Розширення браузера для заробітку грошей на автоматі

заробіток на автоматі розширення Заробіток на кліках

Розширення браузера, які дозволяють заробіток  на автоматі – це не тільки двигун прогресу, але і хороший спосіб заробити в інтернеті. У цьому можна переконатися, прочитавши статтю про заробіток на кліках.

Однак зараз ми спробуємо встановлювати різні розширення для браузера заробітку грошей автоматом, що б зрозуміти чи варто вашого часу.

Заробіток на розширення браузера — встановлення додаткових плагінів в Chrome, Mozzila, Opera. Де гроші зараховуються за кожен перегляд реклами, яка з’явиться всередині браузера.

Такий вид заробітку придумали кілька років тому, а в ролі замовників виступають сайти, які хочуть імітувати високу відвідуваність.

Відразу хочеться сказати, що гроші платять невеликі і якщо ви шукайте постійну роботу в інтернеті, то краще спробувати заробити на капчі.

SurfEarner — найкраще розширення для заробітку

SurfEarner – найкраще розширення для заробітку і популярний сервіс для перегляду реклами в браузері, де можна знайти найбільше рекламодавців.

Після встановлення розширення в браузері, буде виникати реклама у вигляді банерів. Але реклами буде небагато через низький рейтинг. Протягом місяця він стане вищим і реклами стане більше.

Скільки платять за перегляди:

  • 1 перегляд = 1-2 копійки;
  • 100 переглядів = 1-2 рубля;
  • 1 000 переглядів = 10-20 рублів;
  • За 1 клік платять додатково 1-5 копійок.

Однак заробіток буде залежати безпосередньо від кількості рекламодавців щодо учасників, хто хоче заробити на переглядах. Чим більше реклами, тим вищий заробіток. Скільки рекламодавців і користувачів протягом місяця проходили тестування, де середній заробіток за день становить 1 рубль (без кліків по рекламі).

Спочатку було 50 копійок, але чим більше клікали по рекламі і переглядали оголошень, тим більшим ставав заробіток. Зараз дійшли до 1,5 рубля в день, тому заробіток на автоматі не такий вже й вигідний.

Таким чином за місяць можна заробляти на автоматі від 15 до 45 рублів. Що дуже мало – погодьтесь. Єдина перевага – що все це на автоматі. Але на сайті Fintramplin ви можете знайти більш прибуткові способи заробітку.

Для того, що б вивести гроші, потрібно набрати суму 30 рублів, а можна вивести за допомогою платіжних систем: Qiwi, WebMoney, Яндекс Гроші і Payeer.

Всі розширення браузера для заробітку

Давайте подивимося, які існують ще розширення браузера для заробітку грошей на автоматі.

В таблиці: сайт – заробіток в день – партнерська програма:

  • SurfEarner – 1,5 руб. -10%
  • Payadme – 0,7 руб – 15%
  • Teaser – 0,7 руб – 10%
  • Jobplant – 0,6 руб – 10%
  • P2P – 0,5 руб – 5%

В таблиці, приведені додатки, які схожі на SurfEarner. Однак існують і інші розширення для заробітку.

Найприбутковіше розширення браузера — PageTester

Найприбутковіше розширення  браузера, що дозволяє заробіток на автоматі – PageTester. Це сервіс завдань, який встановлюється як додаток до браузеру. Вони позиціонують себе як додаток для тестування сайтів.

Коли з’являються нові завдання, користувачі отримують повідомлення. Кожне завдання виконує 3-7 хвилин і коштує 2-4 рубля. Тут доволі прості завдання, яких буває 2-3 штуки в день. Чим вищий у вас рейтинг, тим більше завдань буде з’являтися.

Раджу поставити дане розширення на кілька браузерів і виставити регіон Москва. Тоді завдань буде набагато більше! Виходить, що в день буде йти близько 1 години на завдання і за цей час вдається отримати 80-100 рублів.

Заробіток на розширеннях браузера – далеко не найвигідніша робота в інтернеті. Зате тут можна отримувати гроші, практично на автоматі.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар