Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Що таке партнерський маркетинг?

партнерський маркетинг

Статтю оновлено:

Серед користувачів інтернету, які заробляють гроші онлайн за допомогою партнерських програм, вважається, що партнерський маркетинг є одним з найбільш ефективних інструментів просування.

Більш дієвими є тільки email-кампанії, PPC-реклама або Пошуковий маркетинг.

Партнерський маркетинг – це технологія просування в мережі. Концепція відносин в партнерському маркетингу заснована на взаємодії рекламодавця і користувача з просування будь-якого ресурсу в інтернеті. Заробіток користувача ґрунтується на залученні активних людей в партнерську програму, на яку він працює, і на покупки рекламованого продукту/послуги/товару, завдяки активності, що проявляється партнером: залучені ним відвідувачі здійснюють цільові дії і, таким чином він отримує свою винагороду.Концепція відносин, які побудовані на партнерському маркетингу, може перетинатися з різними методами реклами товару. Такі методи можуть включати в себе:

  • пошукові оптимізації;
  • електронні методи просування товару, послуги або продукції;
  • рекламні блоки і багато іншого.

В чому полягає концепція партнерських відносин?

Партнерський маркетинг полягає в тому, що важливі не якості продукту, виробничі площі для його виготовлення, не інновації або ресурси, а розвиток партнерських відносин. Саме їм властиво знижувати комерційні ризики і бути гарантом тривалого існування підприємства. Розвиток партнерських відносин створює всі необхідні умови для стабільного приросту прибутку на довгострокову перспективу.

Дана концепція розглядає простого покупця, що є споживачем продукції компанії, потенційним партнером в плані вдосконалення продукції або створення нових товарів. Кому як не споживачеві краще знати про характеристики продукту, його переваги і недоліки? Але для налагодження партнерських відносин компанія зобов’язана запропонувати ці товари покупцям.

Плідну побудова відносин в партнерському маркетингу є трудомістким процесом і залежить від наявності певних знань і застосування значних зусиль. Але партнерство не перестає бути актуальним в стратегіях інтернет-маркетингу.

Концепція відносин у роботі партнерського маркетингу

Більшість інтернет-маркетологів вважають, концепція відносин партнерів в роботі партнерського маркетингу є одним з найкращих методів для реклами будь-якого продукту. Концепція відносин може включати в себе предмети маркетингу, щоб проводити стандартну процедуру реклами будь-якого продукту, товару або послуги.

Будь-яка концепція відносин в роботі партнерського маркетингу має дві сторони: позитивну і негативну. До позитивних якостей такого процесу відноситься наступне:

  • Для рекламодавців – збільшення кількості і зростання аудиторії, тобто залучення потенційних покупців.
  • Для партнерських програм – легкий заробіток, швидке отримання прибутку без додаткових витрат чи зусиль.
  • Для потенційних покупців – мінімальні витрати на пошук потрібного продукту, товару або ж послуги.

На жаль, нарівні з позитивними якостями, є ще негативні сторони, які розглядає концепція відносин партнерського маркетингу. Рекламодавець може використовувати тільки незначні знання з використання або пошуку рекламної площадки, тому що не виключена небезпека натрапити на шахраїв. А партнери також мають шанс зіткнутися з недобросовісними рекламодавцями, які раптово розривають контракт.

Часи, коли у всесвітній павутині правила анархія вже пройшли. Сьогодні з’явилася необхідність відійти від одиночного контролю бізнесу. Для розвитку і отримання доходів в мережі необхідно вибудовувати афіліативну стратегічну систему з побудовою відносин всередині системи і охороняти її від шахрайських дій.

Партнерський маркетинг по кроках

Партнерський маркетинг по кроках складається з розуміння цього виду маркетингу і послідовного виконання всіх необхідних вимог для успішного просування. Позитивні результати досягаються шляхом створення і розкрутки сайту або блогу, пошуку найбільш підходящих способів його монетизації, визначення найбільш цікавих джерел отримання трафіку і набору бази підписників.

Ці нескладні на перший погляд вимоги не всім даються легко, і можливо підходять для заробітку не кожному користувачеві. Але якщо є розуміння і бажання працювати в партнерській мережі, партнерський маркетинг може стати хорошим стартовим проривом для розвитку солідного бізнесу в інтернет-просторі.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про