Секрети в грі Taxi Money

секрети Taxi Money

Популярна економічна гра про таксі активно набирає обертів і залучає величезні аудиторії користувачів, що бажають примножити свої гроші. Тому ми розповімо про основні секрети Taxi Money.

Хто б що ні говорив про подібні проекти, вони працюють і конкретно з цієї гри, я щодня отримую серйозні виплати, поступово збільшуючи дохід.

Переходіть за посиланням Taxi Money , щоб зареєструватись у грі та почати заробляти із задоволенням.

Активно розвиватися мені допомагають секрети гри Taxi Money. Ви теж можете ними скористатися, якщо хочете перетворити гру в додаткове джерело прибутку. Застосувати їх не так складно, але в грі необхідно розбиратися, тому обов’язково прочитайте статтю про місто Taxi Money.

Як багато заробити в грі Taxi Money?

На проекті я зареєструвався близько року тому. Активність у грі допомогла вийти на серйозну прибутковість.

Непогані гроші приносить звичайна економічна гра, яка викликає сумніви у багатьох людей. На проекті я звичайний користувач, не знають адміністрацію і не маю з ними нічого спільного. Ця стаття не є рекламою, я лише ділюся своїм успіхом і розкриваю секрети, щоб кожен міг заробляти стільки ж.

Ви точно будете розвиватися набагато ефективніше, якщо скористаєтеся хитрощами і проявіть активність

Починати в грі з виводом грошей можна без вкладень

Цим я скористався ще на старті. Замість грошових вкладень, я вирішив витратити час і залучити рефералів. Для новачків тут встановлено 7% відрахувань від депозитів. Деякі люди вкладають і за 10 000 рублів, що приносить 700 рублів рефереру. Володіти сайтом не обов’язково, перше рефералів можна зібрати з соціальних мереж і форумів.

Дорогі автомобілі – краще

Як тільки на балансі з’являються гроші, не важливо, від рефералів або за рахунок гри, багато гравці тут же їх витрачають. З одного боку це добре, але потрібно намагатися купувати дорогі машини. Наприклад, якщо купити рікшу, то доведеться чекати майже 5 місяців до її повної окупності. Автомобіль 7 рівня окупається майже за 2.5 місяці.

У місті доступні платіжні бали

Виведення грошей з гри недоступний, поки на балансі не з’являться платіжні бали. Вони представлені у вигляді рублів на пасажирському рахунку, але залучати рефералів для їх отримання не обов’язково. Всього 200 рублів коштує ліцензія для роботи в місті, купіть її і виконуйте замовлення, поповнюючи свій пасажирський рахунок.

Вибирайте таксопарки з 10 рівнем

Коли будете влаштовуватися на роботу в місті, потрібно відправляти заявки власникам компаній. Звичайно, краще відкрити свою компанію, але це дорого. Обов’язково заповнюйте резюме і відправляйте заявки хоча б у 5 компаній, щоб потім вибрати підходящий варіант. Вибирати компанії з 10 рівнем треба для отримання доступу до елітних замовленнями.

Ретельний вибір роботодавця

Крім того, що краще вибирати 10 рівень компаній, оцінюйте інші параметри. Наприклад, я ніколи не влаштовуюся в компанії, якщо вони платять менше 50% від доходу, це просто не вигідно. Також краще вибрати таксопарк зі всілякими розіграшами та акціями, за активність повинні бути заохочення.

Замовлення з останньої сторінки

При виконанні роботи в місті, більшість гравців, не замислюючись, беруть перші замовлення, лише б встигнути взятися за них. Це не правильно, так як на останній сторінці пропонуються більш серйозні винагороди. Список замовлень оновлюється часто (кожні 5 хвилин), тому краще спробувати взяти дорогі замовлення.

Дохід з міста тільки на пасажирський рахунок

Все, що ви будете отримувати від замовлень в місті, потрібно переводити виключно на пасажирський рахунок. Гроші для покупок або для виводу можна отримати з самих автомобілів, найважче зібрати платіжні бали. Сюди ж додамо, що краще не грати на них в ігри, можна все програти.

Не чекайте платіжних балів

Якщо ви вже почали грати і ваші машини приносять непоганий дохід, а пасажирський рахунок на нулі, не турбуйтеся. У вас є час для розвитку гаража, купуйте нові автомобілі, використовуйте тюнінг, збираєте на дорогі машини. Пускайте в оборот все, що у вас накопичується і, активніше запрошуйте рефералів або працюйте в місті.

Прокачуйте автомобілі

Багато гравці намагаються витрачати гроші виключно на машини. Тюнінг автомобілів теж вигідна функція, тому їм теж варто зайнятися. Щоб переконатися в цьому, проведіть розрахунки. Просто множте розцінки і доходи від установки розширень на 100 і порівнюйте. Наприклад, колеса першого рівня коштує 196 рублів і приносять 50 рублів.

Підвищуйте кваліфікацію партнера

Це важливий момент для тих, хто почав без вкладень і отримує платіжні бали за рахунок рефералів. Підвищена кваліфікація збільшує відсоток відрахувань з депозитів запрошених гравців. Спочатку це 7%, а якщо запросити багато учасників, то доходи збільшуються до 30%. Проходити кваліфікацію потрібно кожен місяць, це безкоштовно.

Серед всіх ігор з виведенням грошей, Taxi Money сильно виділяється. Поки у неї немає рівних, якщо оцінювати всі її позитивні сторони.

Тільки тут пропонується широкий функціонал, реально вигідні умови, можливість розвитку та збільшення прибутку, а також проект поліпшується. Грати вигідно, а якщо гра якісна, то й за стабільність переживати не доводиться.

Читайте нашу статтю, якщо вас цікавить заробіток на іграх. Ми підібрали тільки перевірені проекти.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про