Скільки можна заробити на рекламі Youtube

Скільки грошей приносить реклама на YouTube

Початківців насамперед цікавить скільки грошей приносить реклама на YouTube. Перед тим як запускати якийсь проект в інтернеті, необхідно переконатися, що обрана ніша прибуткова.

Зараз багато хто мріє про розкручений каналі на YouTube і такий варіант дійсно не поганий, так як при великій кількості переглядів і виборі хорошої тематики, можна отримувати великі гроші.

Скільки грошей приносить реклама на YouTube? Неможливо назвати певну цифру, адже хтось отримує з цього сотні тисяч доларів, а хтось взагалі нічого.

Все залежить від розкрученості каналу і від того, наскільки багато переглядів збирають відеоролик. А якщо ви не задоволені прибутком, почитайте, як збільшити кількість переглядів на YouTube.

Ціна кліка по рекламі YouTube

Ви повинні знати, що відеоролики монетизуються через рекламний сервіс Adsense. Тому, не правильно говорити про ціну кліка відео на Ютубі, треба цікавитися, від чого залежить вартість кліка на Adsense.

До основних факторів належать:

  • релевантність (відповідність);
  • кількість показів;
  • популярність каналу;
  • географія цільової аудиторії;
  • кількість підписників;
  • активність глядачів (CTR);
  • вік каналу.

На YouTube використовується різний формат реклами, що теж впливає на доходи відеоблогеров. У всіх свої показники, для мого каналу вони наступні:

Невелика прибутковість, але і канал не сильно розвинений. Виключно для порівняння, публікую статистику з розкрученого каналу:

Оплата за 1000 показів в рази вища, тому і загальний дохід настільки великий. Заздалегідь визначити, скільки буде приносити ваш канал неможливо. Крім вищезазначених факторів, на прибутковість також попит. Простіше кажучи, чим більше рекламодавців, тим вищі розцінки. Це дозволяє отримувати більше грошей від реклами на Youtube.

Фінансові тематики каналів є найприбутковішими, там вищі розцінки за перегляди.

Як стверджують досвідчені відеоблгери, можна розраховувати на середню вартість в 1.5$ за 1000 переглядів. У зарубіжному сегменті є приклади і більш серйозних заробітків, тим не менш давайте зупинимося на цьому показнику.

Скільки на Ютубі заробляють рокручені канали

Знаєте популярний канал This is Хорошо? Так от він зібрав 475 млн. переглядів. Якщо порахувати по найнижчій оплаті, загальний прибуток виходить 712 тисяч доларів. Величезні гроші. І це при мінімальних розрахунках, насправді вони значно вищі.

Дізнатися ціну кліка на YouTube не вийде, поки її не запустиш, а щоб це зробити, потрібно створити і просунути власний канал. Якщо ви вирішите це зробити, то вам точно знадобляться секрети розкрутки каналу на YouTube.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про