Способи заробітку грошей на продажі товарів

заробіток в інтернеті на перепродажі товарів

Статтю оновлено:

Доброго дня! Ви сьогодні дізнаєтеся, як заробити гроші новачкові в домашніх умовах і не тільки. У цій статті розкажу, як заробити гроші на продажі товарів в інтернеті.

Перепродаж товарів на дошках оголошень

Цей спосіб заробітку грошей дійсно працює, тому що багато людей не знають реальної вартості товарів або просто продають дешево, щоб швидше позбутися того чи іншого товару.

Багато колекціонерів подібним чином шукають унікальні товари і готові запропонувати за них хороші гроші. Ви не повірите, але речі, що залежалися в бабусиній шафі речі можуть принести користь комусь ще, а ви позбавити себе від непотребу і принести непоганий прибуток. Тверезо оцініть старі речі у своїй коморі і ви неодмінно заробите гроші на їх продаж. Можливо, десь в коморі лежить перший радянський фотоапарат, машинка Зінгер, скатертина з унікальною вишивкою або програвач для платівок.

Деякі фотостудії, а також театри і навіть хенд-мейдери шукають такі товари і з задоволенням скуповують цікаві ретроречі.

На ОЛХ можна знайти багато речей, які продають за заниженою ціною. Потрібно лише їх купити і продати дорожче, а різниця в ціні і є ваш заробіток!

Якось раз я випадково побачив скільки коштують роги лося, середня ціна була 5000 грн. Потім знайшов роги за 3000 грн, купив їх і вже через 4-5 днів у мене їх купили за 5000 на тому ж ОЛХ. Я просто зробив кращі фото і опис. Чистий прибуток 2000 грн за 5 днів. Згоден, що мало, але якщо цим зайнятися повноцінно, то можна продавати більше.

Також, я пробував купувати Макбук в Києві, а продавати в своєму місті, тому що в нашому місті оголошень мало і коштують дорожче, а в Києві багато і ціни дешевші;) Висновок простий — заробляти гроші можна!

Доставка і оплата:

У своєму місті, здійснювати продаж можна за допомогою особистої зустрічі. В інші міста замовлення відправляти за домовленістю. Але найчастіше Поштою Росії. Витрати на транспортування найчастіше бере на себе покупець. Але знову ж таки, як домовитеся.

Оплату можна приймати накладеним платежем або за допомогою переказу грошових коштів на банківську карту або на електронний гаманець.

Продаж товарів з ebay та інших магазинів

Теж відмінний варіант, яким я займався і продовжую займатися, але вже більш офіційно і масштабно. Зараз є можливість купувати товари з Таобао, Aliexpress і т. д.

Там практично все коштує дешевше. Можна просто купувати там і продавати на тих же дошках оголошень у вашому місті. З Ebay і Аліекспрес можна замовляти абсолютно в будь-яке місто і будь-яку країну, тому даний вид заробітку доступний всім! Я пробував продавати безліч товарів, але зараз займаюся сумками з Китаю, але про це буде далі.

Мої знайомі продають чохли для телефонів, інші знайомі продають незвичайні подарунки та предмети інтер’єру, треті продають Айфони і іншу техніку Apple. Спробуйте і Ви.

Для того щоб детально про це дізнатися, читайте статті розділу «Бізнес з Китаєм».

Це основні способи заробітку на продажі товарів в інтернеті.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про