Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на Seosprint: Як і скільки можна заробити грошей?

Статтю оновлено:

У даній статті будемо розбирати один з кращих клікових проектів, поговоримо про заробіток на Seosprint: чим він цікавий, розглянемо як і скільки тут можна заробляти і багато іншого. Поїхали!

Що таке Seosprint

Що таке Сеоспринт? — це сервіс активної реклами, іноді його називають «поштовик», «букс», на даний момент вважається одним з найбільш популярних способів заробітку в інтернеті на кліках.

Проект спочатку почав набирати обертів величезними темпами, демонструючи свою стабільні та колосальні перспективи. Seosprint з’явився в 2010 році і стабільно платить гроші!

Активних користувачів сайту більше півмільйона чоловік. Загальна сума виплат за час роботи системи перевищила 400 мільйонів рублів.

Чим привабливий заробіток на Seosprint?

Сайт платить в рублях, які легко перевести у гривні, з допомогою якогось сервісу електронних валют. Оплата за виконання різних завдань — від 0.2 руб. до 500 руб (Іноді попадаються завдання по 600, 700 крб. і більше).
Оплата за читання оплачуваних листів — від 0.04 руб.
Оплата за серфінг (кліки) — 0.02-0.06 руб.
Оплата за проходження тестів — від 0.15 руб.

Мінімальна сума до виводу — 2 руб. Я рекомендую виводити кожні повні 10 руб. за раз, тому що при цьому нараховується рейтинг +0.2. Виводячи гроші за 2 рубля він не нараховується!
Виплати проводяться на WMR гаманець системи Webmoney, Яндекс-Гроші, Qiwi-гаманець, Payza, PerfectMoney.

Як заробити на Seosprint?

Для початку роботи і заробіток на Seosprint потрібно всього лише пройти просту безкоштовну реєстрацію, що займає 3-5 хвилин!

Реєстрація на Seosprint

Якщо у Вас виникли труднощі з реєстрацією, то слідуйте цій покрокової інструкції!

Відразу після реєстрації обов’язково запишіть у надійному місці пароль і PIN-код! На цьому реєстрація закінчена, увійшовши на проект, в меню знайдіть розділ «Моя пошта» туди прийде повідомлення, в якому знайдете посилання на докладну інструкцію по заробіток від мене.

Заробіток на Seosprint (Сеоспринт):

Серфінг, читання листів, виконання завдань та тестів – Види заробітку на Seosprint

Проект Сео Спринт дає нам можливість заробити 5-ма способами:

  • Серфінг сайтів,
  • Читання листів,
  • Проходження тестів,
  • Виконання завдань,
  • Реферали.

Тепер будемо говорити докладно про кожний спосіб, вчитися працювати і заробляти. Розглянемо кожен вид заробітку покроково!

Читайте: Як заробити на Сеоспрінт 1000 рублів в день.

Серфінг або перегляд сайтів

1) Серфінг сайтів — Як заробити на серфінг сайтів/кліки Seosprint (seo спринт)?

За серфінг сайтів (кліки) платять від 0.02 до 0.06 руб. За день приходить в середньому 20-40 кліків, буває і більше.

Крок 1) Заходимо в розділ — «Серфінг сайтів», в якому знайдете всі доступні сайти для серфінгу (кліків). Щоб відкрити сайт потрібно спочатку натиснути на маленький гурток (якщо його немає, то на назву посилання), після чого з’являється посилання-напис «Переглянути сайт рекламодавця», натискаємо на неї і відкриється сайт:

Крок 2) Знизу на сторінці з’явиться таймер із зворотнім відліком, по його закінченню потрібно підтвердити перегляд або легким математичним обчисленням, або підрахунком кількості зірочок:
Як заробляти на серфінг сайтів і кліках на Seosprint? – Варіанти підтвердження переглядів
Заробіток на серфінгу сайтів і кліках в Seosprint – Зарахування оплати

Після чого побачите «Дякуємо за відвідування!» і зарахування оплати:

Крок 3) Закриваємо сайт і аналогічно переглядаємо наступні сайти.

Читання листів — Як читати листи на seosprint?

Алгоритм дій при прочитанні листів такий же як при серфінгу сайтів, єдина відмінність, що після натискання на маленький гурток потрібно відповісти на питання, відповідь на який можна швидко знайти в тексті листа. Приклад:
Як заробити читаючи листа на Seosprint?

3) Проходження тестів — Як заробити на проходження тестів в Сво Спринт?

Заробляти тут дуже просто, все що потрібно, це відвідати сайт рекламодавця, вивчити його і відповісти на контрольні запитання в тесті, оплата тут висока від 0.15 руб і вище. Алгоритм дій такий самий як в серфінгу, тільки в кінці відкривається не сайт, а сторінка з тестом:
Заробіток на Сеоспринт – Тестування

Безумовно на тестах, серфінгу і листах багато заробити не вийде, тому я рекомендую виконувати легші завдання. Адже зробивши 2-3 завдання, ви зможете отримати рівну оплату перегляду 40-50 сайтів.

Виконання завдань — Як швидко і багато заробити на Seosprint?

Хлопці загострю ще раз Вашу увагу на те, що основний заробіток на Seosprint — це виконання завдань. Мінімальна плата за виконання 1 завдання — 0.20 руб. В середньому оплата за завдання становить від 1 до 50 руб., але є і дорогі завдання 100, 200, 300 рублів, а іноді бувають по 500 руб і вище. При цьому активних завдань понад 20 000. Тут дійсно можна заробити!

Примітно те, що для виконання завдань не потрібні якісь спеціальні навички або досвід роботи – прочитали завдання, зробили, отримали оплату, все просто! Цей вид заробітку відмінно підходить для новачків!

Як виконувати завдання

Як виконувати завдання на Сеоспринт? Покрокова інструкція:

Крок 1) Зайдіть в розділ «Виконання завдань», виберіть відповідну категорію і відкрийте завдання яке вам сподобалося:

Крок 2) Читаємо опис завдання і те що потрібно вказати у звіті, якщо все зрозуміло натискаємо «Почати виконання завдання»:

Крок 3) З’явиться поле, куди потрібно буде вписати дані необхідні для звіту. Виконавши завдання, заповнюємо його і натискаємо «Відправити звіт»:

Ви всі виконали завдання, як бачите, все дуже легко і просто. Завдання оплачуються протягом 10 днів, але в більшості випадків оплата надходить протягом 1-5 годин, все залежить від того, як часто заходить рекламодавець для перевірки.

Важливо! Більшість рекламованих сайтів в серфінгу, листах, тестах та завданнях — це лохотрони і засоби виманювання грошей, тому будьте вкрай обережні! Я взагалі дотримуюся простої істини: «Подивився і забув».

Рекомендую так само вивчити цю статтю: «Як і які краще всього виконувати завдання?», у ній я детально розглянув всі нюанси виконання завдань і дав дуже важливі поради.

Читайте статтю про виконання завдань за гроші тут.

Як заробляти на рефералах Seosprint

Що таке реферали? — це люди яких Ви запрошуєте на проект.

Що дають реферали в Сеу Спрінт? Ви будете отримувати додатковий дохід за роботу рефералів – від 10% до 40%. Наприклад, якщо реферал запрацює для себе 100 руб., то Ви за це можете отримати до 40 руб.!

Найцікавіше що у спонсора Сеус Принт є 2-х рівнева реферальная система 40%-10%. Проте цей відсоток залежить від вашого рейтингу і статусу на проекті, дізнатися про це більше можна зайшовши на офіційний сайт Сеоспринт в розділ: «Кар’єра».

2-х рівнева система дає можливість отримувати прибуток не тільки від рефералів яких ви запрошуєте особисто, але і від тих, яких запрошують ваші реферали. Тому набравши собі велику команду будете заробляти хороші гроші, пам’ятайте про це!

Дізнайтеся, як потрібно залучати рефералів? І як потрібно працювати з ними, для того, щоб заробити!

Друзі якщо ви хочете отримувати нові огляди проектів та працюють способи заробітку обов’язково підписуйтесь на блозі!

Скільки можна заробити на Сеоспринт за день, місяць?

Заробити в інтернеті дуже важко, так як і в реальному житті. Найчастіше  будуть пропонувати заробляти за 500$, 1000$, 5000$ за день, НЕ ВІРТЕ!
Таким чином вас намагаються заманити, і витягнути гроші! Я сам проходив і хочу застерегти вас. Хочете заробити в інтернеті? Доведеться працювати, і багато працювати!

Скільки ж заробляють?

На одному з форумів недавно бачив обговорення: «Скільки заробляють на Сеоспрінт?». Цифри, звичайно, були різні, але можу сказати з упевненістю: активно працюючи на проекті Сеоспринт в перший час легко зможете заробляти 1000-5000 рублів в місяць. Це реальні цифри! Під активною роботою я маю на увазі виконання завдань, бо як серфінг і листи я вважаю «ледачим» заробітком, тому й оплата там низька.

Тому заробітокн на Seosprint 100 рублів в день я думаю Ви зрозуміли? — потрібно виконувати завдання! А якщо вивчіть ці схеми роботи із завданнями, то і 200-300 рублів в день далеко не межа, у деяких навіть виходить заробити 500 рублів і більше за день.

Що в перспективі? Далі запрошуючи нових людей на сайт, зможете примножити свої заробітки. Найголовніше наполегливо працювати і не здаватися якщо щось не виходить. Поставте собі мету, якої хочете досягти, і йдіть до неї.

Яку мету можна поставити? Та хоч ось цю: Я хочу заробляти 5000 рублів на Сео Спринті! Непогано? Прагніть і результат не змусить довго чекати!

У мене часто запитують: в якій валюті виплачує гроші Сеоспринт в гривнях, доларах або щось ще? Ні, всі розрахунки відбуваються в рублях. Однак пам’ятайте, ви завжди можете легко обміняти зароблені рублі за кращим курсом на будь-яку потрібну вам валюту або відразу ж вивести їх на банківський рахунок.

Друзі, нижче ви знайдете сайти типу Seosprint (аналоги), це проекти, які стабільно працюють вже дуже довго, на яких я постійно отримую виплати і які сміливо можу порадити Вам!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про