Адже важливо не тільки підтримувати рефів, але і набрати велику мережу.

Обманом вдасться лише змусити користувача зареєструватися на сайті, але точно не втримати реферала. Постійне спілкування, допомога, роздача чогось корисного, конкурси, грошові винагороди – все це допомагає утримати рефералів. На це йде купа часу, тому ставитися до стимуляції рефералів, потрібно як до додаткової роботи.

Чи варто взагалі заробляти гроші на рефералах?

Такий вид заробітку в інтернеті може приносити хороший профіт. Однак, доведеться витратити купу часу і сил.

Це прибуток тільки з одного сайту, паралельно я отримую виплати з сотень інших проектів. Робіть висновки самі, вигідно це чи ні. За пару днів, тижнів або місяців домогтися таких відрахувань неможливо, але варто розраховувати на перспективи. Якщо ви готові працювати зараз, щоб потім отримувати пасивний дохід, то заробіток на рефералах вам підходить.

Як не крути, а кращий спосіб стимулювати і залучати рефералів – це свій сайт. Подивіться, як почати вести свій блог, для цього не потрібно бути програмістом, а якщо ви вже використовуєте заробіток на рефах, то у вас точно є ідеї для цікавих постів.

Підводячи підсумок: підвищуйте активність рефералів за допомогою навчання і підтримки. Відповідайте на їхні запитання, діліться чимось корисним, допоможіть людям знайти підробіток або відкрити для себе перспективи.

Також не забувайте, що з одного сервісу можна перетягувати рефералів на інші. Наприклад, з партнерських програм є сенс запрошувати рефералів на інші партнерки. Можливо, саме там вони зможуть чогось досягти і стануть активними.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про