Способи заробітку на YouTube

заробіток на youtube способи

Великі гроші всім відомий відеохостинг YouTube приносить не тільки корпорації Google. Заробіток на Youtube дозволяє заробляти кожному, кому є чим поділитись з потенційною аудиторією.

Багато відеоблогерів добилися серйозних успіхів і отримують чималий дохід зі своїх каналів або заробляють у сфері фрілансу. Ви теж можете користуватися цим популярним сайтом для отримання прибутку.

У статті зібрано 4 найкращих способи заробітку на YouTube, а чим зайнятися, вирішувати тільки вам.

Найголовніше – це добре розбиратися у функціях цього сайту, вміти записувати дійсно цікаві та оригінальні ролики, а також бути активним. Напрямків для роботи вистачає, потрібно лише взятися за справу.

Як заробити на YouTube?

Відразу хотілося б сказати, що жоден із способів не почне приносити великий дохід в перший же день. Вам знадобиться розвиток, а це час і гроші, тому приготуйтеся працювати на перспективу.

Партнерська програма – заробіток на YouTube

Заради інтересу подивіться, скільки грошей приносить реклама на YouTube і ви зрозумієте, наскільки це прибуткова справа. Одночасно з цим ви зрозумієте, наскільки складно даються ці гроші.

Я використовую партнерську програму AIR. Перейдіть по ссилці, щоб почати співробітництво з найкращими!

Щоб підключитися до партнерки, доведеться добре розкрутити свій канал і максимально збільшити  кількість переглядів на YouTube. Чим більше глядачів, тим вищі доходи, але багато чого залежить ще й від тематики, так як вартість кліка буває різною

Злив трафіку з Ютуб

Конвертувати трафік, який почне приносити ваш канал можна кількома способами. Хороший варіант – це відкриття власного бізнесу і залучення покупців. Якщо для вас це занадто складно, спробуйте скористатися різними партнерками. Вибирати потрібно виходячи з тематики каналу.

Подивіться пропозиції на ActionPay, спробуйте лити трафік на BinPartner (бінарні опціони) або запрошуйте покупців на Skinon. Варіантів маса, розберіться, що зацікавить вашу цільову аудиторію і починайте працювати.

Продаж реклами для заробітку на Ютуб

Якщо в попередньому способі ваш дохід залежить від кількості запрошених або продаж, то тут ви отримуєте гроші за розміщення будь-якої реклами. Рекламодавців знайти не так просто, канал повинен бути якісним і володіти серйозними показниками.

Спробувати можна з системою Blogun, де продаються посилання навіть з каналів, що дає заробіток на YouTube. Обов’язково використовуйте форуми, пропонуючи людям свій прайс-лист, але щоб надходили пропозиції, канал повинен бути популярним.

Фріланс замовлення на ютуб-каналі

Не хочете запускати свій проект, але непогано розбираєтеся в Ютубі? Тоді спробуйте зануритися в сферу фрілансу. Шукайте замовників, яким потрібна допомога професіонала. Наприклад, ви можете зробити зручну навігацію на каналах або використовуючи секрети просування каналу, запропонувати розкрутку.

Найчастіше клієнти замовляють запис роликів, від цього теж не варто відмовлятися, адже крім того, що ви отримуєте за це гроші, ваш рейтинг підвищується і незабаром вас можуть почати впізнавати, а це вже основа для відкриття свого каналу.

З YouTube цілком реально заробляти величезні гроші і варіантів для цього багато. Ні у кого не повинно бути сумнівів, що відеохостинг володіє серйозними перспективами, тому зараз саме час відкривати нові майданчики, які розвиваються в цій сфері.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про