Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Скільки реально можна заробити на кліках – зарубіжні сайти

Заробіток на кліках в долларах

Статтю оновлено:

Розповідаючи про різні способи заробітку, я періодично викладаю свою статистику і показую, скільки мені вдалося заробити за допомогою тієї або іншої системи. Доходи завжди різні, а хто постійно читає мій блог, знає, що більша частина прибутку приходить мені з партнерських програм.

Скільки може заробити новачок на зарубіжних буксах? Якщо у нього немає сайту, він не вміє залучати великі натовпи працівників, але може виділяти, хоча б по півгодини в день на перегляд реклами та виконання завдань?

Я поставив експеримент і вибрав кілька сервісів з 20 зарубіжних клікових спонсорів, щоб попрацювати на них протягом місяця.

Заробіток за місяць на NeoBux з нуля

На роботу з поштовиками йшло не більше 20 хвилин в день. В основному, проглядалася реклама і використовувалася лотерея, вона по-різному називається в зарубіжних буксах. Забувши про партнерські програми і вирішивши раз і назавжди покласти край питання про те, скільки приносять клікові спонсори новачкам, я почав працювати.

На Wmmail іноді оплата вище, ніж на зарубіжних буксах. Приміром, за останній прочитаний лист мені нараховано 0.0015$.

На NeoBux зі стандартним записом, я наклікав 781 перегляд. Кожен клік приносив по 0.001$, тому загальний дохід вийшов 0.781$. Також, я кожен день використовував Adprize, щоб отримувати призи. Гроші за відвідування не платять, але можна виграти Points. На жаль, за 30 днів мені так і не вдалося отримати солідний виграш.

З допомогою Adprize я набрав 20 поінтів, не густо. Є ще розділ із завданнями, але ними я не займався. Взагалі, саме завдання для новачків є головним джерелом доходу. На них іде багато часу, на жаль, я не міг виділяти в день по кілька годин для перевірки цього способу.

Загальний дохід з Neobux за місяць склав 0.781$ і 20 points. Щоб вивести звідси гроші, потрібно набрати мінімум 2$, тому, заробляючи лише на серфінгу, ви точно не замовите виплату в перший місяць. За приблизними розрахунками, мінімалка набігає за 2.5 місяці, але потрібно враховувати, що на роботу було витрачено 20 хвилин. Цим можна займатися по дорозі на роботу або в обідню перерву.

Заробіток з Clixsense за 30 днів без вкладень

У будь-якому кліковому спонсора потрібно виконувати завдання, щоб отримувати гідну оплату. На Clixsense є досить прибуткові офери, але на їх виконання знову ж таки потрібен час, тому я лише переглядав сайти.

Використовуючи тільки кліки, за місяць я зібрав 0.599$. При цьому, було майже в 2 рази менше переглянутих сайтів. Чому так? Тому що на Clixsense доступний перегляд 1 сайту в день за 1 цент. Інші перегляди приносять також по 0.001$. На роботу йшло трохи менше – 15 хвилин в добу.

Плюс я активно використовував ClixGrid, де можна вибирати клітинки на зображенні і спробувати спіймати удачу. Кожен день дають безкоштовні шанси виграти у цій лотереї (за теорією ймовірності, шанси на перемогу 5%). Розділом ClixGrid я користувався не так активно, але все ж виграв 10 центів.

Загальний прибуток за 30 днів з Clixsense склав 0.699$. Це тільки з перегляду сайтів, ніякі завдання не виконувалися та без урахування відрахувань з партнерської програми. На цьому букс для замовлення виплати доведеться працювати довше, оскільки мінімалка 8$. При всьому бажанні, використовуючи тільки кліки, ви будете збирати мінімалку близько року.

Як краще заробляти на зарубіжних буксах?

Якщо залучення рефералів для вас занадто складне заняття, то хоча б беріться за виконання завдань і проходження опитувань. На відміну від кліків, оплата там значно вище, ніж на російськомовних сайтах. Іноді додають «смачні» пропозиції з оплатою більше 10$, хоча для отримання цієї суми, доведеться реально попотіти.

Для себе я зробив висновки – серфінг сайтів, це марна справа. Використовувати його можна тільки як доповнення, наприклад, виконуєш завдання і заодно переглядаєш сайти. Намагатися заробляти тільки на цьому способі безглуздо. Краще залучити хоча б одного реферала, ніж відвідати 100 сайтів.

До речі, партнерські програми на зарубіжних буксах дуже вигідні. На Clixsense практично за всі дії запрошеного учасника, реферер отримує відсотки.

Також на іноземних буксах пропонують купувати різні преміуми і віпи. Користь від них є, але знову ж таки, коли у тебе розвинена рефмережа. Без преміуму змінюється навіть кількість доступних рівнів рефералів.

На серфінгу ви ніколи не відіб’єте ті долари, які просять за Premium. Нехай навіть оплата за кліки буде подвоєна. Єдиний спосіб повністю окупити витрати – зібрати велику команду. Цим я займаюся вже давно, тому в мене непогані показники у статистиці.

Багато хто думає, що вже всі користувачі реєструвалися на поштовиках і запрошувати більше нікого. Вони помиляються, і я бачу це за статистикою. З мого блогу щодня реєструються сотні людей на різних сайтах. Ще не пройшло час, коли було вигідно заробляти на реферальних системах.

Використовуйте кращі поштовики для заробітку, не вірте брехунів і не втрачайте час даремно.

Скільки у вас вийде заробити на зарубіжних клікових спонсорах, нікому не відомо. Краще всього поставити власний експеримент. Тільки не обмежуйтеся кліками, використовуйте завдання, інакше точно не будете задоволені результатами.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Володимир Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Володимир
Гість
Володимир

я заробляю на сайті socpublic.com/?i=3321156&slide=3 спочатку заробляв копійки зараз я рахую це нормальний підробіток