Що можна купити за біткоіни

що можна купити за біткоіни

Біткоін отримав світове визнання і дуже швидко поширюється в усіх сферах. І нам стало цікаво, а що можна купити за Біткоіни.

Будемо розглядати не віртуальні бали, а справжні товари, які може придбати собі будь-яка людина,  якщо має у себе на рахунку BTC.

ТОП-5 цікавих товарів, що можна купити за біткоін

Цікавий факт: перший товар продали за Біткоіни в 2010 році. Це було 2 піци, які коштували близько 40$ (близько 10 000 BTC). Якби користувач зберіг би криптовалюту, то зараз у нього було б понад 100$ мільйонів.

Нерухомість

Один з найгучніших випадків по продажу нерухомості стався в Дубаї, де виставили 50 елітних квартир за Біткоіни. І буквально за місяць вдалося розпродати всі квартири.

Можливо все через привабливу вартість близько 130$ тисяч (16 біткоінів) за студію і 380$ тисяч (47 біткоінів) за двокімнатні апартаменти.

Так вийшло, що більшість покупців це молоді криптоінвестори, які інвестують у своє майбутнє. Після цього прикладу в Америці і Англії почали так само торгувати нерухомістю за BTC.

Автомобілі

Все почалося з продажу Porsche Cayman S у 2013 році, тоді німецький спорткар 2007 року продали в Америці, в штаті Техас за 300 BTC (1 200$ на той момент). Це було дуже вигідним рішенням до зльоту кріптовалюти.

Які машини можна придбати у дилера сьогодні:

  • Tesla Model S: 7-8 BTC;
  • Genesis G90: 7 BTC;
  • Audi A7: 6 BTC;
  • Cadilac XTS: 5 BTC;
  • Honda Civic: 2 BTC.

Особистий острів

Курортний острів Bloody Bay (Кривавий берег) у Карибському морі площею 5,2 га продають за 600 Біткоінів. Тобто за нинішнім курсом це становить 5,5 мільйона доларів.

За ці гроші ви отримуєте власний острів посеред океану, де не далеко є аеропорт і навіть медична допомога. Вам не доведеться платити податки на машини, яхти і імпортні товари.

Подорож у космос

Virgin Galactic пропонує за 250 000$ (27 BTC) подорож в космос. І вже знайшлося 150 клієнтів, які вже сплатили політ і ще 300 клієнтів подали заявки на майбутнє.

Політ буде відбуватися на SpaceShipTwo у складі 6 пасажирів і 2 пілотів. Космічний корабель доставляється на пускову висоту до 20 км за допомогою літака «White Knight Two» і після цього йде у вільний політ на висоту 140 км протягом 6 хвилин.

Освіта

Один з перших університетів, який почав приймати оплату за навчання в біткоінах став — Університет Нікосії. Він знаходиться в Кіпрі і є одним з найбільших приватних університетів світу.

 

Після цього випадку почали з’являтися інші освітні установи в Англії і США. Передбачається, що в найближчі 5 років така тенденція захопить і інші країни. І скоро кожен зможе оплатити освіту криптовалютою.

Отож як бачите, відповідь на питання – «що можна купити на біткоін», не обмежується якимось віртуальними штуками. Ви можете купити за цю криптовалюту цілком реальні речі.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про