Оцініть статтю!

Скільки можна заробити на блозі?

Скільки можна заробити на блозі

Практично кожен новачок розуміє, що найкращий спосіб заробітку в інтернеті – це створення свого сайту. Розкажемо про те, скільки можна заробити на блозі чи власному сайті.

Варіант з таким заробітком дійсно відмінний, але труднощі розробки відлякують недосвідчених користувачів. Все набагато простіше, ніж ви думаєте, найскладніше – це створення контенту для наповнення, а коли ви дізнаєтеся, наскільки це прибутково, сумніви розвіються.

Скільки можна заробити на блозі? Неоднозначне питання, точну цифру неможливо назвати. Справа в тому, що фінансового стелі в цій справі немає, хтось отримує пару тисяч рублів, комусь приходять мільйони. Все залежить від того, наскільки популярний сайт, яка в нього відвідуваність і як добре працює його власник.

Способи заробітку на блозі в інтернеті

При розрахунку очікуваного прибутку, краще спиратися на реальні дані, статистику та приклади інших користувачів. Щоб зрозуміти, скільки можна заробляти на своєму блозі, давайте розглянемо найпопулярніші способи монетизації таких ресурсів і розберемо кілька прикладів.

Спочатку заглянемо на сайт Blogun, біржу посилань з блогів. Додаєш сайт, чекаєш пропозицій на розміщення посилань, потім пишеш і розміщуєш тематичний пост. Все гранично просто, багато рекламодавців, прикладів на цьому сайті теж вистачає.

Чим популярніший сайт і чим солідніші у нього показники, тим більше блогер просить за розміщення посилання.

Як бачите, розцінки сильно різняться, це пов’язано з популярністю сайтів. Вимоги у Блогуна не завищені, приймаються блоги будь-яких тематик, замовлення приходять часто. По кожному майданчику в системі ведеться статистика. Давайте знайдемо якийсь сайт з середніми показниками і підрахуємо, скільки можна заробляти на блозі в місяць.

Наприклад за весь час роботи в системі, через певний блог було розміщено 167 посилань. В середньому за публікацію автор отримує за 380 рублів, виходить 63460 рублів. Не такі великі гроші, враховуючи той факт, що прийшли вони за кілька місяців. Але і працювати за них багато не доводилося, деякі пости можна писати для читачів, акуратно вставляти в них посилання.

Заробіток на рекламі у блозі

Другий поширений метод заробітку на блозі – це розміщення реклами. Сервісів для такої монетизації придумано безліч.

Одна з найпопулярніших рекламних мереж Advmaker пропонує кілька форматів реклами, в тому числі і під мобільні версії. Власники сайтів, за допомогою цієї системи щодня отримують понад 50 000 рублів.

Тільки топовий користувач збирає такі гроші, куди більше вебмайстрів отримує по 10 000 рублів на добу, але і це багато, за місяць набігає 300 000 рублів. Врахуйте, це лише один метод монетизації, на сайті можуть використовуватися інші рекламні мережі. Робота полягає у співпраці з рекламодавцями, можна підключатися партнерські програми та багато іншого.

Скільки можна заробити на своєму блозі вебмайстру

На моєму блозі немає оплачуваної реклами, всі банери я встановлював сам, щоб отримувати прибуток від партнерських програм. Єдине, що є – це рекламна рядок у самому верху сайту (можете замовити через неї рекламу). Варіант прибутковий, його я використовую і на інших своїх блогах.

Обираючи тему «Заробіток в інтернеті», блогер одночасно виграє і програє. Мінус в тому, що такий сайт не приймають в рекламні мережі, всі вважають власників таких ресурсів накрутчиками. Але є й певні плюси, з таких блогів добре конвертується трафік через партнерські програми.

Наприклад, я залучив безліч рефералів в систему накруток соціальних мереж VkTarget.

З запрошених користувачів постійно приходять відрахування, це дозволяє зробити джерело прибутку пасивним. Непогані відрахування також приносять гра з виведенням грошей. У них потрібно поповнювати баланс, а від суми депозитів запрошених людей, відразу приходить відсоток.

Гроші приходять мені ще з багатьох сайтів, якщо цікаво, скільки можна заробити на власному блозі, подивіться виплати з ігор з виведенням грошей. Представлені дані за один місяць, складайте і отримаєте точну суму. Тільки врахуйте, це тільки статистика по іграм, крім них я залучаю рефералів ще на багато інших сайтів.

Найкращий спосіб заробітку на блозі

Чи радив би я відкривати сайти про заробіток іншим користувачам? Це не простий напрямок, конкуренція тут буде дуже високою і швидко може набриднути писати про це. Краще вибирати те, що подобається людині, в першу чергу сайт повинен подобатися його власнику.

Не бійтеся вибрати улюблену тематику, нехай вона навіть буде вузькою. Завжди можна підібрати спосіб монетизації. З кращих варіантів я б виділив співпраця з агрегаторами. На ActionPay багато офферів, придатних для конверсії будь-якої цільової аудиторії:

 • кредити;
 • товари для жінок, дітей;
 • мобільні додатки;
 • інтернет-магазини;
 • хостинг провайдери;
 • инфопродукты;
 • страхування;
 • знайомства;
 • ігри;
 • спорт;
 • туризм.

Вибирати потрібно офери під тематику свого сайту. Чим краще підібрана партнерська програма, тим більше вона зацікавить відвідувачів.

Хтось реєструється в грі по вашому посиланню, ви отримуєте 40 рублів, відмінний варіант для заробітку на блогах, які в основному відвідуються молоддю. Другий приклад – це інтернет-магазин нижньої білизни, відмінний офер під жіночий трафік. З кожного замовлення надходить відсоток відрахувань.

Чому цей спосіб найкращий? Тому що ти сам вирішуєш, що рекламувати і гроші йдуть від кількості виконаних дій, а не від показів або кліків. Скільки можна заробити на блозі новачку? Сказати складно, все залежить від якості трафіку і ефективності реклами. У будь-якому випадку, це солідний метод монетизації.

Досить шукати інформацію про те, скільки заробляють блогери, краще взятися за справу і нарешті запустити власний проект. Для цього створені движки і конструктори, йде не більше години на створення, куди важче наповнити ресурс інформацією, особисто мені для цього знадобилося кілька років.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про